brangioji, as "po padu"

Aišku, kad tai ne buvimas po padu! Taip yra, taip turbūt ir turi būti.

Viso " keturiom’ pritariu .Mano draugui jo bendradarbiai tą patį kalba. Todėl, kad įrodyti jiems, kad jis ne po mano padu ima ir užgeria kelias dienas iš eilės Šypsena

tai kaip supratau vis tik dazniausiai kalti draugu liezuviai Nekaltas

Ne Mano deka jis susitvarke gyvenima, kai prisimenu koks jis buvo, o koks yra dabar tai, kad ir budamas po padu jis neisdristu man turbut to pasakyt Apkabinimas Aisku jis man pasako, kad as perdaug pavydi, kad niekada nenusileidziu, bet tas mums myleti ir gyventi netrukdo Myliu

as tikiu kad jis po padu Cha cha Cha cha Cha chaNeisizeisk Ingut GėlėO jei rimtai tai galk ujam demsio truktu,beto ir padas tavo netoks jau didelis kad visa Vyras po juo pakistum Cha cha

na, nezinau, kaip ten jam del demesio trukumo, bet nemanau, kad mazai skirciau Nekaltas bet tai vis dazniau tampa musu pykciu priezastimi ir siaip Vyras pradejo tolti truputi nuo manes, vis stengdamasis pabrezti savo ta “as nebebusiu po padu”. truputi graudu ziureti, bet mazu is tikruju kazka darau ne taip Nustebęs

sakau, gal reiks pasikalbeti atvirai dar syki, o tai bus prisiklauses is kitu kokiu komentaru. o kaip zinia, vyrui pasakymas “tave boba po padu laiko” lygus spyriui i tam tikra vieta Nekaltas

mano vyras man tokiu priekaistu neturi - ant tiek po padu laikau, kad bijo issiziot Juokiasisiaip tai jis tiesiog tingi kuo nors reikalaujanciu mastymo ar popieriu tvarkymo uzsiimti, sako tu sutvarkyk, tai taip ir gaunasi kad as priimu sprendimus. kartais kai jau sprendimas is mano puses priimtas - atsibunda, sako o gal kitaip geriau. as jam sakau kad tu nieko nemastei apie tai, taip kaip tu siulai geriau nebus, nes tas ir anas. tai jis priekaistauja kad as jam nenusileidziu niekada Cha chao jo tevai tai sventai isitikine kad as ji ne tik po padu bet nezinau net po kuo laikau Cha cha

…kartais kitu zmoniu itaka neigiamai paveikia ir tobulus santykius…jei abu busit stiprus ir atsispirsit tokioms blevyzgoms, nereiks sukti galvos del menkniekiu Nekaltas nors… jei viskas gerai, tai paprasciausiai nekreipiamas demesys i pasaliniu kalbas Nekaltas

Laimingas Laimingas Laimingasir maniskiui paranoja Laimingas tik vakar apie tai garsiai pradejo kalbetis Laimingas as irgi juokiausi Laimingas Laimingas Laimingas Gėlė

na, as irgi mazai kada nusileist megstu, bet tai stengiuosi lygtais, kad bent kazkoki kompromisa prieit.

o jumi nebijo, kad viena diena uzeis Vyras koks aktyvusis periodas ir prades “galvos” teisiu reikalaut? Cha cha

va nelabai gerai, nes po situ zodziu jis lyg ir truputi pasikeite Nekaltas vis dazniau ta savo “as pats vienas” parodo, be to ir vis prikisa man (nors ir juokais), kad sugebu vyrus “po padu” islaikyt

gal ir negerai juoktis - paskui isizeidzia labai Cha cha

…buvo variantas, kai mano brangusis pareiske, kad musu bendri draugai mano, kad jis sedi po padu…nu bet kazkaip tai man viska paneigus greitai jo paranoja dingo…

va, as laiku nepaneigiau, nes man labai juokinga pasirode, kad tokia nesamone pasake Cha chadabar kai neigiu, tai palinksi galva, bet matau, kad nelabai tiki Nekaltas gal praeis.

tai jumi sutikit, kad ji po padu laikot, ir nebekils jokiu rupesciu Cha cha

tai gal jau draugai prisnekejo Nekaltas…vyrai labai jautriai reaguoja i draugu-vyru komentarus…

…nu taj rekejo normaliaj, su kochelu, tajpsakant, pasishneketi…paatvirauti per pakaushy…ir butu viskas tvarkoj…

a jumi tikrai tuom isitikinusi? Cha cha Gėlė