Brazilija laimejo..

Brazilija laimejo…

Nu tai sweikiju visus kurie serga uz brazilus…Jie ir vel parode ka moka… Cha chaCha chaCha cha Gerai

Atrodo, niex nebesutrukdys jiems tapt cempionais, nebent vokieciai. Ir gerai, anglai lopai buvo, neatakavo beveik, brazilai su tokiu grajum verti aukso.

WoW. Turiu atsiprasyt Brazilu. Galvojau bus blogiau. Cafu su Carlosu sulose nerealiai. Nu ir antras golas Apakęs

Man visgi taip pat gedulas…LiūdnaLiūdnaLiūdna
beliko sirgt už Brazilus…tikiuosi, kad nesugebės pusfinaly prakišt Senegalui…Aš nekaltas…echhh…LiūdnaLiūdna

Ash tai galvoju kad Anglai buwa stipriausi ish likusiu komandu kurios zais priesh Brazilus… Aš nekaltas

atsiprashau kolegos, bt nu nx nx…as taip ir sakiau,kd senis vartuose pasishiks…puolimas irgi buvo total Blogai…dabar sunku ka nors blaiviau analizuot, parasysiu nakti kai nervai aprims…galiu pasakyt tik viena - kapledanchiu pamaivu shaika easy pasieks finala,bt visa (|) tikiuosi,kd nelaimes…nx nx…

Nu ka geriausia komanda laimejo Liūdna
NE kas… negali buti… tai uz ka as dabar sirgsiu toliau!
Vis tiek jie bus cempionai 2006, kad ir dabar nepasiseke!!!, o gal dar net ir Euro 2004…komanda jauna, taip kad bus dar tu pergaliu Liūdna Liūdna Liūdna

Negaliu, sirdis nelaiko, verkti noris Liūdna

Man gedulas, bet kaip mane visi guodzia - pala, taigi dar liko ispanai…

agha

Anglai siame turnyre puolimo niekada neturejo. Mes tai jau aptarinejo rodos su Hitler. Ivartis i Brazilu vartus- ti****as- vaikiska gynejo klaida. Danai padare tris tokias vaikiskas klaidas, 3 ivarcius ir gavo. Aisku, yra pagirtina kai isnaudoji priesininku klaidas, taciau kaip pamatem kai patiems reikia ka suorganizuot- visiskas nulis ir tas Owenas, Heskey, Sheringemas is viso kraste lost pradejo…

na ka. labas rytelis visiems! nepatingejau atsikelti ankstu ryta nemiegojes ir is tikro nesigaliu - grazios rungtynes, nors negrazus zaidimas (anglu).

ka galima pasakyti… Aš nekaltas visu pirma tai, kad kol anglai zaide savo zaidima - viskas buvo ok. aisku iki 23 minutes is ju puses futbolo nebuvo. klaiku ziureti. po ivarcio anglai isidrasino ir… Liūdna
ronaldinijo zveriskai praejo, kokios ilgos kojos Apakęs koks greitis ir technika. na o rivaldo ne ivarti imuse, o irase skaiciuka i savo saskaita - kamuolys kaip ant lekstutes. na grazu Aš nekaltas
antras brazilu ivartis - visu pirma baba, visu antra sedevras! Apakęs tokio grozio seniai nemaciau. stovi zymenas, ronaldinijo smugiuoja. kamuolys lekia, zymenas laukia kamuolio uzsisukimo Cha cha ogi… Aš nekaltas nera! Apakęs kamuolys lekia i vartus ir suuuuper tiksliai super stipriai. idealu! be abejones graziausias ivartis is paskutiniu mano matytu visu futbolo rungtyniu. deja i megiamos komandos vartus Aš nekaltas
toliau… Aš nekaltas raudona kortele mano manymu buvo parodyta pelnytai ir tai is dalies netgi ne i nauda anglams. gi priversta komanda pulti ne taip kaip iprasta - visa komanda i prieki. niekad nemaciau, kad anglai taip nemoka pakelti kamuolio Apakęs visiskas pasimetimas. o tuo tarpu brazilai ramus. jie techniski, ju nepaspausi. neduok dieve zaisti kazkam pries brazilus pralaimint… Cha cha aisku padeda brazilu aistra pulti, bet vis del to Mirkt

brazilai buvo verti pergales! sveikinu visus fanus. rio tu saunuolis Gerai gerai zaidei, deja teisingai sakei del vartininko Aš nekaltas ka padarysi… tu gi geriausiai is musu visu ji pazysti Cha cha

p.s. paskutine viltis senegalas. daugiau megstamu komandu nebera, lieka tik nefavoritai. taciau cempionatas jau seniai nusisekes, deja tiek nedaug rungtyniumaciau. Nustebęs

soliarsky beje cia ne i tema, taciau kas tavo favoritai buvo ar yra? ar tu uz grazu futbola?

(visiskai nuosirdziai klausiu jei ka)

Teisingai…VALIO… Cha cha Gerai

tenka pripazinti, jog sutinku su tavimi. taciau yra vienas kontrargumentas brazilams, tiesa nelabai rimtas - sis cempionatas, jo dalyviai, o svarbiausia - rezultatai- neprognozuojami. tikiuosi, kad brazilu atveju bus taip pat Mirkt

joooo…daba aisku galima rasyti ka tik nori,bet ir as tikejau tuo kad anglai vieninteliai gali aplost brazilus…deja.nezinau kaip jus bet man to buvo jau per daug ir teko net asarele nubrauktiLiūdnaLiūdnataigi bliamba nebeliko uz ka sirgti o mylima komanda jau vaziuoja namo…tai viskas dabar jau aisku kad tie “ziurkiukai” laimes cempa…

Man tai asmeniskai dzin, su kuo Senegalas finale zais Cha cha

Gerai pastatyciau alaus tau, jei taip butu Alus Šypsena

faktai apie sias runktynes:
pasaulio cempionate stipriausias puoleju trejetas ronaldo, ronaldziukas, rivaldo.

geriausia futbola ir graziausia demonstuojanti komanda isliko.

anglai kencia nuo marodonos dievo rankos, nuo bechemo ir vartininko patys nemylymiausi futbolo dievo:)

atrodo verkia visi anglu gerbejai, kai argetina pralose reikejo klausyti dainos MADONA -don’t cry argentina, dabar “dont cry england people”,jo cha:)

brazilai verti pergales Gerai

jei manote kad laimejo brazilai ant fukso, tai manu geriausiams sekasi:)

pagrindine lyderio savybe , kad jis irodo kad yra stiprus kievienose runktyneseMirkt

atsirado NAUJA ZVAGZDE R:)O:)N:)A:)L:)D:)Z:)I:)U:)K:)A:)S

jo as manau ir visada ir manysiu kad anglu rinktine visada stipriai zaidzia tik viena kelini, tai buvo daznai kai jie runktyniauja…Cha chaLiežuvis

FUTBOLO DIEVAS NEMYLI ANGLUGerai

ApakęsApakęsApakęsApakęs

ir pagrindine mibtis, futbole madas diktuoja brazilai, o anglai muzikoje, kam anglams garseti jie turi karaliene ir tegu uztenka…

na aglai iskrito , gerbeju liko na dabar sirgite uz ispanus ar vokiecius…

brazilai futbolo virtuozai dar kart teigiu:)

Cha chaCha chaCha cha

nu neprastas tu pranasas Cha cha o toliau kaip? Aš nekaltas