BLONDINE=IDIOTE?AR TIESA?KA MANOT?

BLONDINE=IDIOTE?AR TIESA?KA MANOT?

tai kokx skirtumas kokia ta spalva, awarbu prie veido tinka
Šypsena.
Beto swiesus plaukai labai gerai pvz wasara, ne taip galwa kaitina!
o pg plauku splava sprest apie zmogu… nu nzn… netenka…
ankedotose ir ant santuokos deda, bet tai wisi zenyjas kazkodel jei jau ten tox kalejimas po to…

Gerai Gerai

O vyrams blomdinams sita formule taikoma?
Jei taikoma, tai galiu pasakyti, kad ji tikrai neteisinga. Pagal save sprendziuŠypsena.

nu as su prantu kad tu protings Šypsena siaip plauku spalwa dar ne kriterijus zmogui…iswis man atrodo kad xarakteris daro wiska Šypsena vat teip

Cha cha

o gal menulio mergaite blondine jei taip tai jau tu mano as tave pasiiimu blondines grazios ir laaaaaaaaaaaaabai geros panickos

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

gIMSTA ir protingu blondiniu! 1 kart i 100 metu, kai Jupiterio skleidziama energija uzstoja menulis, tuomet moters chromosomos nebegauna sio nuodingo ingredijanto ir taip gimsta protinga blondine! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

is kur"Keeper2002" zino tiek daug astronomijos ir biologijos gal ir man savu laiku mokintis reikejo bet as manau kad yra priesingai o 1 metus gimsta 100 protingu blondiniu

tai tada as ta menulio mergaite ir passiimu ziuresiu kaip ten su ja seksis bendraut beje galetu ji savo e’maila parasyt tai va mergaite parasyk savo e’mala arba atsiusk laiska i mano [email protected] o jus chebra laukyt ziniu is manesCha chaCha chaCha cha

ar wejdukas neplish nuo tokiu pasisiulymoo?

Taip jau susikloste - jei merginai uztenka proto nusidazyti plaukus sviesiai - tai jau nebelieka ka ir besakyt. Siek tiek pasviesint - suprantu, grazuAš nekaltas Bet kai dabar ryskiai su tuo yra perlenkiama… Blogai Durnas daiktas tos blondines… Is 7 blondiniu, kurias pazistu - gal tik dvi nepateisina nusitovejusio stereotipo…
Nors…Aš nekaltas gyvenime neimanoma apie nieka susidaryti konkrecios nuomones - viskas taip greitai keiciasi…

Perlenkei cia tiksliai. Galbut kai kazko nenoriu suprasti, galiu juokais apsimesti, kad esu blondine ir nieko nesuprantu, bet kad blondines "durnos" ir dar "daiktas", tai tiksliai nezinojau.

Na sutinku, kad retai gimsta protingu blondiniu, na bet sakykite ka norite, bet blondines grazios ypac LietuvaitesLiežuvis

kaip tik man atrodo kad blondines protingesnes uz visas kitas =]

maziau tikekit anekdotais ir nekreipkit i juos demesio-tiesiog kazkam kazkada uzejo mintis pasakyt bajeri apie durna merga,o netoliese ejusi blondine labai patiko…
tiesa,atsirado ir viena isimtis:anekdotuose minima,kad blondines laaaaabai lengvai atsiduoda.taigi,menulio mergaite,siulaisi kiekvienam ir dar tikiesi,kad netikesiu anekdotais?Apakęs

kiek galima apie ta pati sneket? jau kokia 10 tema sia tema. Atsibodo

protas tikrai priklauso ne nuo plauku spalvos, o nuo pacio zmogaus, jo issilavinimo, gyvenimo supratimo ir panasiu dalyku, bet tikrai jau ne nuo plauku. O kad dazo sviesiai tai tegu dazo, o ka negi kam maisoŠypsena
Asmeniskai man plauku spalva neturi visiskai jokios reiksmesŠypsena patinka tiek blondines tiek briunetesŠypsena

beje kodel vaikinu niekas nevertina pagal plauku spalva a? gal irgi pabandyt paskirstyti i kvailius ir protingus ?