Blizga...


Blizga…

Gerai

gražu gražu. O kaip su tuo sudegintu laku sekėsi? Kiek šeimininkas paliko pinigų, jei nepaslaptis? Šypsena

Dekui.250lt,sita suma pasakiau jam dar nemates darbo,siaip galejau ir daugiau paimti nes darbo buvo daugiau nei tikejaus,bet jau nenorejau keist kainos kai sutare buvom.Siaip patenkintas liko,zinojo jis kad nesutvarkysiu lako sudeginto Šypsena Sako palyginus kokia buvo ji baisi ir kokia dabar tai skirtumas akivaizdus. Sita masina ant pardavimo atsidurti turi greitu metu Mirkt

bet kerza neispasakyta Cha cha o ant bagazniko, kur du lempu taskai net is fotkes matau nedasveitimus Cha cha

Kas cia palei lempa yra? atrodo kaip kerza dazymo Nekaltas

Gerai

ubagss vietoj to, kad apmokytum jaunuolį, lazdavoji Piktas Stengiasi jis, su laiku įgaus patirties ir galbūt darys neprasčiau nei tamsta Šypsena

ubagss bagazine ten suvaryta konkreciai,nelabai ka galejau ten padaryt,o prie lempos ten nepabaigiau valyt Kanda

kodel as lazdavoju? Piktas as tik pastabas pastabuoju Cha cha

14val praleista prie sitos masinos,10 is ju per pirma diena Mirkt

nesuprantu is kur ta tokia kerza, kai rasei, kad lakas pradegintas gausiai po praeitu poliraciju Nekaltas t.p jei jau sugeba pradegint laka, dazniausiai gamyklines kerzos nebelieka Ne bet cia kazkokia isvis kerzu kerza, nepanasu i gamykline Ne

kad ir kaip ten bebūtų, kauliau už fau atrodo Cha cha Bent jau man Cha cha o jei dar pakeitus darbo priemones, neliktų net menkiausios abejonės Cha cha

bl, kad as taip sukciaus tik 14val Cha cha

ubagss sita masina buvo visa perdazyta italijoj kreivarankiu,paskui dazyta dar kazkieno lietuvoj keletas detaliu nes nekokybiskai padaryta,nu zodziu vargse sita masina isvis. 2 litrai benzas beje…

buferio isvis nesuprantu Nekaltas cia braizyto mato isbaigimas? Cha cha

tokiai kerzai jau imama skurke Taip bo baisiai ziauriai matos netvarka Taip

Buferi paskui uzbaigiau,siaip buvau supurskes su tokiu plastmasiu atnaujintoju bet paskui supratau klaida ir perejau paskui su poliroliu Mirkt Siaip man nei silta nei salta nuo tu lazdavojimu,vistiek is bangos neturejau nei vieno kliento ir reklamos cia nesidarau,tik siaip idejau viena foto ir tiek Šypsena

nesiparink, vysks cia ore, juo labiau kai uz tokius litus myzernus Taip

Nekaltas