Bitės sugėlė - gal turit patarimų kaip sutinimą sumažinti...

Bitės sugėlė - gal turit patarimų kaip sutinimą sumažinti…

Baisu tris syk šiandien įgėlė bitės. Į ranką, tai dabar kaip kaladė viena ranka. Po to, Baisu į lūpą, pakabinus lūpą sėdžiu, pusė veido patinę Baisu.
Tiesiog nesisekė kopinėt medų šiandien ups… jau vakar. Ir ankščiau buvo įgėlę, bet niekad taip man netino, kaip dabar, matavausi net temperatūros truputėlį yra, ar gali būti kad nuo to temparatūra pakilo???

Dėjau druskos kompresus, vieni sako padeda, bet man Ne nors kol kas jokių pagerėjimo ženklų.

Gal kokių patarimų turit kaip sutinimą sumažinti??? ???

uzuojauta BaisuBaisuBaisu
praeis ir taip Taip jei ne - pas gydytojus varyk
gali uzdet leda apvyniota skuduru kokiai 10-15 minuciu, bet cia geriau iskart po igelimo
Temperatura gali pakilt Taip

piktos KandaKandaKanda bites pas tave Pavargęs jauciu dabar nakti nenoreciau Taves sutikti Cha cha

Nueik i vaistine yra tableciu ir krems nuo alergijos. tabletes (rusiskos) nebrangios, o tepaliukas…

gal ne į temą, bet žinau, kad kaimuose tokiu atveju jei reikėdavo po tokio eksceso pasirodyti žmonėse, tai naudodavo šlapimo kompresą - sako padėdavo baisiai …

o geluoni gerai istraukei? siaip negraziai skamba, bet dar padeda svogunas - geriausiai svoguno laiskai, o jei ju neturi, tai tiesiog pacia svoguno galva, svoguno sultimis patepk ta vieta, kur igele; o siaip alergijos nuo biciu igelimo tau nera? temperatura nuo igelimo tikrai gali pakilti

mano uosviene sako, kad tai vaistas nuo visu ligu Veee Juokiasi

yra toks labai paprastas ukolasBaisu-gaila neatsimenu kaip vadinasi…bet kiekvienoj vaistinej zhinosTaip…bac ir kaip ranka nuimaGerai

as ir apie tai kazka girdejau,draugai buvo pirke,tai sake labai gerai,na pavadinimo nezinau ,
gal veliau parasysiu,reik pasuk draugeliu,gal prisimins

Medaus uzdek ir palaikyk.Labai gerai medus istraukia visas zarazas,mazina patinima,tinka ant idelimu ir ant kitokiu zaizduTaip
dar girdejau,kad krieno lapa reikia det,bet as tokiais budais kazkodel nepasitikiuBaisu

nu cia toks anekdotas, kai vyrui i pi,pala bite igele, tai jis nuejo pas daktara ir sako, skausma sumazinkite, sutinima palikiteJuokiasi

Lyktai gerai ištraukiau. Visados maniau ir dabar manau kad nėra alergijos. Kadangi man ir ankčiau buvo įgėlę ir nesykį, bet niekad iškart kelios, gal manau dėl to tokia reakcija Baisu
O svogūną išbandyt reikės Taip

ačiū už patarimus visiems

Jokio skausmo nėra, tik sutinimas Baisu, skausmas tik būna kai įgelia kelios sekundės, nors man taip Taip

Iš vaistinės iš pačio ryto parnešė tepaliuko, bet kad nieko jis man nepadėjo. Dieną kažkam užpasakojus kad gerai, dar buvau užsidėjus trauklapių, tai gal kažkiek pamažino. O dabar perskaičius miss666 žinute išsitepiau medumi … saldu …Cha cha

Hmm… na alergijos tikrai pas tave nera paprasciausiai gal but traukdama geluoni suspaudei ji ir daugiau nuodu pateko i kuna Šypsena Na siaip galima naudoti aspirino arba analgino tablete bet cia jau tiems kam alergijos na yra toks vienas liaudiskas budas Šypsena T.y. degtine na bet nzn kaip tau bus su jos vartojimu Šypsena o siaip tai po keliu dienu ir taip pradinginet pradeda. Sakei kad kopinejai medu tai manau kad su kazkokiu bitininku ar kazkas panasaus pabandyk paieskoti knygu apie bitininkystes pradmenis jose parasyta viskas apie igelimus Šypsena Sekmes naikinant tynima Šypsena

Aš irgi manau po kelių denų pradings.
Kopinėjau su bitininku Taip padėjau jam trupučiuką. O knygose reikės pažiūrėt ką ten rašo tokiais atvejais Šypsena

jeigu būtum alergiška - būtų liūdniau pasibaigę nuo trijų bičių įkandimų.
kad temperatūra pakilo normalu - organizmas kovoja su bičių nuodais.
būtina kreiptis į medikus.

http://www.kvsc.lt/06_archyvas/sveik_aplinka/VABZDZIAI.htm

\"PIRMOJI PAGALBA ĮGĖLUS Pirmiausia, reikia ištraukti geluonį, po to patartina nusiimti žiedus ir apyrankes (jei vabzdys įgėlė į plaštaką.) ir dezinfekuoti įgėlimo vietą. Dažniausi nusiskundimai – skausmas, patinimas ir niežėjimas. Tokios \"naminės\" priemonės, kaip sodos, acto, citrinos sulčių, sutrinto pelyno, gysločio ar svogūno košelės kompresai gali kiek palengvinti minėtus negalavimus. Medikai tokiu atveju siūlo ant pažeistos vietos dėti ledą, įsuktą į audinį, ir laikyti ne ilgiau kaip 15 min., naudoti vietinius nuskausminamuosius vaistus, antihistamininius ir priešuždegiminius preparatus, hidrokortizono tepaliuką.

ĮKANDUS
Dažniausias nusiskundimas įkandus nenuodingam vabzdžiui – niežėjimas. Šiuo atveju efektyviausi tepalai su antihistamininiais preparatais ir anestetikais. Tepalas su kortikosteroidais veikia lėčiau, bet jo veikimo efektas ilgesnis.

KAIP IŠTRAUKTI GELUONĮ
Paimkite buką peilį ir stipriai prispauskite prie odos, visai šalia įstrigusio geluonies. Nuolat stipriai spausdami, gremžkite peiliu odos paviršių kartu su geluonimi. Vietoje peilio galima panaudoti kreditinę kortelę ar plastiko plokštelę. Tokia procedūra pašalins geluonį, išvengiant nuodų injekcijos, kas atsitinka traukiant geluonį pinceto ar pirštų pagalba.

KADA KREIPTIS Į GYDYTOJĄ
Bet kurios išplitusios reakcijos atveju reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Būtina kreiptis tuomet, kai po vabzdžio įgėlimo atsirado išbėrimų, patino veidas, pasunkėjo kvėpavimas, sunku ryti, svaigsta galva ar atsirado kitų negalavimų. Šie požymiai dažniausiai išryškėja praėjus kelioms minutėms ar valandai po įgėlimo.

Jei po vabzdžio įkandimo yra tik vietinės reakcijos, profesinės pagalbos dažniausiai neprireikia. Tačiau jei vietinė reakcija pasireiškia stipriu patinimu ir skausmu, trikdančiu darbingumą ir miegą, vertėtų kreiptis pagalbos į medikus.

Bet kuriuo atveju, jei po nemalonaus susidūrimo su vabzdžiu pakilo kūno temperatūra, atsirado galvos skausmai ar kiti bendro negalavimo požymiai – būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, kuris suteiks profesionalią pagalbą.

Dauguma žmonių sunerimsta dėl galimos infekcijos, kada pamato paraudimą ir patinimą įgėlimo vietoje. Nerimauti neverta, nes tai normali organizmo reakcija, trunkanti nuo kelių valandų iki kelių dienų po geluonies pašalinimo. Jei paraudimas ir patinimas neišnyko po kelių dienų, tuomet reikia kreiptis į medikus."

klimbingupthewalls , ačiū už tokį išsamų paaiškinimą Gėlė
Jau beveik praėjo tinimas Laimingas Net nežinau kas labiau padėjo o gal savaime praėjo Nekaltas
O ką dariau? dėjau druskos kompresus; medum tepiau; ledo kompresiukus; ir iš vaistinės tepaliuku tepiau. Nors dabar nelabai man ir svarbu kas, svarbiausia viskas gan greit praėjo Laimingas