Bul

Tu dar neatleisk, kad Pordas yra Maskvos dušmanų ir milicininkų auto. Juokiasi GeraiVau, fanklubas hipsterių iškart reabilitavo Multiplą mano akyse. Žliumbia Gerai

Man tai visai Gerai ta multipla buvo, matomumas Gerai, vietos Gerai, kompaktiskumas Gerai toks scenico konkurenc Gerai nu tep, paprikolino, bet gali but ir blogiau pvz Juke Cha cha

Šimtai MILFių su Jukais tau paprieštarautų. Flirtas Cha cha

dr002™, rodžiau tai, kas buvo “ant akių”. Auri, ar tu žinai, kas yra panasonixas?

Kažkaip nelabai esu linkęs tavo įžvalgoms ir ižeistų jausmų reabilitavimui šįvakar. Cha cha

Aš NASCAR žiūriu. Tai mano jausmus šį vakarą gali nebent Chevy arba Toyota įžeist Apkabinimas

Compakt paraboliky Juokiasi

Bet tai kaaaai Auryslavas visada teisus ir axujienas. Cha cha Beveik kaip koks salsciubarstis. Gerai

Necypk. Cha cha

Patrynei premijumo plastikiniu paneliu su pelikano plunksnu svabra? Cha cha

Įdėk dar vidosiką kokį ir Škodos dar nepaminėjai iki pilno komplekto. Cha cha Gerai

Koks dar Touregas, radi Boga Juokiasis3.paultan.org/image/2017/03/ABT_SQ7_4M00_520PS_2017_002-e1488 787996775-630x324.jpg

kas cia ? A3 ?

su tiek spakliaus ir multipla grazia galima padaryt Cha cha

Q7 toli iki gražuolės, bet ar kas sako kitaip, giria ją? Cha cha Ne tokia paskirtis šios auto. Cha cha

Sitos audines dar niekam nepavyko paverst i grazia, nei ABT, nei Khan’ui, nei JE design’eriams Šypsena audituningmag.com/audi-q7/

Nu nevarykit jau teip. Q7 klasikinis, vokiškas dizainas. Tos formos ir kol naujas ir po 10m isliks aktualios. Aisku ant baliuonu, pilkas bazinis tikrai baisokokas, bet su teisingais ratais, s linijom viskas tvarkingai ziurisi. Ko nepasakyciau apie Taurage, o dar kai pamatai to pasato atšerto kaina Apsvaigęs

Pritariu. Bet kai užduotis padaryti maksimaliai praktišką 3 sedimų eilių variantą, kur dar ir variklis bamperyje - na tu gali persiversti per galvą 3is kartus, bet proporcijos bus begemotuko. Cha cha Tauragė - tas pats principas, tik dar nuamerikoninta stipriai.

Tiesa, noriu pagirti stipriai BMW vairuotojus - vakar gazavau autistrada +40-50, tai buvo nemažai BMW antroje juostoje, bet NEI VIENAS nebuvo priežastis pristabdyti. Reikia praleisti, arba pasitraukia, arba užmeta anglių, pavažiuoja į priekį ir pasitraukia. Malačiai. Gerai

idomu ar taip pat trauktus jeigu prisivytum su passatu cybroginiu Cha cha