Bul

Turbut cia skonio reikalas, bet man viskas OK su Q7. O va ML/GLE (W166) linijos- man senovines Šypsena.

MB su ta galine dalimi GLE, stiklu/stoike irgi mandrai pripjovę yra. Cha cha Nors GLS man labai gražus. Gerai

Vyc, yra tas psichologinis gal spaudimas lempų aukštai veidrodyje. Cha cha Bet kokie nors japoniški SUV’iukai, tai toks jausmas, kad spec. tam spaudimui priešinasi ir tu jų niekaip nepajudinsi, nei greičiau, nei lėčiau, o pravažiuojant po to žiūri stiklinėm akim galvos nepasukdami. Cha cha

Juokas juokais, man atrodo ji pasirodė panašiu metu, kai MB ten kažkokias simbiozes su keistais rytiečiais darė, kažkokias platformas ir technologijas pardavinėjo. Cha cha

Auri, tai ten ackira vairuotoju kategorija. Net iliustracija suradau:i.pinimg.com/originals/86/01/00/86010096ad7cb84c80271e659d22c9 cd.jpg Juokiasi

Viskas būtų kaip ir okay, neturėčiau jokių pretenzijų, jei jie judėtų savo maksimaliu leistinu greičiu. Bet. Leistinas 110. Pirmoje juostoje 95 važiuoja, o tas “lenkia” ant 100 5ias minutes, o iš antros į pirmą rikiuojasi dar kilometrą - lyg būtų pats slidžiausias plikledis. Cha cha

as visada sakiau: viena toyota prieky - xujova; 2 toyotos prieky - labai xujova; 3 toyotos prieky - tau jau globaline katastrofa… pas mus visi pensininkai su toyotom, juda -5/10 km leciau nei leidzia zenklai. jeigu 2/3 toyotos viena paskui kita tai tragedija - juda traukinuku tokiu, nei viena kita apsilenkia, nei kazkas uz ju apsilenkt gali. va taip ir judi n kilometru tokiam “kaledu karavane” Veee

dar vienas nepaaskinamas dalykas: 100km/h kelias - toyotinkas vaziuos 90/95 bet tik ne 100. Nu OK sakykim zmogaus nepasitiki savim ir negali 100 vaziuot. Bet tai nx privaziavus 60km/h zona iki 45/50 nusimest ?!

Hibrudas gal - taupo. Gerai

Vakar nuo Rumšiškių važiuoju autostrada. Priekyje 2 toitoi per abi juostas greitis vienos 95kmh, kitos 94km/h paprastais sakant nei viena nejuda greičiau už kitą, pasiveju normaliai ant 125km/h, važiuoju iš galo kokį kilometrą, pamirksiu kelis kart nieko. Žmona jau mato perkreiptą veidą mano… ir davai ant signalo, tai susimuistė ir susiprato dar per kelis šimtus metrų… už manęs eilė dar kokios 5-6 mašinos irgi vilkosi…

ka te…NETRAUKIA Juokiasi Juokiasi Juokiasi

atsarga gedos nedaro Juokiasisestadieni su mazda demio is palangos i vilniu variau velai vakare, laikau taip 14, prie kauno 3er f praleido, pasitrauke i pirma juosta, prasilenkdami susizvalgem, pamate, kokia masina lenkia, tai numyne pirmyn kokiu 18 Juokiasi uzgavau zmogu Cha cha

Will Cha chaAlg, džiaukis, kad anų garso izoliacija tokia, kad signalas girdisi. Cha cha

man asmeniskai tai kaip ir px kas ka vairuoja, kad ir “polsky fiat” nu bet reik suprast kad maisais kely ir sudaryt salygas aplenkt. O tai aplenki dar gi sviesom mirksi Juokiasi

Auris, tai jei būčiau aš su kokia toitoi, būtų girdėję kaip bbs šeriu važiuodamas iš galo JuokiasiIšmokiau žmoną kas yra toitoi ir kiti trukdžiai kelyje, jau dabar kai vairuoja ir trukdo koks toitoi ar pan sako “kas čia per birkakaklis?” Cha cha

šita vieta gerulė Cha cha ipač kai fura paima kairiau kad išsisukti…o koks avėpėza ilenda i tarpa Juokiasi

Kad patys netolerantiški kelyje - tai suprantu, cccp karta, kur kiekviename žingsnyje reikėjo kažką įrodinėti. O kam tą pačią netoleranciją skatinti jaunąją kartą mokinant, kad čia tik aš viską žinau ir moku, o visi kiti - kaip ten tiksliai - bibiakakliai?

tie issokejai blokuoti - atskira donkichotu kasta… Kam blokuot, tegul lekia, neileidi, kai prasosi pabaigoj dingstancios juostos ir tiek - neatsirastu geradūšių, stovėtu eile greitu Cha cha

Reikia mokėt važiuot, stebėt aplinką ir suprast kaip eismas vyksta. Jeigu kaip toj foto važiuoji kaip arklys uždengtom akim išvis duot baudos vieną, kitą kartą, o jei ir tai nepadėjo kokį mėnesį duot pėškom pasivaikščios. Dar viena puiki veislė yra tie, kur prie šviosoforo pirmi stovi per kamščius… užsidega žalia, kol jis tapšnoklį pasideda, kol įmeta bėgį ir pradeda važiuot tai jam ir dar porai mašinų lieka laiko per žalią pravažiuot. Užsidegant žaliam šviesoforo signalui turi kartu pajudėt su spalvų pasikeitimu… sako bl kamščiai, nu tai kai tokių pina kaip nebus kamščių…

Ir dar paskutiniu metu pastebėjau, kad sumažėjo normalių žmonių, kurie įleidžia į eilę kažkokią… dar žiūrėk jei rikiuojiesi per eiles tai specialiai duos gazo, kad tik neužleist. tai va tokius reiktų tikrai paleist pėškom pasivaikščiot.