Bitės telefonų nuolaidos "auksiniams" klientams ypatumai

Bitės telefonų nuolaidos "auksiniams" klientams ypatumai

Nesenai pastebėjau, mano.bite.lt naują akciją - už taškus siūlomi pigesni telefonai “auksiniams” bei “sidabriniams” klientams. Kaip auksinis klientas ėmiau domėtis smulkmenomis, pasirodo norint gauti pigesnį telefoną, reikia pasirašyti 24 mėn sutartį ir pasikeisti planą į “Privatiems-2”! PavargęsŽemiau yra telefonų nuolaidos palyginimas naujiems bei auksiniams klientams: naujiems klientams: Samsung X100 “privatiems-2” 24 mėn sutartis 49Lt auksiniams klientams: Samsung X100 “privatiems-2” 24 mėn sutartis 4950 tšk (99Lt) Gal kas galit paaiškinti kur čia tos akcijos auksiniams klientams “vinis”? Kokio velnio man imti telefą už 99 litus, jei galima tom pačiom sąlygom imti už 49lt?? Beje [email protected] į panašų klausimą jau antra diena neatsako, nors apie akcijos sąlygas atrašė per 10 min Nekaltas

Va va, kad nesąmonė. Neapsimoka.

Nebe pirma karta pastebiu panasius dalykus. Galbut mano atvirkscias. PVZ: pries 2 metus nusipirkau N3310 uz 1 Lt su 12 men. sutartimi (Bite eko ar kazkoks). Isejo taip kad telefona isigijau uz 241 Lt ir turejau kas menesi po 30 min i bites tinkla nemokamai. Nors pati bite skelbe, kad be sutarties sis telefas kainuoja 399 LT. Tuo tarpu juodojoje rinkoje jis ejo apie 280 LT. Pritaikes tokia matematika nusipirkau du Telefonas

Na naujiems klientams gal pigiau,kad ji pritraukt reikia,o “auksiniams” tipo brangiau,nei naujiems,kad tu vistiek nepabegsi.Tipo gali padaryt taip nutrauki sutarti,prarandi numeri imi telefona uz 49 Lt. ir buni laimingas,arba lieki su senuoju telefono numeriu ir moki uz telefona 99 Lt.bet turi savaji numeri,kuris tau yra brangesnis.

Naujiems klientams dar reikia neuzmirst 40Lt registracijos mokescio, kai perki telefona. Jei imi tik SIM jo nereikia moket.

Nereikia tik tada, jei pasirasai sutarti bent metams. Jei nori pasiimti pvz. EKO be jokiu isipareigojimu - tada reikia.

Na as jau karteli taip pasinaudojau savo turimais taskais ir pratesdamas sutarti 18 menesiu pries metus paemiau S55, po pusmecio vel zadu pasinaudoti tais taskais ir vel koki telefona uz taskus pasiimti pratesiant sutarti… Man savaji Nr. norisi issaugoti…