biski durnas klausimas bet manau visiem aktualus :] ar reikia ijungti avarini kai sustabdo mentas ?

biski durnas klausimas bet manau visiem aktualus :] ar reikia ijungti avarini kai sustabdo mentas ?

??
nes man rodos pagal naujas taisykles tai reikia ijungti avarini

Reikia.

reikia reikiaTaip

Taip pagal naujas jau reikia

jo,sugalvojo tie gyvuliai,reikia ta sup…ta avarini ijungtŽliumbia

na siaip tai pagal taisykles parasyta kad turi buti ijungtas avarinis. Bet nenurodyta ar vairuotojas pats jas turi ijungti, ar mentas turi ijungti. Tad galima gincytis jei kaŠypsenaJuokiasi

patys pasako, kad įjungtum. O normaliai - pagal situaciją, jei sustabdė kur sukeli pavojų, tai aišku, reikia. Seniau sakydavo - nejunk (kad kiti vairuotojai neįtartų)

mane kai mentas pagawo … tai kai prase kai ajceu i ju auto supista tai pasake kad ijungceu awarini … bet ash seip sustojau kelkrasti… autostradoj uz baltos linijos… taigi wapse ant skardzio galima sakyt… ir dar kad muzika isjungceu … nzn kam… nors kaip jie sake trugdo rasyti…

O jei avarinio nera kaip kokiam ziguliuke tai ka avarinio zenkla is bagazines istraukt ir pastatyt? Cha cha

o vat del muzikos tai galejai nx laisvai pasiust Mirkt

pasiusi taj dar didesne bauda gausi…

Būtina įjungti. Ne dėl savęs, bet dėl kitų vairuotojų. Kiti vairuotojai supras, kad įtartinoj, pareigūnų mėgstamoj vietoj, stovintis, mirksintis automobilis reiškia tik : "tapkę nuo gazo, ir kuo greičiau!"

Na, kaip sakoma, pagaliau nors vienas iteisintas perspejimas apie
policininkus kelyje Cha cha Aisku gaila to kuris jau ne savo noru "perspejineja"
bet gal nors tai "ismokys" mus buti draugiskais kelyje ir perspeti apie
priekyje laukianti PAVOJU Labas

tai gerai o tai galvojau kad as vienas tik ta avarini ijungineju kai pastabdo :]]]]]]]]]]

o del muzikos maciau cia rase tai ir man idomu kaip cia yra :]
tarkim nu muzika groja labai labai garsiaiiiiiiii
gali mentas nubausti uz garsuma ar ne ???
pagal mane jeigu kiemuose uzgroji tai jau gali nes ramybe drumsti bet va jeigu gatveje vaziuoji ??
cia as sneku apie tamsu paros meta tai yra nuo 22.00 valandos nes kiek zinau jau nuo sitos valandos negalima muzikuot namuose :]

ir kas buna diena jeigu garsiai muzika groja ir vaziuoji gatve ? tai gali bauda gaut ar negali ??

diena gali leist muzika kiek nori, niekas nebausCha cha o vakare tai tikrai nubaus, deja paties patikrinta Žliumbia

Tikrai reikia

Žinoma, kad reikia - juk: priverstinis sutojimas, atsitiko nelaimė, sustabdė policija - ta pati bėdaLaimingas

Rimtai ??? Kazkaip nesitiki - kiek zinau norint nubaust - muzika turi
virsyti kiek tai decibelu, tai su kuo jie ten pamatavo, su fenu? Mirkt

tai kaip paprasys bagazine atidaryt, irgi paciam mentui liepsi atsidaryt
JuokiasiJuokiasiJuokiasi, na tada nesiskusk kad nubaude atrodo uz niekaJuokiasi