Brrrrrr......


Brrrrrr…

Visgi tai daznokai pasitaikanti problema tokio tipo diskams, vienur maziau, kitur, kaip cia, gal tokiu savininkai galetu pasisakyti? Ir dar, kas in lt atstovauja Zimmermann firmai?

a jop pirdi. Tai jei cia negamykliniai o seip kazkas cia in lt pragreziojo tai lauk bedos man atrodo

va va. reiketu tokia fotke pridet ten kur reklamuojasi “meistreliai” kurie grezioja paprastus diskus.

Deja, tas atsitinka ir su zinomu firmu diskais, kaip tik jie mane dabar ir domina

dzikevic-racing.lt/?content=shop_lt&lang=lt&PHPSESSID=ffce4 b1811996d5438a9785d00e46ba9gal ka idomaus rasi

nu man atrodo nieko tu jiemsneisaiskinsi nes sakys kad diskas negalibuti explotuojamas jei nusidevejas pvz 0,4 mm. o sitas tikrai nudevetas daugiau

matai tu cia kiek nudevetas… paprastai leistinas nusidevejimas rasomas ant disko. taigi jei norma nevirsyta gali skustis, jei virsyta, reikia keisti. bet tokie bajeriai buna Taip neaisku kaip tos skyles darytos, ar lietos ar greztos.

cia gali buti isgreztos neatgrudinus

Pasiziuretumet stori disko, tai issigastumet.Tik lietuvis gali juos taip nuvazineti .O metu jiems tai ko gero 15 jei nedaugiau.Jau 3 metus darau taip diskus zmonems, ir niekas nesiskundizia iki siol.Beje ir pats vazineju su tokiais, jokiu problemu.Jei darysite perkaitintus, tada ragai.Reikia daryti is zinomu firmu disku.Jei ka domis, kreipkites, prakonsultuosiu.Apie originalius diskus su skylemis ir grioveliais, turiu savo nuomone, bet ja pasilaikysiu sau.

Airwawe laaabai idomu butu tavo nuomone ishgirsti apie originalius, perforuotus diskus - taip jie vadinasi teisingai, jei nezinojai, susidaro toks ispudis kad nori pasakyti, kad ju kokybe sh… o tavo greziami yra geri, geresni, geriausi, kaip supratau, ar ash klystu? kaip supratau, tu esi tas liudnai pagarsejes disku tiuninguotojas, gal kazkiek apsviestum, apart kainos, kodel verta rinktis tavo diskus o ne tuos, apie kurius nuomone nori pasilaikyti sau… Beje, apie disko stori foto niekur neuzsiminta, kaip ir apie jo amziu ir kokioje shalyje jis buvo naudotas…

AirWave tai gal jau paporink ka manai apie firminius skyletus diskus ar su grioveliais?

man ding AirWave yra Volume13 anksciau cia siules diskus Nekaltas ir nelabai galejes paaiskinti kam skirtos skylutes ir grioveliai. nepyk tik Mirkt dabar jau gal zinai, ir versliukas jau einasi. as uz. edit> va radau.[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/538903.241-=(17384305 22](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/538903.241-=(1738430522)jei jau deti greziotus diskus tai ir kaladeles reikia pirkti ne po 30lt komplekta. vieniem skyles yra butinybe kitiem mados reikalas.

Nera nei laiko, nei noro cia su visais kariauti JuokiasiNusileiskit ant zemes pries sakydami, liudnai pagarsejes JuokiasiAtveskite nors viena zmogu, kuriam as dariau, ir tegu man i akis pasako, kad kas nors blogai ŠypsenaZmones, kam jus kaisiojat pgalius i ratus kitiems Juokiasi turite savo nuomone ir pasilaikykite ja sau.O netureje tokiu disku, ir su jais nevazineje, jus nieko ir neturite teises sakyti apie tai ŠypsenaTai tiek siam kartui.O diskai vis dar sekmingai daromi, darosi zmones ir is Kauno, ir is Panevezio, ir is Klaipedos ir is Vilniaus. Priminsiu Jums viena dalyka: taip darosi pati reklama, pasidare vienas, patiko, viskas gerai, pamate kitas, pasiteiravo kur dare, pasiskambino, pasidare sau ir t.t. Sekmes isvedinejant savo teorijas apie sios neva blogus diskus. O autoriaus nuotraukos paprasykite foto kitu kampu, ir siulyciau jei jie yra perkaitinti, tai su tokiais diskai nebezaisti Labas