Bmw Wilno :)

O per snapą gauti - čia bloga baimė? Cha cha gal jis bijo po gavimo poreiškimus rašyti? Cha chaSu savo istorija tu kažkaip stipriai lankstai čia. Mirkt

Vau vau, tai kai kozerinis grąsinimas. JuokiasiTu pats nebijai taip ****ėlinti? Cha cha

Neperlenk lazdos, Koste, a to žagsėsi po to. Cha cha

Tu nebijok, aš su tavim tikrai nesimušiu. Cha cha

Patirtis kalba. GeraiTaip ir padaryčiau. Juokiasi Gerai

Bley apie auri as kokios nuomines visi zino ir nesikartosiu. Bet *bliamba* pas sixeri kokios hormonu audros, atsales zmogelis usvis. Gi su auriu i viena kulaka muse, matomai ir susitike bubo ir taip vaziuot ant jo dabar. As per gerad zmogus, as tokiu dalyku nesuprantu. As klaipediecius pazystu dauguma dalyviu gyvai - kartais uzloja - bet pats patyliu. Tipo paskui susitikus viesai nesisveikint, akis nudelbt, ar priejus dar uzstumt? NekaltasKrc kaminskas neprognozuojamas marozas is tikro. Gi ir per meeta netgi kazkam smeige is kumscio Nekaltas man rodos adekvatai taip nesielgia. P.s. nieko astmenisko, lokit vienas ant kito - sirdis dziaugiasi JuokiasiP.p.s laukiam adresiuko itempe ausytes Apkabinimas

Rafi, kam tau tas adresiukas? Vasarom savaitgali padabok prie kelto, bet pirma pasiziurek kada Nidoje vyks teniso turnyras Juokiasi o

Dr. Juokiasi Gerai

Tai man ir nereik, as ne to lygio kad veltis i asmeniskumus realiam pasaulyje. Gal kai mIRC laikai budsvo ir man ten 15-18m ~ buvo, tai musdavom streles netgi Juokiasi bet tik ne dabar. Labint nesilabinciau sutikes, bet ir nemesciau kiausinio. O adresa zinot gerai tik del to, kad pats lojantysis ta zinotu, kad jis ne - inlognito. Cha cha

Aš jau N metų ne incognito - čia šiaip. Cha cha

Cia pries kazkiek metu turejau draugeli ant bangos, toks be dantu, jaunesnis uz mane, bet jis gime jau senas ir piktas, bobiko/robiko vardu Juokiasi, grasinosi kad atvaziuos is Vln,suzinos adresa, tai daviau ir adresa ir pasakiau kada busiu namuose ir jei busiu kur islekes, tegul paskambina, prileksiu. Bbi, laukiau 2 metus Špyga

Bet tu primesk Kostės fintus, prisifisinėja, kąsti bando, ant šeimos tą aną, gauna atgal - adresą pasakysiu. Cha cha Cha cha Tas tai rimtas, nepaneigsi. Juokiasi Gerai

Irzlus Cha chatoks brendimas Taip

Vėlyva paauglystė? Cha cha Paanalizuočiau aš čia, bet prie adreso dar ir telefoną pridės tuomet. Cha cha

Tu vėliau paskaityk po kurio laiko, ką rašai - pačiam biški gėda bus. Cha chaKur važinėja ir ką veikia tavo gražuolė, ne mano reikalas. Cha chaBet prie mano šeimos, gal tu nelįsk, neįkąsi. Cha cha

O ka, veracka nelabai simpotna? NekaltasKazkaip aurimukas kaip princas, viskas pas ji top noch, tai galvojau ir moteris ne kitokia Myliu

Jau neduokdie, kad mano skonis moterims su Raplio sutaptų. Juokiasi

tai mes dar nežinom kas ištikrųjų rafiui patinka, nes jis sako, internete stumia tik, trolina. Va bura jau prisidavė, kad jam vyrai patinka

Man tai įdomesnis Kostės pripažinimas apie davimąsi. Cha cha

Vėl kaip merga, pati prisigalvojau, pati transliuoju? JuokiasiJau sakiau, su šeima tu man neįkąsi, kad ir kaip norėtum. Cha cha