Brangūs Šeimos , padėkit. Renkam geriausia barzdaskute. Isvada - geriau peiliukai

Kartais nei viena matyta elektrinė neįveikia šerių Liūdnas
Tenka džiaugtis tais Mach3, 34 Lt už 4 peiliukus.

Manau, kad visai Gerai būtų "pavojingas" skustuvas, galandamas į diržą - tokia faina ir neitin praktiška dovana.

tai va tais mach’as ir skutasi vyras, peiliukai eina vienas po kito.
O tas skustuvas Baisu … baugina mane Cha cha

Vienas pazystamas turi Philips’a - su akumuliatorium, labai patenkintas. Pirkes pries metus kazkur, tada mokejo ~ 250 lt. Sake pakrovimo jam uztenka ~5 dienom - patogu kur nors vaziuojant. Barzda pas ji pakankamai vesli. O as asmeniskai tai uz Gilette, alergija man nuo elektrines.

Turejau ne su ratukais, o su juostele kur skuta. Nepatiko,Ne kazkur voliojasi.
Tatos kai pirko apie 250Lt mokėjo. Dabar Mach3’inuos Šypsena
Nepatiko man. Droži droži. Ir nieko gero.

[quote]Oops rašė:
tai va tais mach’as ir skutasi vyras, peiliukai eina vienas po kito.
[/quote]

Nu tai šeriai matyt labai kieti…
Siūlau duoti jam mažiau kalcio arba nusiųsti depiliacijos procedūrai.

[quote]O tas skustuvas Baisu … baugina mane Cha cha
[/quote]

Užtat labai …erotiška. Taip
Gal nepripjaus? Su kirviu po namus nesivaiko?

A su juo skustis galima? Nekaltas

[quote]
Stebėtojas rašė:

[quote]Lyga rašė:
A su juo skustis galima? Nekaltas
[/quote]

Galima, skuta puikiai ir tai netgi malonu. Taip
Reikia tik "ščyrai" išgaląsti (at314darasinti su pasta GOI arba į diržą). Taip

Blyn, maniskis su paprastais peiliukais susipjausto, ar nepersipjaus gerkles su tuo gerai pagalastu? a? Nekaltas

Galima, skuta puikiai ir tai netgi malonu. Taip
Reikia tik "ščyrai" išgaląsti (at314darasinti su pasta GOI arba į diržą). Taip

[/quote]

Teisingai vyrija porina - is elektriniu barzdatarku tik dvi gamintojos vertos demesio - Philips ir Braun.
Turejau Brauno skutikli, bet jis buvo bagovas, nes su tinkleliu. vos tik uzleisdavau barzda, tai tas tinklelis ir nebeimdavo. Po to nusipirkau philipsa uzu 200 su virsum Lt ir vel buvau patenkintas. kol nenuduso akumas. be to tas philipsas buvo irgi bagovas - bo kontaktas uzmusydavo ir pradedavo vis leciau ir leciau skusti. Tad dabar nuspirkau pati pati paciausia philipso modeli - Philishave HQ 8870. Ir vel esu patenkintas. labiausiai zavi ilgas baterijos tarnavimo laikas (70min), indikatorius kiek % baterijos liko ir - pati prikolniausia featura - nereikia su sepeteliu priskustu plauku valyt. tik atidarai galva, pakisi po karsto vandens srove, praplauni raz-dva, gerai nukratai - ir vel kaip nauja. o tai su senuoju philipsu pamenu - mojuojimojuoji tuo sepeteliu, tik plauku prisiuostai, pilna kriaukle priplaukuoji, o vis tiek blogai issivale…

Zodziu, rekomenduoju, bet kainuoja ji virs 600Lt… bet geram vyrui ar gi gaila gero daikto?

Erotiska? … hmm. gal Šypsena bet as jo skusti nesiruosiu, dar pripjausiu Cha cha
su kirviu nesivaikoŠypsena

Matau tame savų pliusų vyro paieškoms - bus panašiau į nelaimingą atsitikimą Taip

Martynuk, neigaila gero daikto tikrai, bet kaina BaisuCha cha

Nu tai ka, paaiskejo kad geriausios visdelto barzdu gremztuves yra filipsai ir braunai Šypsena
O kuo prastos kitu firmu?

Sakoma, is dainos zodziu neismesi, taigi savo kalba noreciau pradeti siais zodziais: "Kur lygus laukai, snaudzia tamsus miskai, lietuviai barzdociai dumoja, galanda kirvius kalavijus astrius…" ka gi mes cia matome? kad lietuviai barzdoti nuo 1200 bent jauŠypsena Todel tie uzsieniniai hansu, dacmenu, ar samuraju ismislai musu veidu neima. Neima ir mano. Neduok dieve, kokia kancia taip skustis. Nusiskuti, o atrodai, kaip nesiskutesŠypsena Geriausia manau yra peilisŠypsena

Beje, dar vienas nukrypimas…
Prisimenu gana gerai, nes mane buvo nustebinusi tokia info… Po rimtu tyrimu buvo atrasta, kad yra rysys tapr vyru istikimybes ir ju naudojamu skutimosi priemoniu Laimingas
Skaiciu nepamenu, bet esme ta, kad istikimi vyrai skutasi peiliukais, o neistikimi - barzdaskutemis Šypsena
So, Oops, informacija pamastymui Cha cha

Dekui, telepatas, pamastysiu Mirkt

Elektrinės barzdaskutės tinka nebent kelionėje, o šiaip nemanau, kad tavo Vyras atsisakytų tokio malonumo, kaip skutimasis rankiniu būdu. Aš neatsisakyčiau. Nupirksi brangią barzdaskutę, o ji gulės nenaudojama. Pagalvok… Nekaltas

Nu bet jei vyras nori zaisliuko, negi man gaila - pasibovys, numes ir vel skusis kaip anksciau Šypsena O as pareiga busiu ivykdziusi Nekaltas Cha cha

sia vasara pirkau uz 245 philis shave ir skuta neblogai paima beveik visa bet siaip priprates prie eletriniu ne stai greiciauLiežuvis seniau su rusiskomis.

Mane apskritai uzknisa skustis, bet reikia Nustebęs
Jei sheriai dienos "senumo" tai naudoju "Remington". Elektrine, skuta neblogai, tik pasmakre sunkiau nusibruzhuot. O jei barzdike ilgesne, tai senas geras Gilette Excel yra vienintele isheitis. Bet ir cia su pasmakre turiu problemu - isberia pastoviai… Nu zodziu… O neseniai parduotuvej maciau depiliacini krema "For Men Only". Jauciu reiks savo barzda experimentams paaukoti Šypsena