Bliuzo ir Roko naktys 2004 (per LTV2 05-23)

ash Liežuvis

galvą peršovė nereALUS pasiūlymas. reikia bangiečiams/-ėms susimeetint per Roko Naktis. padarytume savo komandą ir dalyvautume rungtyse Nekaltas na skaičiau jų puslapyje kad bs dienom. tai ką Jūs, gerbiami kolegos, į tai?

…visai nieko butu…o gal kasnors zada vaziuoti su masina butu gerai kad kasnors pasimtu is roko naktu nes seip zadu tranzuoti bet speju atgal grysti gali jau nepakakti jegu Nežinau

sake kad typo is muzijkantu nieko gero nebus, bes as netikiu… Laimingas privalo but kul Girtas

bangieciu meetas roko naktyse? Šypsena as uz Gerai Taip

pas mane ta pati problema, bet tranzuosiu ir į priekį ir atgal. mėgstu tranzuo, tai neatsisakysiu rizkuoti. į renginį teks pradėt budėt trasoj nuo 10:00 kažkur Cha cha ir beje, patogiau varyt Vilnius-Kaunas-Klaipėda ar Vilnius-Panevėžys-Šiauliai?

bus BIX , vadinasi renginys bus geras

tai tada reikia kažką paderint… kur ten susitikt ir t.t… bo aš prie platelių niekad nebuves, tai kažkaip nesiorentuoju…

hmm… as irgi ne Neo gal tiesiog tokiu ir tokiu laiku prie scenos ar pan? Šypsena

…na man pirmas varijantas prijimtinesnis kai tranzavau y jonisky taipat rinkausi vilnius-kaunas-…ir labai greit nusitranzavo…

oo jega reiktu nuvaryt i “roko naktis” bet vargu ar iseis Nekaltas Žliumbia

labai reiks pasistengti nuvaryti Šypsenalabai labai Šypsenajauciu tranzuosiu Šypsenao jei bus BIX tai apskritai jega Šypsenamano vaikystes muziak Šypsena Girtas

na hm… reik numeriais apsikeist. mano visada yra profilyje. iš pradžių tariamės kad tinkamės prie scenos ‘x’ laiku. o jei nesusirenkam tai tada skambinėjimai prasidės. pas mane ne tele2, tai nesiekiu i visų po 10 ct. srinkt Šypsena beje, iš bangos jau mano pažystami du varo - mindwar ir žvirbla. va. tai kaip nors. gi dar daugiau nei savaitė liko Šypsena

taip ir reiks varyt nuo maxima bazės. visi man taip sako, nes kitu keliu tai mirtis… niekas ten nestoja.

kaksim,butinai kaksim Taip

čia vat sėdėjau ir sumąsčiau tranzuotojams į roko naktis palengvinimą, kaip tranzuot Mirkt tai nebus pamokymai (beveik). 1)netranzuokit iš Vilniaus, nuo Vilkpėdės, Savanorių prospekto. Geriau tranzuokit atvažiavę nemokamai kaip tikri tranzuotuojai su Maxima Bazė autobusu iki Maxima bazės. užsipirkit alkoholio, maisto, rūkalų, apsaugų nuo uodų ir erkių, apsaugų nuo vaikų, ir tranzuokit toliau nuo tos stotelės kur kitoj gatvės pusėj (į Kauno pusę) nei Maxima Bazė. kodėl taip geriau? a) gali apsipirkt Maxima Bazėj gal ir nepigiau, bet patogiau (bent man). b) skirtingai nei nuo Vilkpėdės, tranzuojant nuo Maxima Bazės yra daugiau tikimybių kad sustos mašina. kodėl? čia įeina trys keliai. nuo Lazdynų (gariūnų), nuo Vilkpėdės ir nuo Kirtimų. geriau… 2) mano nekukliais apskaičiavimais (pagal maps.lt), nuo Vilniaus (važiuojant Vilnius-Kaunas-Klaipėda) reikia vayti už Kryžkalnio ~47,97Km iki tokio viaduko ar kaip ten pavadint (tiltas per gatvę Cha cha). tada ten ant jo užsiropti ir nuo ten tranzuot į dešinę atostrados atžvilgiu (į Rietavo pusę). tada varyt iki Rietavo, tiesiai per jį pervaryt, tada tiesiai, 30,7Km iki Plungės, ir nuo jos tiesiai iki Platelių 15,84Km. lyg ir viskas. nepamirškit pinigų, palapinių ir notaikos (geros)…

~20Km gausis arčiau, bet Vilnius-Kaunas-Klaipėda daugiau važinėja. na nežinau kaip kiti, bet aš tai jau varysiu savo ankščiau aaiškintu maršrutu. beje, pats tamsta pasirašo dėl meeto?

aaaaaaa !!! !!! !!!nebedaug beliko Cha cha Tūsas Laimingas

as ir zadu varyti, is kauno. tai jei vaziuosiu su savo auto galesiu kanors ir pavezet Mirkt

…niu ka, bliuzo naktys praejo, zuviene suvalgyta, palapine isbandyta, dabar reikes bandyt ir i platelius atvykt Taip Ujujuj… Tūsas