BUDUARAS. Keičiam lokaciją, prašysiu užrakinti.

kas bjauraus?
nenaudok NPD, nereiks mokėt, o tik susigrąžint.
Kame bėda?

nesupratau, apie kokius bedarbius ir 800 Lt rašai?

pas mus paskola ir draudimas kabo ant Vyras. jam daugiau grąžina, nei man Cha cha
taip, žiauriai bjauru. ir man dar labai neskanu, kad birželį daugelį aplankys laiškai su prašymu susimokėti 800 lt (kalbu apie bedarbius, neregistruotus darbo biržoj). oi kaip išaugs bedarbystė kitais metais (ta, oficialioji) Apsvaigęs

Merginos, gal kas norit po baldų parodą paslampinėti? Turiu 2 atliekamus pakvietimus, mes važiuosim ryt ryte 10 val, turėsiu su savimi, tai jei sugalvosit, duokit žinoti sms Šypsena

bet esmė ta, kad dar turi labai gerai išmanyti visus tuos finansinius dalykus Klasta

hehe, jei ne būsto paskola tai irgi primokėčiau. bet tik 10lt.
šiaip tai durniausia su tuo NPD perskaičiavimu. taiko taiko tau darbovietė, o paskui bac parduodi ką, kas priskiriama prie apmokestinamų pajamų ir perskaičiuoja metinį NPD. ir tada reikia daaar primokėt. man čia kažkaip veu Veee

taip, PNPD yra.
jei ne mokslai, tai dar primokėt turėčiau Pavargęs

Apkabinimas

nuu, jeigu lauksiu iki paskutinės minutės tai nespėsiu. antri jeigu greičiau ir ateina tai vis tiek manau, kad ne per valandą ir ne dvi Mirkt
su Medu nuvažiavau 22val. o pagimdžiau 10:40 Šypsena tai kaži kiek tas antras turi būti greičiauNekaltas

O jaučiuosi kaip jaučiuosi. Ir jaučiuosi taip didžia dalimi dėl to, kad man darželis kaip toks nepatinka daug labiau nei joms. Bet tai nuo to joms tik lengviau bus Cha cha O aš kaip nors išgyvensiu Mirkt

Einu į renginį Šypsena

Tai dar bus visaip. Pralaus. Ir vel atlaus. Labai svarbus tavo nusiteikimas. ir net stilistika. Nes pripras, prisijaukins - svelnus ejimas. persilaus - brutalus veiksmas. tarsi save baustum.

va va. ir man tas pats su migrena. kol kas ramybė.

Taigi laužiu dėl darželio. Keliu prieš 7. Vežu. Palieku. Tariuosi. Deruosi. Bandau išaiškinti, kad kitaip būti negali. Mažąją antra diena po valandos pasiėmu nusiverkusią, su vyresnėle jau jau…matau šviesą tunelio gale. Keisčiausia, kad joms kitaip nei daugumai vaikų-sunkiausia pradžia, o ne kelios savaitės po to. Na tikiuosi, kad tai tik dėl to, kad jos prieš ateinant jau buvo įsisąmoninusios, kur pakliūna Cha cha Ir kad pradžią pralaužus, bus viskas geriau.

ievalota, kaip cia dabar paaiskinti? Nekaltas
na, pvz, mes ne viena karta savo kelionese esam strige. Ir susilauke vietiniu pagalbos - tokios labai labai siltos, zmogiskos ir nelauktos: pvz, kai vietinis, vos ne gatveje mus pagaves, 2 valandas “sedes ant telefono” skambineja visiems pazistamiems ir iesko, kas i Ulan- Ude puse siandien vaziuotu ir mus pametetu, kad i traukini spetume Apkabinimas visokiu apnakvydinimu, visokiu “pametejimu” ar pan. - ne vienas yra buves. Prisimenu tuos zmones su siluma ir dekingumu po siai dienai, tie trumpalaikiai kontaktai vis dar mano sirdyje Apkabinimas
Tai vat manau kad is tokiu dalyku vaikai daugiau mokosi (kai pagelbsti kitam, visai nepazistamam, kuom gali, neziuredamas savo naudos), nei is draugu sveciavimosi namie. Cia visai kitas dalykas.
Noriu kad jie augtu atviri kitiems ir pasiruose pagelbeti nepazistamiems, o ne tik draugams padet.

Tai hospitality man svarbu ir kaip tam tikras "gyvenimo budas" (keliavimo budas), tiek ir ta dalis, kad tai nemokama, duodama nesitikint naudos. Anksciau parasiau apie svarba man to, kaip tam tikro "gyvenimo budo" israiskos, o cia - apie tai, ka man reiskia vaiku auklejime tas aspektas "nemokamai"

Aš irgi taip suprantu.

Butent Šypsena pavyzdziui, visa gauja pabuti miesto parke…

Aš tai sriubą darau: 2 šaukšteliai tarkuotos imbiero šaknies, 1 citrinos žievelė (arba norint mažiau chemikalų - citrinžolės gabaliukas smulkiai pjaustytas), 1-2 (pagal dydį) aitriosios paprikos, 1 smulkiai pjaustytas svogūnas. Viską pakepti, tada dėti į puodą, pripilti 1,5 l vandens ir įdėti druskos, makaronų (kriauklelių), pavirti kol išvirs makaronai, galiausiai sudėti krevetes ir įpilti pakelį arba skardinę kokoso pieno. Ant viršaus uždėti smulkintos kalendros.
Man tai viena skaniausiu sriubų Niam niam

Labas rytasLabas
Tik dabar atsikėliau, vietoj to, kad eičiau į darbą Šypsena Šiandien nusimuilinau nuo neakivaizdininkų dienos. Jau negera vien pagalvojus apie mašinos pastatymą ten tokią dieną Nekaltas
Vyras darbe, kai pabaigs eisim į Goyos Kapričių parodą Gerai

nera Ne Cha cha ir galvoju, kaip cia ji pagrazinus siandien Cha cha pradziai gal bent kambarius apsitvarkysiu Šypsena (savaites begyje tai nematau kaip atrodo, kai vakare tik bepareinu), o sestadieniais vis apstulbstu, kokiam joovale (VEL!!) gyvename Cha cha

Jeigu viskas bus taip, kaip šiandien, pirmadienį rizikuosiu. Bet ne bateliais, o vyriško tipo batais.