BTR-60k vs M-113

IR KAM TO GREIČIO REIKIA?

O tema apie ką??? Ar bandei iš 70 lipti važiuojančio Cha cha? Kita vertus bandyk lipti iš šono, kai šaudo Cha cha, neee, man geriau per galą, o iš priekio lai kulipkosvaidis šienauja Cha cha.

Cha cha Matai esmė ne storyje, o balistinėse savybėse Cha cha. Aš mačiau ir betrą ir M113 po TM- 62. Pas betrą šarvas nachren išsilidęs ir sudegęs korpusas, pas 13 nulaužta varomoji žvaigždutė Cha cha.

Juokiasi Juokiasi Dar parašyk, kad niukas bele kokį šarvą paims Cha cha, esmė tame, kad apsaugotų nuo RPG šūvio Cha cha.

Nepatikėsi, o aš nemėgstu profanų Cha cha.

Bandziau ir kas? O kuom tau TT duomenis nepatinka? Nors TT senai nenaudojamas, ziurint su kuo lyginti.

Na greitis reikalingas, kad greiciau atvyktum i paskirta vieta [jei nebutu reikalo gi ir zygiuot galetum].

O tema apie ką??? Ar bandei iš 70 lipti važiuojančio Cha cha? Kita vertus bandyk lipti iš šono, kai šaudo Cha cha, neee, man geriau per galą, o iš priekio lai kulipkosvaidis šienauja Cha cha. Na tema apskritai apie BTR ir M113. Jei jau tu uzsiminei apie angas, tai kodel ir ne? Na velgi nesigilinsim i ta kas is kur saudo.

Juokiasi Juokiasi Dar parašyk, kad niukas bele kokį šarvą paims Cha cha, esmė tame, kad apsaugotų nuo RPG šūvio Cha cha. Hm nori pasakyti M113 sarvas apsaugo nuo RPG?

Nepatikėsi, o aš nemėgstu profanų Cha cha. Nepatikesi, bet atvirai kalbant px man ant to BTR, tiesiog maza cia diskusijos, galiu ir uz M113 pastovet. O siaip Lietuvos kariuomenei pigiau apseitu BTR’as, nors savaime suprantama, to niekada nebus.

Cha cha Ar žinai vidutinį puolimo greitį nesant stipriam pasipriešinimui? Cha cha Ir pabandyk orientuotis lekiant 60 km/h greičiu Cha cha.

Su papildomais šavais- taip.

Juokiasi Gaila, kad ne tu vyr. finansininkas Cha cha

Cia tik prancuzai sarvuocius naudoja sturmui ir tai jei tarp sturmuojanciu yra prancuzu ŠypsenaNa sarvuotis turi dvi pagrindines paskirtis: pestininku transportavimas ir tik po jo eina sturmas.

O man ir mano darbas visai patinka Šypsena

Juokiasi Dar kartą perskaityk mano žinutę kurioje rašiau ko aš nemėgstu Cha cha

Prie ko cia “marsas” Juokiasi ir profanas? [neissipleskime per daug, nors pagrinde ir dviese diskutuojame…]

Problema tame, kad tu matai, kad klysti, bet kvailai užsispiręs toliau savo kažkur girdėtas iš kažko žinias demonstruoji. Tu, net nesuvoki kas yra puolimas, o kas yra šturmas…

Kai busi M - 113 skarbonkeje uzdarytas ir skesi, tai prisimink BTR - ir kuom skiriasi?!

sakai? Juokiasi

Hmm… Kurioje vietoje as klystu? Pilnai sutiku del M113 sarvu pranasumo, del pravazumo. Na puolima nuo sturmo as skiriu, bet sarvuociai ne vien tam naudojami.

Šypsena Na jeigu gaudais, tai gal galėtum man paaiškinti kas yra puolimas, o kas šturmas Šypsena?

OK, paaiškinisu: iki brigados lygio tėra trys operacijų tipai: gynyba, puolimas ir stabdomieji veiksmai, nuo divizijos ir aukščiau jau dasideda manevrinė gynyba. Puolimo viena iš sudedamųjų dalių yra ataka, o atakos- šturmas… Vidutinis puolimo greitis kai yra labai silpnas pasipriešinimas- 30 km/h, greitesnis greitis tiesiog neįmanomas, dėl sudėtingo koordinavimo. Kai yra stiprus pasipriešinimas iki 1km/h. atsižvelgiant į taktinius normatyvus yra kuriama šarvuota technika. Taip pat šarvuotos technikos tipas pasirenkamas pagal vietovę. P.S. Temos autoriui, tokių dalyukų kaip TANKĖTĖS- gamtoj neegzistuoja Laimingas

Ganetinai issamiai paaikinai, o kokio lygio yra sturmas? Ir visgi kur cia mano klaida?

Tu parašei apie šturmo greitį… Kas tas yra? Be to apie kokios lygius šturmo rašai? Tavo pagrindinės klaidos savokose ir suvokime Mirkt. Pvz: dydžiausias benzininio variklio pranašumas- jo mažesnis garso lygis Šypsena

Na kiek suprantu sturmas tai tam tikro objekto puolimas [pvz. Nord Ostas], o puolimas, tai tam tikro ruozo, vietoves puolimas, bet tiek vienu, tiek kitu atveju galima panaudoti sarvuoti. Zinoma galimas atvejas, kad nei vienu, nei kitu atveju negali but panaudotas sarvuotis. Sturmo metu sarvuocio greitis [tarkim kariai eina prisidenge sarvuociu] tokiu atveju sarvuocio greitis neturetu virsyti kariu greicio, o t.y. 4-6km/h. [Bet kazkaip nukrypo musu pokalbis nuo temos]. Esme tokia, kad BTR greikis yra didesnis nei M113 ir sakyk, ka nori, bet tai pliusas BTR. Didziausiais benzininio variklio trukumas tas, kad jis gan gerai dega [kartu su jame esanciu ekipazu]. Ir mano minimalios zinios sako, jog su dizeliniu varikliu galima nuvaziuoti daug tolimesni atstuma nei su benzininiu [ne del mazesniu kuro sanaudu]. Cia siaip ne i tema, bet ar BTR70 desantinis modelis neturi isejimo angu gale? [gal ir klystu] Ir kartais ten taip pat nera sildymo?

Šnekant taktiniais terminais, šturmas, tai priešpaskutinis atakos etapas, paprastais žodžiais tariant jau ĮĖJIMAS į oobjektą ir veiksmai jame. Šturmo metu šarvus gali panaudoti gana ribotai, nebent kaip ugnies palaikymo priemone ir tai, reikia nepamiršti, kad transporterio (šnekėkim tikrais pavadiniamais) šarvbas yra silpnas ir apsaugo TIK nuo skeveldrų. Paprastai ŠTURMO metu šarvuočio greitis lygus nuliui Laimingas. Dėl BTR greičio, žinoma, kad ratinė technioka VISADA greitesnė, bet važiuojant keliu, todėl taktinėje situacijoje tas greitis absoliučiai nelošia. Dėl benzininio variklio taip, dabar mes šnekam ta pačia kalba Šypsena. Nežinau BTR 70… Tema apie neegzistojanti BTR-60K. Tai aš darau prielaida, kad tai vis dėlto BTR-60PB. Tiks kokį temos autorius iš toli matė Lietuvoje. Šildymas yra, bet jis… dažniausiai neveikia Laimingas. O dėl išejimo aš tiek galiu pasakyti kad iš trylikto išėjimas nepalyginamai greitesnis, nes galinė rampa atsidaro per visą šarvo plotį, be to yra kelios mielos smulkmenos, kurios pagerina gyvenimą Laimingas. Pvz, rampos šiurkštumas, neleidžia ant jos paslysti ir t.t… Bet tai labai specifinis reikalas, nepabandęs* nesuprasi Mirkt.

Na puolimo metu ir sildymas neitin zaidzia. Pradzioje jau sakiau, kodel butent BTR60, o ne BTR70? Galima ir T34 su Abramsu lygint. [na bet vel cia i pievas]. Del islipimo is M113 tai sutinku, kad maloniau islipti pro gala, daug greiciau ir ne po viena.

Oooo, patikėk, šildymas LAAABAAIII daug duoda… Kitas dalykas, čia lygina du VISAI skirtingų klasių šarvuotus transporterisu, suprasčiau, jeigu MT-LB palygintų. O BTR reikia lyginti su kokią PIRANIA (taip berods rašos Nekaltas). O šitojj pusėj BTRas prapyysa visai normatyvais.