Blin patekau i karsta fronta

Blin patekau i karsta fronta

Kartais taip buna,kad prisidierbi diedas ir nezinai kaip islysti!As tai esu exspromto salininkas ir viska darai "is lempos"/cia tokia izanga pries manaja istorija!Tai va 2002.10.15 buvau L.Ryto runktynese,tiksliai nezinau su kuo zaide tik kad suvare nerealiai zinau.Po to aisq kaip visada Ryto zaidejus prie duru pagirt ir t.t. susirinkome.Keli ten baiginejo gerti,o as laukiau Siskos,kad galeciau pabazarint,man belaukiant isejo Vainauskas ir salia manes stovejusios dvi ciuvikes pradejo linkejimus jo sunui mest ir t.t.Viena ju (is pradziu maniu kad zoles paemusŠypsena))mane "suviniojo" Nezinau delko ir kokia proga suvartem tai ka daro zmones per pasimatymus,blin as net jos vardo nezinojau,o jau dabar manau,kad reikia leistis i linksmybes,nes kadangi dar ir laisve atgavau,ir dar gailejausi delto,kad truputi i leva nusukes buvau!!!Dabar jums visiem noriu pasakyti Draugeliai-Nepraleiskit progu,nes veliau gailesites tik del to kad nieko nedaret!!!
Dabar nesu nelaimingas,nes atsargoje turejau…o jus pasirupine atsarga???

tai paliubomu kaupiam atsargas žiemai - kompotai, uogienės ir vsio takoje Cha cha

Gerai!Taip

taigi jo-majo tauta gi nuo zagres, viska kaupiam, o paziurek i suvalkus tai jie ir perdegusiu lempuciu neismeti, a vdruk prireiks, ka gali zinoti. Tai pats su tom atsargom irgi matyt is tu krastu?

Niu blin as tai kalbejau apie atsargine draugeKietasKietasKietasKietasKietas

Suprasi cia tavo navarotus

Cha cha gerai gyveniu ziuriu, kad man taip Cha cha

visiems pasitaiko…

Jei nemoki gyventi sia diena, tai tau ir atsargos nepades…
Bo nezinosi, kad jau laikas tas atsargas istraukti is kamaros…
Mirkt

taigi sakei kad is lempos viska darai… tai kas cia per planai? kas cia per kaupimas? Aš nekaltas

gyveni ir dziaugiesi… Cha cha vataip va

Sutinku su tavim siandien viena linksmybe,ryt gal nuobodybe o dar toliau tai gal ir laimes lasas,nu kurio pasigert neiseina!!!

o dabar tai man viskas paaishkejo!!!Tu buvai ir busi kiaule!!

ruoskit atsargas bet ir ziurekit kad galiojimas atsargu nepasibaigtu nes bus tada chana

Ruosiam ruosiam, kaip gi be ju Cha cha.

Visko pasitaiko!Baisu

Buwau jau idejus… Liežuvis~ Anyway… Labaj grazhi photo Myliu Angelas Gėlė

kodel visi ziuri i kaciuka?!

miela kisa

kox kachiookaz… Myliu