bl

Tom4s ne, bet gera aplaistyma deretu padaryt, issiduotu girti kur ka pridirbo Cha chaO man ir atvirksciai yra buve, sutariau su elektriku, kad vakumus suziures, sujungs ten ka reikia, tiesa su mano detalem. Euru normaliai pasiruosiau, nuvarau vakare, sako 3 Eurai is taves Cha cha Kiek darbo, tokia ir kaina. Tai vos isiuliau dar arbatos keleta europiniu.

per mano gyvenima,tai meistrai aplinkiniams yra “remontuodami” tris masinas sudauze,viena netvarkomai Cha cha viena jau suremontavo,vaziavo kazkur ir ipiso,i skambucius neatsiliepinejo,nuvaziavom sekmadieni,per langa ziurim garaze stovi su ipistu priekiu,bet taip nedaug,bamperis ivarytas Cha cha namie nieko nera,o masina daze visa pilnai…tai pririsom prie mano e34 sniura,islupom garazo medines duris ir issivezem ta masina…tuom ir baigesivisa istorija Cha cha

Tai pazystamai buvo bajeris, neseniai tik masina atgavo. Sostinej apsigyveno, ten suni bevedziojant su kazkokiu dielcu susipazino, anas prigyde kad ten pas save ar draugelius jai masina sutvarkys. Atidave, ir Ufff Policijoj pasirode, kad jau nepirmas atvejis, kiek nugirdau masina atsirado, bet pats dielcas lyg ne. Pliusas tik, kad visa isvalyta, cheminis padarytas jau buvo, idomu ka toliau galvojo su ja veikt Cha cha

Man labai idomu, kaip priverst statybininka pasirasyt sutarti Šypsena daznas net patento neturi (branguble), o kad apipis, tai 100%, bent bandys, pirmiem paprastai pavyksta, kitiem- jau nelabai, tai buna labai isizeide Šypsena

Seip man kita vieta daugiau neramina,kiek gali nubaust uzsakova,kad pas ji dirba nelegalus zmones…va kur esme ir baime imt nelegala. seip paskutiniu metu,tai daug dirba su patentais Nekaltas Taip

hmzsiandien pasiemu bangini, ant salto ant zemu apsuku netraukia, nepriima gazo… nuveziau, tai sako reik pasildyt kad trauktu Cha cha nu netiesiogiai taip, bet atseit cia bus reikalu surast kame beda, kodel kai saltas nepriima gazo o kai susyla viskas ok… oi *kekšė* *kekšė* 200ismesti, aisku buvo anksciau blogiau, bet dabar irgi reikes ieskot slieku ir vel extra pora simtu Cha cha