bl


bl

žodžiu “paremontavo” starteri šudarankis tauragėj. Dabar išjungus mašiną zyzia kažkas kaip kokioj el. pastotėj kol nepadaužai. paburiam kas gali būti Cha cha

bmw 3.0 d

šiandien mano tdš starteris sugalvojo nustot veikt… o dar automatas… tai dar šiaip netaip užkūriau, nuvariau prie serviso ir palikau Cha cha reiks kurią dieną persirinkt. Tik kad tėvas nenudžiugino. Sakė ypatingai “smagiai” lupasi lauk tas starteris pas 2.5tds ir dar automatą… Cha cha

Turiu ant pardavimo AlfaRomeo 156 1,8TS starteri gera. Gal kas prisitaikytu Cha cha

Pas mane irgi starteris zvimbia, bet kažkaip nekreipiu dėmesio.

bl kai sudegs Mašina nebebus į ką kreipti dėmesio man Cha cha

o norgej meistrai suremontuotu idejaliai, imkit pavizdy. Kietas

fabian, kas čia taip tauragėj sutvarkė? Šypsena

prie turgaus ten kur generatorius ir starterius remontuoja Cha cha paskui skambinu sakau kas do *pimp…*nia. sako nu nežinau, negali būti. Cha cha sakau neužsidegs man ten niekas. nu nu sako tai turėk 10 rakčiuka klemai nuimt. tai bl sakau ką aš visada klausysiuos kapotą atsidaręs prieš palikdamas mašiną? Cha cha nu nx

tai ne skambint reikia, o važiuot tiesiai pas juos. Be eilės paima ir sutvarko už dyką

Tik neuzsimink,kad dauzei per ji Cha cha

jaučiu jau užsiminė Cha cha

visa esmė kad jis pats sakė man padaužyt. sakau levelis nx.

rimtas meistras Gerai Cha cha varai pas jį ir tegul tvarko Šypsena

Su starteriu nejuokauk, tiesiai visi laidai ir dar tiek stori, kad virint gali Cha chaManyciau varai ir lai konstruoja normaliai

vabalaz, nemanau kad verta gaišti laiką su kaušais. tai sako aš tau nieko nedariau tik angliuku pora pakeičiau ir eigą pagilinau. jaučiu su tos eigos gilinimu ir pripiso kažką kad susisuka dabar ir užstringa.

gausiai azupysa sudarnkiai, kartais tik per kepala suduot tesinori… tikrai rimtu meistru kurie dirba be kliurku vienetai… perinkinejo stabdziu suportus… parsiveziau pries dedamas paziuriu, guma apsaugine pusiau ideta pusiau lauke islipus… jopsikmat… is esmes geriausia gali pasidaryt tik pats, nors zinai kaip kas

Čia neužkurtam automobiliui zvimbia? Pas mane tik užkurtam. Paplepėkim

užkurtam negirdžiu nieko. o čia ištraukus rakčiuką girdisi tas zvimbimas net.