BTA Draudimas

BTA DraudimasBlogai

Gal kam teko chebra su jais susidurti.
Kazkaip jauciu kad man bus problema su jais Litu gauti.
Jau 2 savaites praejo kaip autoyvikis buvo,o jie dar nuostoliu nepaskaiciave.
Tipo neskaiciuojam kol negaunam pazymos is Keliu Policijos
Kazkaip kiek teko susidurti su Ergo Lietuva ar Lietuvos draudimu,tai po poros savaiciu jau litai buvo pervesti i saskaita.
Nerimta man ten kontora atrodoVeee

BTA tai buvęs LTB draudimas… manau viską ir pasako …

P.S. ką tik gavau duomenų apie vidutines draudimo kompanijų išmokas …

Cituoju :

Manau skaičiai daug pasako apie tos įmonės žalų administravimą Liūdnas

P.S. jei paskaičiuos žiauriai mažai pabandyk kreiptis į nepriklausomus ekspertus … Taip

A700
Labas

Dvi savaitės tikrai nedaug. Man Ergo po 5 savaičių išmokėjo ir tai kai teisininkais pagasdinau Cha cha

Normalus (protingai ilgas) išmokėjimo terminas :
1 mėnuo nuo avarijos dienos , kol ateina pažyma iš KP į DK.
14 dienų po paskutinio dokumento gavimo pavedimas į saskaitą…

Sumoje 1.5 mėnesio arba 6 savaitės … Taip

P.S. jei nelaukiama KP pažyma tai šis laikas žymiai sutrumpėja …

A700
Taip

Jauciu kai paskaiciuos nuostolius,tai busBaisu
Nx tada varysiu pas expertus.

man del vagystes pinigus pervede kita diena, kai pasakiau kokiu budu noriu kad butu man kompensuota (tiesa nedaug pavoge - tik originaliu kalpokus)draudimas seesam

Nėra visiškai taip.
Čia, matau, info iš vakar Verslo žinių. II vietoje pagal įmokų mažumą Baltikums draudimas, bet jų išmokų vidurkis pats didžiausias.

EGRO man taip pat 2 savaites skaičiavo ir tai kol pats neparaginau. Ir pavedimo patarė tikėtis tik po 2 mėn. Taip kad…

Mane tai nervina tas BTAPiktas jau praejo virs 3savaiciu,o nuostoliu dar nepaskaiciave,nes tipo dar pazymos is keliu policijos negavo.

Jauciu padegsiu BTA draudimo pastatus visus.

po policijos pažymos pateikimo 15 dienu bėgyje sumokami pinigai policija pažyma pateikia draudimui po 20 dienu po auto įvykio. nes palieka 15 dienu apskust nutarima ir taip yra visuose kompanijose ir tame pačiame l draudime žinau nes pats buvau susidūres

Va bratka, aš irgi pas anuos apsidraudęs (seesam) tai kompanija Gerai jei apsidraudusiam yra padaryta žala, vadinasi, turi būti atlyginta kaip galima greičiau. Jie šios nuostatos laikosi, kaip matau, visu tempu. Man, kai kažkas apdaužė prie darbo mašiną (kaltininko nerasta) sumokėjo poros dienų bėgyje. Šaunuoliai, laikykitės tokios tvarkos ir ateityje Šypsena Gerai

As Ergo apsidraudes,tai del to gal užknisa prota.Jau po autoivykio virs 2menesiu praejo,bet litus matau kaip savo ausis.

As tai geriau padariau.Man papyle,tai as pasinaudojau ju servisu sarasu ir nuvaziavau ten.Pataise per tris dienas ir pasiemiau.Servisas gal menesi lauke pinigu,o gal daugiau,bet as supratau,kad ten tokia sistema:ranka- ranka plauna.Nesvarbu,kad imokos veluoja,svarbiausia,kad klientu paduoda.O sutvarke visai normaliai,dazus parinko.O is policijos tai tocna tas lapelis ilgai eina.Neaisku kaip butu baigesi,jei as pats remontuociau,bet neturiu laiko tam.Mirkt

Matai kada as grynus pasiimsiu,tai man dar litu normalei liks.O ju servisai tai eina nx.Bet kaip padaro.

Aš tai su LINDRA vargau, pirmas žalos apskaičiavimas buvo 1100 litų, vėliau pakėlė iki 1400 litų, pagrasinus ekspertais pakėlė iki 1600 litų, o ir tada nesutikus dar pakėlė iki 1900 litų. Galėjau spausti iki kokių 2100 litų, bet nervai nelaikė su jais kovoti.

Tai tau cia pasiseke.nes kiek zinau Lindra taip litais nesimeto.

[/quote]
Matai kada as grynus pasiimsiu,tai man dar litu normalei liks.O ju servisai tai eina nx.Bet kaip padaro.

Pvz as remontavaus autodinoje us draudimo pinigus.

Nemaishyk Casco su civiline. Kai moka pagal Casco jiems dzin policijos pazhyma, todel ishkart ir ishmoka. O su civiline jie turi sulaukt patvirtinimo is policijos kas kaltas. O tai sumokes, o po to paaishkeja kad kaltininkas kitas…

niu kad su casko tas pats reik pazymos