Biski prisnigo

Biski prisnigo

Tai ka jau ziema atejo, sniego uz lango normaliai, mergaites shoolej kentes Cha cha, amigo kepasa

rimtai gi. reik jau pradetis sarvus gal gamintis? Cha cha

Tai kad ne biski.Druskininkuose sniegas jau kai kur apie puse metroApakęs

Jea.
Schoolioj karas bus Šypsena

Oi bus linksma bus smagu, mes ishmaudysim daug mergu… Cha chaTaip Bet kaip grazu tai negaliu atsiziuret… Šypsena

jee myliu sniega…ne maudymus aisq nors ju prie shulios bus…bet kaip man patinka tas vaizdas balta balta visur…mmmm…GeraiGeraiGerai

nu pas mus apie 5cm privare…

mmmmmm kaip grazu,dabar man jau pakvipo kaledomCha cha

Prisnigo tai kaip turi but pas mane! BEt jus berniukai labai graziai atrodot, tai gal mergaiciu nemetikit, jei nenorit ant gedos stulpo atsidurt!!!

Pritariu uj bus saltaz doooshaz mergajtems mmm TaipTaipTaip

pagaliau…Gerai as taip laukiau Taip faina Cha cha

Nuejau miegoti dar rudeni, o atsikeliau - ziema ApakęsCha cha Labai labai grazu. Taip Turiu tokia tradicija… "pirmam" sniege issivolioti. Cha cha Tik siuo metu sergu, tai teks atideti. Liūdna

sadistai jus Ignore negaijlit mergaiciu ne kiek Aš nekaltas Cha cha
siandien ryte tai net krykshtavau is dziaugsmo…Cha cha Cha cha fun teip, aijni…sniegas po kojom girgzda …Cha cha toks malonus shaltukas skruostus kutena…uuu smagu Cha cha

na tai jau bus merginoms… aciu dievui, kad as taves nepazystu… Šypsena tai ir man kliutu… Šypsena

Ce tokia tradicija ishmaudeet mergajtes per pirma sniega Cha cha

taip ! labai grazu Mirkt na bachuriukai jau grasino ismaudyti … bet tikekimes pasigailes Šypsena

jaa, zinom mes ta jusu tradicija…Aš nekaltas Cha cha uzhtat siandien ish shulios pro atsargines duris namo ejom Cha cha Liežuvis
reijktu ta tradicija pergaminti bishkiuka Cha cha "mergaites berniukus maudyt turetu Liežuvis " Cha cha Cha cha uuuu…fun butu Liežuvis

Jo,as va vakar gryzinejaunamo tai jau tada buvo pradeje snigt,tai kazkaip jauciu kad visa nakti snigo, nes sniego cia ApakęsApakęsApakęs Tai jau tikrai ziema atejo Cha cha Bet kazkaip as jauciu kad jis dar istirps… Nustebęs

ui ple kol parejau namo tai akyse mirga net prisimerkes ejau Baisu balta balta kur dajrais