Bliuzo ir Roko naktys 2004 (per LTV2 05-23)

tiesa, blęm. roko naktys: bilietas dviem parom 15 lietuviškų palapinės statymas 5 lietuviški apipleinėja vidury koncerto

biškį iš Vilniaus reikia… bet aš tranzuosiu… ROKO NAKTYS

is vienos puses kainos dideles (bliuzas netgi 20 kainavo), bet is kitos tai yra labai good Gerai tadu atvaziuoja tie, kurie tikrai ten nori pabuti ir zino, ko tiketis… budas isvengti visu “Maia hii… Maia huu… Maia hoo… Maia haa” Juokiasi

liko savatė. nepilna. tai darysim savo komandą, meetą ar dar ką ar ne? tema užmiršta… nepykit kad keliu

eraserx > nemanai kad daug tokiu protingu tranzuojanciu bus? Nekaltas

nemanai kad prie scnos ir taip daug zmoniu bus?

Tūsas Tūsas Tūsas uxx laukiu nesulaukiu…tikiuosi nenusivilsiu.nees bliuzo naktys neapvyle…jau dabar dedu daiktus ir vel iskraunu…negaliu nusedeti vietoje…gal kas palapineje vietos atras o berods mano po preito karto tapo nebenoudojama Cha cha Cha cha

beavi18, siaip butu galima turet koki spec. skiriamaji zenkla ar pan. Šypsena

bliuzo nakteles nerealios buwo… Tūsas tikiuosi rocko naktees bus dar nerealesnes !!! lawkiu, nesulawkiu… Cha cha

na ką aš galiu pasakyt. į roko naktis nevarysiu, nes ten nesamonė bus. gros tik 10 grupių. ir bus per vieną naktį. gi nesamonė. geriau jau į rudstoką varysiu. bet neteks žavesio rudstokas tik dėl to, kad nereiks tranzuot 280km… o taip norėjau… tiek to.

“Festivalis vyks dvi vasaros dienas ir naktis, kurių metu <…>”

Programa Festivalis vyks dvi vasaros dienas ir naktis, kurių metu programa susidarys iš dviejų dalių: Pirkoji dalis Vakariniai koncertai. Antroji dalis Dienos pramogos ir renginiai. Jau žinomi festivalio dalyviai: 1.WATERDOG 2.PODNEK & FRENDS 3.CZTERYSZMERY 4.QUEEN projektas(V.Kovaliovas, Č. Gabalis, P.Meškėla 5.BIX 6.AC/DC projektas 7.DREAM CATCHER 8.AGE of STONES 9.TZYCZWARTE 10.KATEDRA

o kas sake kad 1? be to kas sake kad mes negalim ten svest kokias 5 dienas?

va va…bliuzai prabego gerai…girtai Laimingasrokai irgi neprastai turetu but, jau db mislyju kokias shmutkes isimest… shape pagal ideja dvi naktis turetu but. o bliuzuose beje, siemet grojo 11 grupiu/etlikeju, ir uzteko dviem naktim. svarbiau kokio ilgumo programa bus. taip kad ramiakas, visi i roka Tūsas Laimingas

ghrm… nežinau ką ir bedaryt… gal vis tik į roko naktis varyt. gal į rudstoką… noriu kad būtų daug girtos publikos. kad jaustųsi gera atmosfera… hrmmm…_ When Will This End??? _noriu ir ten ir ten ************************ BeAViS18, (), RATUOTA_SRAIGĖ kur Jūs varot?

as tai i roko naktis. varyciau net jei ten grotu 1 grupe - katedra o dar ac/dc projektas… kitos daugiau maziau girdetos grupes…

as tai i rokus varau, nes kazkaip daug pazistamu is visur varo, norisi susitikt ir patusint. o girtumo tikrai bus Cha cha

mhm as irgi del tu paciu, dar queen projektas ir BIX, man 4grupes del ko vien verta varyt Laimingas o kur dar tusai dvi paras Girtas

blęcha mūcha jebeni feni… vistik matyt varysiu į Roko naktis. kodėl: 1) akcija atrakcija ‘nutranzuok 280 kilometrų’. 2) noras antrą kartą išgirsti grojančius BIX neapsakomas. 3) Dr.Green ar Sloppy Livin ar dar kokias grupes (Biplan ir Muscat nėra grupės) galima išgirst kiekvieną savaitę. 4) į Rudstoką važiuoja daug draugelių. į Roko Naktis važiuoja bangos desantas, tad noras ten susimeetint irgi stiprus. vat. tai vistik Roko Naktys. šiandien viską pergalvojau (žinoma prie alaus bonkos (Marių Pilsner)) ir supratau kad ‘Rudstokas’ sucks cocks. antra dalis kaip dėl meetinimosi ten. reikia kažką galvot, laiko liko mažai. prie scenos būtų apgailėtina. na jei varys BeAViS18, mindwar, () tai juos atpažinsiu (dar važiuos Žvirbla, su ja tranzuosiu). o jau kitus kaip? siūlykit

aš tavo ir nr. turiu, o tas desantas nėra toks itin didelis; prie scenos planuoti susitikti - kvailystė akivaizdi