BUDUARAS. Keičiam lokaciją, prašysiu užrakinti.

Paskaitysiu kai grįšiu.
Reikia įgyti profesiją:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who-instructions.
asp#list

man žiema atsibodo…batai, kuriuos ne visada pavyksta užsisegti ir šiaip…rengiesi prisirengi. ir taip sunku, o dar rūbų krūvą reik nešiotis.
o dabar tai aš atsidarau langą rytais ir taip gera gera Girtas kvepia pavasariu net ir labai. zylutės atskridę čiauška, saulė žeme ritinėjasi.

p.s. beje tos snieguolės kur sakiau nulinkę buvo, tai visai atsigavę. matyt ne veltui snieguolės Laimingas

Aš dar čia, važiuoju sportuot, po to užeisiu į darbą.

Saulės nėra. Žiemos nekenčiu (t.y., nemyliu ir nesuprantu ir nenoriu). Einu į lauką su ilgaauliais ir elegantišku paltuku Klasta A, dar papuošalas iš Gin parėjo Gerai Gyvenimas yra gražus. Kai apstatai jį komfortiškai.

mano S.Italijoj - jau pavasaris Taip Jau be paltu vaiksto, +15C, dienomis… vat ir toki laika tai ir as noreciau persokti, issyk (be to tarpinio ) Cha cha
kita savaite musu Auksciausias atvyksta, reik turbut ispeti kad apsirengtu silciau Cha cha. O savaite po Velyku - dar vienas “vizitatorius”, bet iki to laiko gal jau pasils ir pas mus Šypsena

Aš jau nusižiūrėjau Batų kalne Softwave batus Taip Dabar beliko tik algos sulaukti Cha cha

Tu zinai, zmona leido. Taip Tai gal kada i darba atsinesi?

LAbas rytas Kava
MAnes siandien laukia odotologe, echoskopuotoja ir endokrinologe… Darbu yra bet neturiu nei ranku, nei minciu, nei noro jiems. Gal praeis? Darbai pro sali Cha cha arba nenoras…

Juokiasi nevisada reikia tikėti manimi pažodžiui Mirkt

aronija, su batų kalnu būtų viskas kaip ir gerai, bet tam reikia laiko - ir daug. ir supratimo taip pat. aš nusipirkau nerealaus grožio ir odos minkštumo batus, bet negaliu jų nešioti - trina. dydis geras, bet keltis netinkamas Nekaltas
Vyras po 1,5 val atrado Pierre Cardin batus, kurių identiškas modelis akropolyje kainuoja 10 kartų daugiau Nekaltas va čia skaitau sėkmė Nekaltas
ir vaikams ten tinkami ir patinkantys batai (bet Bimbo man patinka labiau)

Ramiai, aš sušąlu, nors nevažinėju miesto transportu Šypsena Todėl sijonas ryt liks namie.

Apie pirmą, jei tinka?
Gerai gerai, fėja, kvietimai tai dviem. O aš viena, nors ir su rankine Klasta

krokodiliena Apkabinimas
aš visai netoliese, 3 min kelio - jei maisto pritrūksit, tai sakyk Šypsena

sunkiau su tais sparnais.
NUuu bet - atsiriš ir jie Gėlė

(mes irgi su Vyras vis pasvajojam apie bent savaitgalį kur nors, kur šilta - pasvajojam ir praeina)

ko dusauji tik grįžusi?

aš pvz tai turiu, ko dūsaut:
šią savaitę kaip namų arešte sėdžiu -
krokiuko niekur nevežu,
MB išvažiavęs iki 5dienio vakaro, mano mašina atiduota remontuotNekaltas
Šaldytuve atsargos baigia išsekt - bet dėl šito tai mažiausiai pergyvenu. Man geriau valgyt neduok, tik keliaut leiskApsvaigęs
Tai jaučiuos kaip višta norinti būt ereliuNekaltas
lėkčiau lėkčiau jei galėčiau …

Ufff ryt jau 5dienis.
KAIP NORS išgyvensiuNekaltas

dabar daug kam su pinigais sunku. Ne visi ir algas sumoka. Gerai, kai turim dar atsargų šiokių tokių, bet jei ne? Apsvaigęs

Viskas bus. Kaip nors. Čia ievalota stipri šitame Šypsena

Apkabinimas Juk atlyginimai netrukus? Ar ne?

Sudėjau foto. Nieko ten tokio, tik su durininku nusifotografavau.
Tiesiog imsiu daugiau darbų.

labas rytas Labas
Kaip pavyko viskas?

Aš tai vis tik daugiau FB būnu. Kiek išvis būnu.

MATET ?! http://www.e-castig.com/index.php?r=uIIw Niam niam

prabegomGėlė

šito skelbimo apačioj
http://www.edomus.lt/isnuomojamas-6-kambariu-158-27-m-butas-bitenu-g-p
i-1502474.html?nr=1&search_key=0049708e5bbcfb70728b5144e779f091

tai mano pažįstama iš OH,
jei įdomu, galiu pasiteirautNekaltas

mane domintų tavo pasiūlymas dėl auklės,
nes būna, kad prireikia kokį vakarąNekaltas
pvz į miuziklą nešiaus Angelas kartu ir netgi sugebėjau tyliai išlaikyt Nekaltas gal dukart kvaktelėjo ir būtinai tada, kai mirtina tyla salėjeCha cha