Blackberry naudotojų klubas.

va, tas pata cipas ir kaina "Asus ZenFone 3 Zoom has a giant battery and two cameras for $329"

zinomas bandas koks meizu ar xiaomi, o kas ytas TLC? kur jo zinomybe? Juokiasi

kodel klava 100eur? kodel ne 20? Beja, klava ekrano saskaita, tai prie ko cia tie 100 eur?

nori perki, nori neperki tos nesanones uz 80 eur, bet tai yra PRIEDAS o ne TELEFONAS!

kaip tu nesupranti, kad ten yra kazkoks kinietiskas TLC KEYONE su vidutinia gelezim uz LABAI brangiai!

o is kokių medžiagų jis pagamintas parodys laikas

nu uzpisai cia kliedet su tais 300 apie kiniecius. korejietis bl kazkokia supista ant virsaus uzlipinama, slykscia ir nepatogia ir nefunkscionalia klava siulo uz 80 eur.
o cia visas ragelis, tam padarytas, suintegruotas etc. ir jam 300.
tai kad kinas pardavineja i nuostoli o paskui data minina - tai ne rodiklis kainai.
imi kita, kinieti, bet nu zinai, respektabilu gamintoja - t.y. moto, imi ju identisko hardwaree telefona - Z play. skaiciuoji kad jis 400 eur. uzmeti 100 euru klavai. + 100 euru premium korpusui n stuff ir voila.

galetu but pigiau. bet nera. nepatinka - neperki. patinka - perki.

kas del androido - nu tai juk linka numeciau. DAUGIAU NEI PUSE visu androidu yra su LOLIPOP arba zemesne versija. 30% visu androidiniu rageliu yra su KITKAT arba zemesne androido versija.
statistika oficiali, tiesiai is googles https://developer.android.com/about/dashboards/index.html

Nougat nesudaro ne 10% visu rageliu.

tai apskritai, apie ka cia sneket? Šypsena

new_era, as sneku kad paprastai, zmones rageli keiscia kas metus - du. nu nes su operatorium pasiraso 2 metu sutarti. tada pasibaigia kontraktas. tada keicia ir vel.
nu arba kaip mindosas daro.

as pvz passporta jau 2.5 metus naudoju. yra tai yra beproto daug is tikro. ir vis dar tikiuosi kad operatorius pasiulys man keyone Cha cha

ka tu cia svaigsti, as pirkau su LP o dabar nesenai gavau Nougat, ir tikrai ragelis paletejas, bet ideda naujų navarotu, pripranti prie ju navarotu ir nebenori atgal. dar kaip is MM i LP leido grįžti, buvau susimetes atgal, greiciau LP skraidė.

Paziurek, kiek tas facebook dabar užima ir kiek kokiais 2011m. dar tik išleidę androida snekejo, kad 512 mb ram pilnos kelnės, o dabar be 3GB ne krust.

buvau paėmęs pusvalandžiui paminkyti s7e, nu plika akimi matosi, kad greičiau sukasi nei mano s6, nors skirtumas tik viena karta arba vieni metai. Bet yra didelė dalis vartotojų, kuriems tai px, mano žmona pvz, sedi su sd 6xx ten kazkelintu ir jei viskas gerai, nors man akivaizdus stabdis.
taigi, nereikia man čia burti, turėjau as ir nexus 4, kuris po poros metų jau nebebuvo skraiduolis ir custom rom jau nepagelbedavo.

o tavo taip aukstinama kinieti gali pirkti uz tokius pinigus tik nesigaudantis pirkėjas, kurį apgavo pardavejas arba visiškai atsilupelis. 300 eur visi pinigai uz ji.

ne visi zmones kvailai islaidauja ant tiek, kad tik 1 metams rageli perka. Tai cia aisku pasiteisinimas geras, mazdaug nesvarbu kas ir kaip, nes gi tik metus naudosi Cha cha

tai kas tau cia sunkeja? realiai, telefona ta pati naudoji kiek - metus, max du?
pagrindiniai appsai - facebook, parkavimo, banko programele, youtube… kas dar? zaidimuka pazaidi koki?

nes bus taip, kad tas mid range ragelis su 625 nesisuks visai. nes tada visi rageliai su 4** serijos snapdragonais is vis nepasikrautu ir nieko nepaveztu. bet jie sukasi ir paveza.

todel apsidraust… nu bl, ragelis bus metams. ar dviems. ka cia draustis? o metus ar du - suksis kaip spule.

paziek, isleido keyone su nougat’u. dar LABAI mazai rageliu, kurie isleisti ir su 821, turi ta nougat’a. apie nauja android O - tai is vis net nesneku. apskritai, pasiziurek, absoliuti dauguma rageliu - lolipop ir marshmallow:
https://developer.android.com/about/dashboards/index.html

kazkaip nematau problemos, absoliuciai.

tai ir mums reikia žinoti tas galimybes, nes softas sunkėja ir su laiku isnaudojamos tos galimybės, be to, nesimato, koks bus spartų skirtumas, po kokio mėnesio ar dviejų, kaip OS su app "uzsiters".

nors, po tokio palyginimo, tai apdrausti ta s8 ir paleisti i sieną Juokiasi net nesigilinant, ar cia dar draiveriai nedarasyti art androidas nedavestas ar pats samsius grybą uzpjoves

Eina sau kaip tą key One internetai giria Šypsena

tai, BB Kinieciai bent tai padare gerai. Rudeni gal dar išleis keyone atnaujinta versija su normaliu cipu ir neblogai

kameros testai - geri Mirkt
https://www.youtube.com/watch?v=pQHvswl0WKg

tai ir sitas kinietis, tik uz labai brangiai Juokiasi

nors dabar ir kiti kiniečiai kažkaip kainas pradėjo kelti, pelna pajutę. Kažkada pažiūrėjau, tai su normale kamera uz mažiau nei 400-500 eur nelabai ka yra ir imti, o su gera kamera apskritai jie neturi ka pasiulyti.

Tai jei nereikia klavos tai perki kitaica.

pritariu rtfm - natūralu. geležis dėkinga.
note 4x - tas pats cpu, ram+rom kiekis kiekis, be klavos (nes nafik ji reikalinga)Gerai - 170€
spėk ką aš pirkčiau. tiesa, sumesčiau dar kokį los ar pacman, ar pixel romą Girtas
su bb rūkyk - ką įsiuvo, tą turi iki sugrius. užtat secure Cha cha
o jei dar kokį LCD paimtume repleismentui - bus kaip su kokiu s7 edge - skryno kaina 200€ Cha cha
kinietis max 40Gerai

o ko nebus, su talpia baterija, mazu ekranu ir mid cipu.

Mačiau kelis video, tai su “pafalvojimu” atidarneja app, pažiūrėsim kaip sparčiai suksis kaip prisidės papildomu apps’u ir pasiters pati OS

Aisku.

KeyOne SOT - 12 + valandu

Į note 2 geriau nei eu romai neįdėsi. Nebent custom boot img. Skiny. Rasi XDA.
O į savo note 3 įdėjau pixel pure su 7.1.2

taigi senas ragelis, ko tikiesi Cha cha
koki rom’ka sudejai i kitaica? i dukros note 2 ar zmonos note 3 bandyciau kist :confused:

užkniso, nukrito rožiniai akiniai Laimingas
baterija nelaiko, lietuviškai nerašo, mega stabdo, viberis labai Cha cha
tegu toliau vaikui jutubą rodo Cha cha
į kinietį sudėjau google pixel pure romą, aina na kaip viskas skraido ir patogu ApkabinimasGirtasGerai

CU, bet tai pagalvok. Z30 - pradetas pardavinet 2013 metu rugseji.
jam, ir hardwarui, jau 4 metai.

paimk tu paciu metu senumo ekvivalenta su ta pacia gelezim: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-5364.php

kaip jis suktusi siai dienai? Šypsena

Gera kainyte pasitaike matytCha cha