BMW 323i E30

BMW 323i E30

Sveiki.Labai reikia bet kokios info apie si modeli(privalumai,trukumai,tech.puse ir t.t.).Busiu dekingasLabas

Na du draugai turi tokius modelius,abieju dar pakankamai gerai islaikyti nepaisant to kad ju pagaminimo metai yra 84

sunku rast tokia auto bet jei randi tai jau buna beveik pas visu varikliai nuvaikytiNekaltas siaip jei gauni geram stovi tai oj kaip smagiai sukasBaisu

Taigi jau kluasinejaiCha cha.Siaip sunku toki surasti neuzdrosta,visgi ejo tik iki 85m.

Čia iš serijos 9 kartus pamatuok poto kirpk Cha cha Cha cha Tūsas

MhmCha cha

Draugas turejo ta bombala… bet jau buvo uzvaikytas poto pats uzvaike darŠypsena ir poto ismaine i golfukaŠypsena

Esu pastebejes, kad troikes su tokiu varikliu yra labai vertinamos, idomu kodel?

Kodel vertinamos?Nekaltas Juk yra ir galingesniu pvz. 325i.Gal del to kad gerai einaTaip

gal ir delto, seip kiek esu snekejes su bimbalistais, tai kai uzeina kalba apie 323, daznam akys suziba Apakęs gal juos nostalgija apima pagalvojus apie toki aparata… Drovus

kiek tau galiu sakyti kodel vertinamos,nes deda i vieta 325i jo sukimo momentas geresnis ir jis skaitosi forsuotas matorasGerai

Cha Cha Cha prajuokinaiJuokiasi,uzteks jau tau svaigti tas nesmonesBaisu,nuo kada pas 323i didesnis sukimo momentas uz 325i?,bl jau nervuojiKanda
Stai TAU info DR.002

BMW 323i
Max sukimo momentas-205Nm prie 4000 apsuku.
150 AG prie 6000 apsuku
100km/h-per 9.0sek

BMW 325i be KAT
Max sukimo momentas 226Nm prie 4000 apsuku!!!
171 AG prie 5800 apsuku!!!
100km/h-per 8.3 sek!!!

Tai gal yra "biski" skirtumas ar ne???
O gal manim netiki?Tai apsilankyk cia http://www.e30-2.de/daten/e30/e30daten.htm

E30 323i sukimo momentas 205/4000 ag 139/5300
E30 323i sukimo momentas 205/4000 ag 150/6000
E30 325i sukimo momentas 226/4000 ag 170/5800
E30 325e sukimo momentas 205/4000 ag 121/4800
nežinau kurioje čia vietoje 323i sukimo momentas didesnis už 325i

to m-technik tu pats lopiny mane nervuoji pats turejau 323 bimeriuka esu stojes su keliais 325 per puse auto dedavau i vieta.gal tu turi 325ir triuksmauji cianais,aisku tai buvo 94m ir tam 323 buvo 8metukai su biski.paskui gavau 6 begiu dezute m kine kur 1 begis pats zinai kur randasi.1-80km h 2-120 3-155. po tokiu bajeriuku kraujas virdavo oi kaip ilgai.o tu klaunas remiesi vien tik statisdtika ir ineto informacijaIgnoruoju

Nu kaip sakant durniui ir su basliu gali per galva dauzyti!Juokiasi
Sakai gavai 6 begiu dezuteNekaltasKur randasi pirma pavara pas m kine deze tai zinau.Tik nuo kokio modelio tu didmeistri ikisai ta 6 begiu deze i E30??? Dar pasakyk kad tokios eidavo i E30Baisu
Locheli baigk daryti is saves klounus,nes jau visai nebe juokynga darosi!!!Kanda

na tai gali padraginti ir su m kine ir neabejoju kad butum laimejes, jei pas ja butu variklis uzkales. Pirma tai daug ka lemia variklio stovis, antra - tarpine tarp vairo ir sedynes. O jei paimtum abu auto nuliovus tai kaip manai kuris geriau vaziuotu? vistiek 323? beja jei i 325 idejus m kines greiciu deze tai kaip manai kaip ji tada vaziuotu?

tai va m technikoriau…is kur gavau ta dezute sakyciau ne tavo reikaliukas bet del sv.ramybes papasakosiu.istorija buvo tokia ,parvare draugas bimeriuka is d. ten buvo istatyta ta dezute,as daug nelaukes pasiuliau 100usd ir savo dezute,aisku jis verslo zmogus pinigu skoni supranta iskarto pasirese.tai va . tiesa su tuom bimeriuku matau kartas nuo karto pralekia pacaniukai aisku jau jis nebeturi isvaizdos kaip pats turetum zinoti tu metu bavarai buvo puvantys,ko nepasakysi apie 88-modeliukus.ir nepisk cia smegenu kad esi krutas zinovas as taip pat esu bmw aistringas myletojas tik kad kuriuos galejau tai ipirkau ir pavazinejau okuriu dar neipirkau ipirksiu veliau.tik labai nepykit kregzdes nepirksiu ji neverta tu pinigu,man mielesne buvo e30 ypac 325ix tauringas

gal ir vaziuotu

To dr.002
Ir visgi gerai,laikaisi savo nuomones,tai ir laikykisGeraiTik zinai tavo pasakojimai juokyngi-m kine 6 pavaru deze,tai matai tokios is viso i E30 niekada nesidejo,m kine deze kaip tu vadini yra 5 pavaru!Pas ja skirtumas tas kad kitaip isdeliotos pavaros ir skiriasi laipsniai.
Aisku tu pas mus zinovas ir zinai netgi geriau uz BMW gamintojus kad 323i iki 100km/h greiciau isibegeja uz 325i.
Ir beje jokio as zinovo is saves nelauzau,mane tik paprasciausiai nervuoja tokie kurie prisigalvoja vaikisku pasaku ir po to plesosi maikes musdami sau i krutine kad VAT MANO TIESA.Kad tu ten laimejai pries koki damusta 325i su savo tuo 323i tai visko ten gali buti.