Bmw Wilno :)

O su kuo ikastu? Juokiasi

Su Audi Juokiasi

Su dantim nebent. Cha cha

Oj ple, aš iki tiek nenusirisiu, tavo pagurklio ir tavo plačiaburnės foto nedėliosiu. Sorriuks, čia man teks pasiduoti. JuokiasiKitas klausimas, kad kokiu šūdo gabalu reikia būti, kad apie ryžius diskusijoje šeimas patraukti, o po tąsoje foto dėlioti ir adresais grąsinti. Cha chaReputacija toks reikalas, kad taip prasileidinėjant, tokio Š nebeatsiplausi. Cha cha Tas man ir linksmiausia, kad tu šaudai sau į koją ir lieki tiesiog durnelis Kostė, o ne Kostas. Cha cha

Matai, man mestis ant picos nereikia, turiu kitų tikslų, nei kačalkėj kažką įrodinėti, kaip ir viskas paprasčiau. JuokiasiKokių dar kozerių iš mano žmonos instagramo ištrauksi. Žliumbia

Koste, man prieš akis tokia foto, kur mergina plačia burna ir raudonom lūpom, o antram plane toks bičas su pagurkliu. Cha cha kabake lyg ir, o gal klube? Kaip ir nenusileidau, linkų nedėlioju - o gal reikėtų? JuokiasiMatau, tu jautrus grožiui, skirtingai nuo manęs. Cha cha

O turi kažkuo dar pasigirti? Cha chaPasiekimų nulis, tik pasiteisinimai, visi eilę metų dėl pagurklio pjovė, jokerio veidas užieniuose sėdi, - ką tau daugiau veikti, jei ne nervus raminti kačalkėje? Cha chaAj, gal reiks apie jūsų verslą pakalbėti, kai dar kozerių papostinsi? Juokiasi

Bet jus irgi geri, pastatet Rafi i nepatogia pozicija. Kaip ir turetu palaikyt Kostia, bet bl negalima, nes gaus is durklo i aki, kai maziausiai to tikesis Juokiasi ka daryt, ka daryt? Cha cha

Rapliui kentėti dabar. Cha chaO Kostei jau sakiau, kad bus kaip šuniukui, pakakos - snukutį į Š jo pačio priemonėm. Cha chaPalietė šeimą - gaus atgal, kur jam skauda. Cha chaPapostino kažką - atgal nosį Š. Cha cha Viskas labai paprasta. Gerai Cha cha

idomu ileidus juo tris i viena kambari, isetu nors vienas gyvas Paplepėkim

Matuotis? Su tavimi? Cha chaKur reikės - nupirksiu. JuokiasiO tu prašysi, kad antra pusė susimestų? Žliumbia

Neatsibodo dėl savo lūzeriškumo teisintis? Nežinau

Sirdis *bliamba* dziaugiasi JuokiasiVarykit toliau, lodariai nx Apkabinimas

Gerai varot, atsinesiau pop-corn’o maisa, tikiuos argumentai greitai neishseks!

Much vau, pasiekimas - su tavimi gyvena ir ant maisto Čileke metasi. Juokiasi GeraiTu rimtai toks naivus, kad tik plaukioja? Cha cha

As tai saviske pilnai islaikau,net dirbt neleidziu,tegu su vaiku tusina Cha cha cia pagal AB paniatkes kaip ? padkablučnikas ? Cha cha

Ryspektas vyram kurie islaiko moteris. As, deja, iki to nedaaugau. Tiksliau islaikyti galeciau, bet nx tiek pahalint del to? Cha cha paxalinu twm, kad po 50ties nereiktu paxalint ir negyvenciau prasciau, nei gyvenu dabar Gerai

Rafi, po 50, tavo gyvenimas, netaps lengvesinis, ar kaip labai pasikeis, cia tik iliuzija Mirkt

Rafi, keliant 50k tai cE geda kad Moteris dar turi dirbt…

Šiaip tai man visiškai dzin, kas ir kaip. Cha cha Kaip nori, taip tegul gyvena, bet jei mano šeimą užkabina - tai labai lengva pakedenti tą, kuris prie ryžių buvo drąsus mano žmoną įkišti. Gerai Ypač, kai ten niuansų akivaizdžių per akis. Cha cha