brangioji, as "po padu"

linkusi tiketi tuo, nes kazkaip labai netiketai ta pareiske, o jis nera linkes ilgai kazka nutyleti ar slepti Nežinau

tai va, tame ir esme, kad as nelabai pratusi taip daryt… Drovus

ir kaip jis ten sugebėjo palyst Pavargęs

…ir shuo kariamas pripranta…

isizeist tai tikrai neisizeidzia, nes nepriekaistauju jam “is lemputes”, beto gyvenimas kartu “prikabina” daugiau atsakomybes, nei siaip draugavimas, tiesiog jis pasake kad prie draugu nepriekaistauciau del tvarkos ar ko nors kito :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gėlė

Ir jis buvo stopudovai teisus Taip

aciu LL! Apkabinimasbandysiu.

matai, kas taves laukia? Pavargęs

as apskritai neigiamai vertinu santykiu aiskinimasi, priekaistus ir moralus prie draugu ar svetimu zmoniu… tikriausiai nieko baisiau ner Pavargęs

pritariu. man ir nepatinka kai musu nesutarimai yra iskeliami viesumon,ir kiti apie tai zino. Ne

Gėlė pirmiauisa dekuij Flirtas… na pagalvokima Nekaltas…jei jumi sutiks, jog ji laikot, jam nebebus reikalo tai jumi sakyti ir kaip ir prikaisioti, nes jumi ri pati zinot, jog taip yra is tiesu…o kai pasakai, jog tai ir pati zinai, tai kas jam beliks, tik su tuo susitaikyti…

drauges atvejis, kai ji su savo Vyras vos ne mustis pradedavo pas mus i svecius ateje Baisu taip ir noredavosi duris parodyt Nekaltas

labai grazus planelis… ale man rodos mano Širdis duris is kitos puses uzdarytu po tokiu mano pareiskimu Drovusjei jau nebeturesiu ka prarast - bandysiu Cha cha

Jei jis taip sako, vadinasi kazkoki spaudima jaucia.

Tai tu durna ir tau joks gydymas nebepades Labas

Šypsena

iš draugų nebent. kad aš ragana ir jį paspaudusį laikau, niekur nepaleidžiu nors į mano pasakymus “eik vienas” niurzga, kad jam ir su manim gerai. apskritai, krizė vos skyrybomis nesibaigė, tačiau sunku paleist, vis klijuojam ir klijuojam… laukiam ir laukiam… Šypsena

perrrrlai ar šiaip priblokšta kažko? Mirkt

Nežinau NustebęsMan taip da nebuvo Ne Laimingas

nu gal jis ne taip issireiske Šypsenabet ta “virvute” visos Moterisstengiasi kuo labiau sutrumpint Nekaltas Cha cha