Brangiausias...


Brangiausias…

…automobilis esantis autopliuse Cha cha auto.plius.lt/skelbimas/lange/lengvieji-automobiliai/saab-9_5/i d-22472

kalpokai uz tokia kaina turejo but su spineriais Blogai Žliumbia

126KW ir gali “isdidziai” sakyt turbininis… Juokiasi

plia pasiziuriu i ridas ir net juokas nebeima Kvankt?zodziu vakaruose niekas per garantini laikotarpi nepravaziuoja tu duotu 100kkm Juokiasikita vertus,reikia grieztu bausmiu uz sukciavima stambiu mastu Taip

domo>93m 2.3 gonda be turbinos nusileido NET 10kw Cha cha

autogidas.lt/auto/skelbimas/saab_95_sedanas_2000/01/1770543 5SAAB gerbejams TOYO team

LIE VAS ir viskas tuom pasakIta Gerai Taip Piktas kas cE blt per sabistu mada uzdejo blin Piktas negana audistu tai dar ir sabistai Kanda Klasta man vienam reiks BMW ir Bentley fronta atlaikIti ??? Klasta Kietas

Domo-Kun, tu iki siol nesupranti kaip ir dauguma cia kodel su turbina ispaudazia tik 126 KW Juokiasi aiskinu dar karta: turbina vadinama LPT, arba Low presure turbo, galios ji duoda tik 20AG bet suteikia tolygu greitejima nuo 1800 aps iki 5000 aps, tad nereika sukti variklio iki 4000 aps kad jis pradetu vaziuoti Skaitau Kapish?

TURBO SAAB Juokiasi

kita vertus,ko noret kaip mikimauzai prisuko kraniukus saabistams inzinierams Blogai

VIN’as, as tikrai suprantu kas yra LPT, bet juokiuosi todel, kad cia tokie saabistai labai garsiai rekauja TUUUURBO TUUUURBO saabas, bet niekad ir nepamini kad tai tik lpt Mirkt

teko pavazinet su dviem ~170ag 9-5, traukos ten maza pasirode, mano subininis g meteris duotu max 130ag Cha cha

Domo-Kun, Turbūt kalbi apie mane. Cha cha

nu ble ka reikia vartot, kad pasigamint toki turbo saab is paprasto 150ag ir dar su dujom Kvankt?