Brangūs Šeimos , padėkit. Renkam geriausia barzdaskute. Isvada - geriau peiliukai

Brangūs Šeimos Vyras, padėkit. Renkam geriausia barzdaskute. Isvada - geriau peiliukai Nekaltas

Galit padet ir brangios Seimos Moteris, bet klausimas daugiau vyriskas Šypsena
Nenumaldomai arteja sventes, o as, kaip pareiginga motera jau dabar pradejau galvot apie dovana savo antrai pusei. Jam labai reikia elektrines barzdaskutes , o apie jas nieko neismanau NekaltasŠypsena
Tai gal vyrukai pasidalintu sava patirtim, ir paaiskintu manFlirtas, kokia verta pirkti?
Plyyzz… Šypsena

o ar antra puse naudoja (naudotu) elektrine?
Musu gimineje tokiu kazkaip nenaudojaNe
Nekaltas

Naudotu Taip, sake kad nusibodo kas ryta skustis su peiliukais, nori elektrines. Na yra dabar maciau visokiu navarotnu, bet kuria issirinkti, nezinau

Kiek girdejau, ir kiek zinau, yra vyru, alergisku el. skutimosi masinelems Nustebęs taigi visu pirma patarciau tai issiaiskint, nes paskui dovana bus nei i tvora, nei i mieta Taip

Taip noretusi buti brangiu ir padeti, bet…gremziu savo barzda su sik skustuvu ir psio.Buvau kazkada isisvajojes kaip lovoje skusiuosi ir nusipirkau pilypo barzdaskute.Kainavo virs 200 lt., bet mano barzdos neikando.Atleisk man …

Nu bet kaip issiaiskinti, ar jis alergiskas ar ne? Barzda zelia kaip tresiama Cha cha, nespeja skusti. Gal irgi "neims" ?

tai barzda labai kieta?

Na, jei vyras nori pabandyti - pirk, bet siaip ir maniskis Vyras sake, kad geriau Zilet ar atsiprasant Shik. Mirkt

Lyga, tai ir man atrodo kad geriau, perka ta super kazkoki zilet, bet peiliukai labai brangus, sako, sutaupysiu Cha cha
jauciu nieko nebus Nekaltas

Nupirk dabar kokia "Xarkov" pabandymui. Šypsena Jei tiks, tada galesi gera pirkt. Taip

bandei? Šypsena

Bandziau Taip
Rusiskos barzdaskutes kol naujos skuta visai neblogai, tiktai neilgai tarnauja. Ju kaina kazkur 20-30 Lt.

Tai gal geriau is karto sumoket tuos pora simtu, negu kas menesi po 30? Šypsena

Negi niekas nezulinat savo smakru elektrinemis? Nežinau

apie elektrines nieko neismanau. paskutini karta naudojau gal prie koki 15-20 metu.

Nezulinam Ne - kinžalais geriau TaipNekaltas
Bandyk kokį Pilipsą ar Braun, jei jau labai striuka.Šypsena

Nezinau, as pats elektrine nesiskutu, nes nemegstu - labai oda erzina ir daugiau laiko uztrunka (o gal nemoku?), bet jei reiketu rinktis, irgi siulyciau BRAUN arba PHILIPPS - geriau pirkti brangesne, bet kokybiska…

Ikalbejot VyrasGėlė - imsiu Braun arba Philips Taip

nors pats savo žiaunias zuliju peiliais, žinau apie elektrines barzdaskutes vieną dalyką - būna "sauso" skutimo arba "šlapio". sauso - tai visiems įprastos, šlapio - su kremu specialiu, nebijančios drėgmės. šitos skirtos jautruoliam. jos brangesnės, bet n kartų geresnės komforto atžvilgiu Mirkt

O, tokiu "slapiu" nebuvau macius, bet is tikro nei vienos dar neciupinejau Cha cha
Jauciu teks koki konsultanta ilgai vargint kad man viska isaiskintu Juokiasi