Bubbles


Bubbles

Gianni aūūū, reikia užtarimo Taip Cha cha

Toks blia man patikti Cha cha pirma savaite išardyti deskanaliai, viska perklijuot izoliacija, sudet eibachus, hidraulini rankini ir pirmyn i gatves, gadint alfos imidža Cha cha

Gerai Gerai

Svarbu neuzsiraut ant dyzelines čip0t0s sliwos Cha cha

*bliamba* jau tos slyvos čipuotos tai juoką kelia Cha cha pas mane išmetimas tiesus ir bakeliai renntecho, tai baubia pikčiau nei AMG gamyklinis, visi lengtyniauti nori, tai pastoviai koks grybas su slyva provokuoja, spaudžia per tapkę, iš galo dūmais apsimyža juodais ir lieka toli už nugaros Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ant dyzelines sliwos geriau neužsiraut nepriklausomai nuo to, ką vadelioji Cha chaUK nuo gegužės 20 keičia tech. apžiūros tvarką, dyzelius baus smarkiai Kanda Žada, kad jeigu bus bet kokios spalvos dūmelis gazuojant, iškart major fault ir fail Velniūkštis vat laikai ateina

Robi, o tu dar lenktyniauji? Mane ten presuoja koks kuilis ar babuins, tai nekreipiu net demesio Ne

tai nėra ten ką lengtyniaut, 200m užteka parodyt, kad slyva jau seniai ne greičio etalons Cha cha

Nu bbi zino, ne etalonas, bet kai ju uzburtu ties 180kw nemazai, tai 90% srauto lengvai nukariautu Cha cha

Rukloj sekmadienį buvau, tai e6pirmi čipOti valdė. Beveik Cha chaO ką MiTo, imi QV arba 114kW versiją, IC + kaminas + ekstrėla su daug krapų = turi 145-150 kW ir gali nuo šviesoforų su slyvom kapotis Valio

kia vs volvo 240 Cha chafacebook.com/photo.php?fbid=10155248555020685&set=pcb.1015 7374571187571&type=3&theater

Dr,su kampotu cipOtu sraute su panamera aplinkelyje vaziavau,“sashkem” varem,neturejau vietos dingt,tai ant galinio bamperio man kabejo,kaipant troso pririshtas Cha cha

Rm, miestas yra miestas. Zaidem saskem su 640i naujuoju, mieste jam sunku, bet isejus ant tiesiosios maciau tik maza taska po 5sekundziu Cha cha

dr Taip,pazystamo tas kampoc buvo,fl 3.0d po modu apie 170kw+ mekanikinis.ledinio stovio,su tikra 160kkm rida.

ML"a dar truputi dasukom,dabar 278kw ir 850+nm,manau uzteks,kad nesprOGtu Cha cha

Nepatinka man mita, o dar labiau nepatinka giulieta. Va ten realiai kitaiskas gaidosas visom prasmem… Kaip ir rasiau nuo 2011m pas italus visiska zopa su modeliais. Iki pat giulios atsiradimo.

Ka jau ta mita tai geriau trante punto abarth. Šypsena kaip dalyvis cia kazkada turejo. Geraisuchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=260510435& damageUnr epaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.ma< br/>keId=140&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1&scopeId=C&sea rchId=f 3c258a2-0a98-3b73-7c56-f1b99a53cd94

Nematau, kuo geriau NekaltasMito naujesnis dizainas ir tų 2009 metų kevalas gatvėj atrodo gana šviežiai. Be to, styyyliaus daugiau Kietas