Buell Firebolt :)


Buell Firebolt :slight_smile:

LabasLabai fainas dalykas, teko isbandyti tiek 9tuka tiek 12tuka…Kas nori issiskirt is pilkos sportiniu motcu mases, sis dalykelis ypat syki

Vairuotojo pakojis primena pedala, o ten ir priekine zvaigzdute yra! Si dizaino dalis matyt is protevio paimta, is motorinio dviracio… Laimingas

isiskirti kuo ? nei trasa pavaziuosi nei dalu gausi o jeigu dar koki dangteli pratrinci, tai isikirsi nebent tuo kad kol visi vazins prie visu begiosi ir klausinesi gal kas zino kur gauti Mirkt

dangtelis fignia. Pas buelius benzo bakas yra reme. Griunant labai daznai prasidrozia kiaurai ir pradeda benzinas begt lauk. O aliumini uzvirint sandariai oi kaip sunku Šypsena

is plikos minios galima ishsiskirti pvz. apsizergus raguota ozhy. arba varyti be kelniu. arba jezusini vaira issilenkti is gyvatuko. o bulio su sportbaikais geriau nelyginti, biski per plati savoka gaunasi “sportbaikas”

kaune viename salone stovi gyvas pardavimui Šypsena (cia ne reklama !)

jis superinis butu jei perdaryti i street bike o bryyytva nu neee nelabai jau jis koks…

kad ten priekine zvaigzdute o “dirzo itempejas” nekitaip, kaip koks rolikas…

labai jaus jus monotoniski…kazin kiek is cia komentavusiu yra isbande ji normaliai, ne taip kad: duok pralekt!! griuvimo atveju, manau nebesvarbu kur bakas, kur lempa ir t.t, griuni tai griuni, kas pareis tas… del daliu tai cia is vis neisprusimas totalus…vien tik www.ebay.com pilna visko ko tik nori, nuo motoro iki kojeles…paziurek jei netiki… as nei uz nei pries pries sport baikus, pries yamahas ir kitus japonus…cia tiesiog kitoks motcas…ir man asmeniskai jis patinka…na kaip ir viskas

griuvimo atveju reikia tureti uzsidejus tokius juokingus slaiderius ant remo (klijuojasi?)

aha, nuo kazkuriu metu kiek zinau jau jie eina gamykliskai priklijuoti Šypsena

juokingi jie ar ne juokingi taciau jie tvirtinasi prie remo, o cia reme matai kokio tvirtinimo vietu ? Šypsena Sitas moto mano nuoziura yra pagamintas del isskirtinio dizaino. Cia nera du dusliu dideliu sone arba po sedyne ir tu stabdziu disku, cia sios dalys yra isskirtines. Man ypac patinka remo dydis ( aisq neskaitant ar jis kuo patvaresnis uz kitus ) ir tas diskas… jis atrodo nerealiai Šypsena dusle ydomiai… bet man nzn nei patinka ji nei nepatinka… Šypsena o kas liecia visa moto bendrai paemus tai fainas Mirkt Gerai

Dar pamirsai pamynet, kad del zemo svorio centro, tepalo bakas imontuotas i galine sake. Cia manau irgi gan idomus toks sprendimas Alus

Viskas čia gerai su šitu Bulium. Ir nereik lygint su sportbaikais, nebent tai būtų 1125R !!!Beje, stabdžiai ne tik gražiai atrodo, bet ir stabdo nuostabiai. Motociklas manevringumu lenkia daugelį tokios klasės japonų. Vienintelis dalykas, ko jame negaliu pakęst, tai važiavimas 1-2K apsukų diapazone…

mhh nezinojau apie ta tepalo bako buvimo vieta Šypsena ydomiai ydomiai jie cia sumaste Gerai

bet kai 1200cc gauna skiedrų nuo 600 cc gikserio tiesiojoj, tai jis tampa truputį juokingas. Jis mano galva yra nedaugiau nei įdomus motociklas savo techniniais sprendimais - į juos malonu pažiūrėti, bet visiškai nesinori tokių sprendimų rasti savo motocikle Šypsena Bet kas tiesa tai ne melas - būry japonų jei jis stovėtų, tai jį apžiūrinėtų daugiausiai žmonių Šypsena

tiesiojoj… lietuviam pasirodo to uztenka Šypsena o pietu prancuzijos kalnu serpantinuose uostytu gixeris Šypsena

o tu kur gyveni? serpantinu g. 69 - 96 Nekaltas Cha cha

man rodos ne tiesiojoj yra pats maloniausias vaziavimas, o posukiai, stabdziai ir vel gazas…ta ir buelis daro geriausiai…sukimo momentas afigienas, svorio centras zemas, guldosi i posukius ir is zemu apsuku vaziuoja perfect… Jo, o dauguma lietuviu tikrai yra uzvaikyti bandos jausmo, tai ir yra dydziausia musu, kaip tautos, problema.