Blackberry naudotojų klubas.

kodel tu taip grieztai? Uz 199 doleriuko, ir jei uzteks tiek app kiek yra telefone, px nx visai nestandartas.

mano nuomone, jau prieš metus tuos pp se reikėjo pardavinėti, o ne db pirkti.
nebent reikia, kaip rariteto Nekaltas

199$ Juokiasi

kiek pinigo uz iskasena? Šypsena

Cia kazkada ta slideri uz 300 eur berods stumde

ka cia paemiai?

2017-02-08 02:42
LTVNO / Despatched to overseas
Valio

Jei kas dėl viber, tai jo, veikia, Ale akmens amžiaus senuko versija. Neveikia voice messages, video messages net nėra Liūdnas
Na, bet susirašinėti ir paveiksliukais siuntinėtis galima Taip

Pagal poreiki ir norus?

O kokias programas pagrinde naudojate ant Passporto?

Viberi 5.3.0 versija parsisiunti is apkmirror.com ir veikia be problemu. Naudoju kasdien, viskas ok. Ant classico gal kiek leciau sukasi, bet ant Passporto suksis kaip vejas…

nezinau, man tai ju per akis.
Tiesa, viberio nera Šypsena

kurios, galbut normaliai veiks, galbut ne.

Gal, tu geriau palauk to kiniecio su klaviatura

ka man skaiciuot? dtek60 ir note -+ panasaus dydzio, ten tas ± 1 mm nieko nekeicia. Jei mercury bus 2 mm mazesnis, taip nelabai ka keicia.

Vo kad ziopliai kinieciai sugeba 5.5" i toki pati korpusa sukisti, kaip samsius 5.7", cia jau beda, nes tos pacios istrizaines s7e jau yra mm2 gerokai mazenis Juokiasi

1 mm? Juokiasi

tau viskas gerai? Juokiasi

vairuojant gerai, prie stalo, kad ir vienas, bet nediktuoju. Tik lietuviskai diktuojant tai bet ka raso Juokiasi

nu jau diktavimas vietoj rašymo tai čia jau vapše pūlių maišas Juokiasi

kur didesnis, tu matmenis pasižiūrėk, notes screen to body ratio geresnis

apie pieštuką geriau patylėk, nes geriausiu atveju youtubeje apie ji mates Juokiasi

pieštukas labai patogus texto žymėjimui, kopijavimui, gali iskarto versti, pazymeti dali texto ar tai paveiksliuką ir tiesiogiai išsiųsti, aircommands ir t. t. ant note 7 padare, kad net ekrano nereikia įjungti greitam pasizymejimui, istraukiai piestyka ir iskarto rašai.

o klaviatūrą tai ka, parasiai laišką ir stovi nenaudojama 30% ploto uzimdama. Beja, anglų, rusų kalbomis puikiai rašosi diktuojant, tuomet isvis tos fizinės klaviatūros esmė prapuola.

rankoj patogu. o ir batarke didele… ir klava ikist reik…

siaip tai ismatavimo juk ner oficialaus dar

bet storumas tai ne šiuolaikiškas jojo Nekaltas

Taip