biški traktorių


biški traktorių

rusiuoju fotkes… jau kaip ir silumos norisi uz lango Mirkt

Darbo pasiilgai? Cha cha

Taip Cha cha

mishelin XBIB Gerai padangos

vasara ir velyvas pavasaris yra jegu jegos jega Girtas pasiilgau silumos Nekaltas

kiek metų tarnauja padangos? Cha cha šiaip smalsu petrai, pas tėvus nepakankamai šilta?

praktiskai visam gyvenimui Cha cha nebent prapjausi kur rimtai ar dar kaip mech. sugadinsi

kad vilkikuam taip butu Girtas

kosmoz puse menesio bobos nemate, tai gerai sperma smegenis uzspaude, visai stoga rauna Juokiasi Naujuosius prie skype sutikai ar taviske su turciais tusino? Kietas

Kosmoz —> turi ka pries mano teva? Piktas

tai kiek anie km isuka Ufff

ne, maladiec, suaugusį sūnų prižiūri, išlaiko Gerai

kosmo didziuojasi kad is mamos litu nejama Gerai Juokiasi

Kosmoz —> paprastas zmogus mano tevas, ne vienas vaikas seimoje esu, jau nuo vidurines baigimo laiku issilaikome patys Labas viena diena pasakoji kad brolio masinas pardavineju, kita diena sakai kad is tevo sildyma gaunu , rytoj gal ir apie motina kazka papasakosi? Cha cha UB seimyna tikrai labiau pasiturinti nei maniske, tik va kad ju sunus nera labai sumanus Cha cha

NP > tai vadinama psichologiniu spaudimu… Cha cha Papasakok geriau kurie ten dalyviai vaziavo pas tave auto pirkt

Apie savo motiną iš doktoro daugiau išgirstum Taip Flirtas Cha chanaujakas su pana, kaune buvau, pasižiūrėk geriau tos datos nuotraukų galeriją, kas ir kaip dalyvavo Cha cha paieškok ten manęs

Tips —> daug dalyviu ten vaziavo, bet tik vienas isvaziavo, nes piktas ant manes buvo… bet pasikartosiu, kad popierinis 50 ar 100e banknotas man yra geresne garantija laikyt masina nei gelezinis nepazystamo pirkejo zodis Nekaltas o kas del kosmoso tai cia zmoniu tipas, kurie negali suprasti kaip kazkas gali tureti daugiau, gyventi geriau nei tamsta, tad ir prasideda smegenu ieskojimas siknoje Cha cha

jau tu tik ir turi ir tu tik ir gyveni Juokiasi tik trioxala iki kaklo. bl tau kaip vyrui buvo vpadlu pakelt ragelį ar paskambint pačiam, kai tą popierinį pinigą gavai? ar neužgyvenai ant skambučio?

Empy grazu paveizet i tokia technika, jau ir ka pasesi gali kieme pas save surengt Šypsena