bu... padekit!!!!!!

bu… Žliumbia padekit!!!

gal ir durnas klausimas…kajp isprasyt tewu kad leistu i "toosa"cia labaj man swarbus,neeilinis ir nekasdieninis "toosas",priezastis kad neleidzia:turiu waziuot su jais i kazkoki sh… gimtadieni…krc… Žliumbia

Pabandyk dar draugishkai pasitarti, gal nusileis? Nekaltas

susirk!Cha cha
arba jei ka nors lankai sakyk kad varzybos butinos Šypsena

uuu…nepavydetina Nežinau bet cia nuo tavo tevu priklauso…tiesiog pakalbek…pasakyk,kad eini pas drauge nekvoti,o su jais tau butu neidomu…Ko nors prikurk…

Jo geras patarimas, kuriuo visada naudojuos Gerai. Dar pridek, kad drauge viena namie ir jai labai nejaukuMirkt

pabek is namu Juokiasi

Sakyk "jus varykit i savo toosa, o as - i savo! Taip" Juk neprivalai eit i kazkoki tewuku baliu? Mirkt

nu nezinau mane tai visada isleidzia

Mane tai nelabai jau ir isleidzia… Šypsena paprasau kokios drauges,kad ji ateitu ir paprasytu mano tevo,kad mane leistu,o ji jiems priburia,kad nori dviese su manim pabut,kad viena bijo ir pan. ir pan. Cha cha

paburk truputi Gerai

Mamai sakyk kad labai kauda pilva nes sergi, net nepaeini… Nekaltas Taciau jau pries tai diena jau turi skustis kad skauda… taciau jei ji zino kada tu sergi… Nepavyks. man tai visada pavyksta. Cha cha

Pradek zysti Cha cha Ne ne, shiaip graziai pakalbek, jei tavo tevai supratingi, graziai jiems viska ishaishkinsi, leis turbut.

Tai matyt esi pasishikus,kad neisleidzia…As tevu visada isprasau kurnors iseit.Na,k galiu patart…Pakalbek su jais.Itikink,kad jus negersit,nebandysit narkotiku,atsitiktinio sexo ir t.t Dazniausiai teveliai del sito nerimauja.Pasakyk,kad su tavim eis drauge(jeigu eis,zinoma),kuria jie pasitiki.Ir siaip geriausia butu,kad jie ta konpanija daugiau ar maziau pazinotuTaipTiesiog nerekauk,nestauk ant tevu.Kalbekis aiskiai,argumentuotai ir maloniai.Jei labai nenori isleist,pasakyk kad kanors atliksi,ko paprastai nedarai(pvz.visa menesi plausi indusCha cha)ir butinai laikykis savo pazadoŠypsena
Na,gal iseis kaipnors susitartTaip

Paaiskink realiai padeti tevams, kodel svarbus, kaip svarbus(pasakok tik "teisingas" detales zinoma).