Bijūnėlio žali lapai, raudoni žiedai

as vaiku ir senu mociuciu neskriaudziu TaipTaipAngelasAngelas

JuokiasiUžsispyręsJuokiasi Oi b,let, nors tu nuotaika pakeliApkabinimas Kai susitiksim, galesi pabandyt tam piemeniui ranka nulauztTaipLaimingasApkabinimas

JuokiasiJuokiasi pramerk akisTaip gaidys jis ir triohala kaip rasiau apsitriohino JuokiasiJuokiasi PS cia muhos mylimiausias moderas kuri isprase jo kad mus ikeltu y palme nes mes tersiame klubialiJuokiasiJuokiasi

Cia kuinia, jei esi vienas, gali eit kur nori, nieko cia blogo nematau. O kas ten per soliteris, sake moderas, bet specialiai paziurejau, kad tokio ten nerNekaltas

tylek piemuo nesikisk kai suauge Paplepėkim JuokiasiJuokiasiApkabinimasApkabinimas

ŠpygaŠpygaŠpyga skic y savo issvajota roju maistklubi kur dabar nera tokiu kaip mes JuokiasiJuokiasi

nieko, keli dzentelmenai pyksta, kad kartais (siaip itin retai), nueinu i pasimatymus Drovus, maniau tai leistina vienisoms neisipareigojusioms moterims, pasirodo nelabai ŽliumbiaCha cha

Ka jus ten tam maistkluby b.let isdarinejat, kad pjaunates pastoviai kaip gyvates???

ir ne muxa, o Musiukas , mazu maziausiai ApkabinimasCha cha

kur noresiu ten ir busiu, su kuo noresiu ta ir veiksiu, as soliterio nei macius, nei regejus, prisidirbot, srebkites patys ir nebefantazuokit apie nebutus dalykus. aciuuu ApkabinimasBučkis

muxa skic pas savo draugeli triohala soliteri kuris lohas ant bangos prisitriohino kad mane ikele y palme savaiteiJuokiasiJuokiasi o jau praejo dvi dar nepaleido triohala JuokiasiJuokiasiJuokiasi

leisk nors pasvajoti TaipNekaltasCha chaApkabinimas

skolas atiduoda tik bailiai Cha cha

LabasSu sventem maciutApkabinimasGėlė

Seiminykai, kokioj istorijoj? Kur visu visos fotkes idetos lieka??

LabasApkabinimasApkabinimas(ričiok,šeiminykas),kaip išsilaikę ?Kietas

dingti gal ir ne dingo tiesiog ten kažkur istorijoj turi būti Taip

NekaltasNekaltas

Kolegos, gal kas gudresni ant kompu ir pasakytu, kaip is mano dienorascio galejo dingti mano grazuolio salatuko nuotrauka bltPiktas??????

Ai sita zinau, iskart ne taip pavarde perskaiciauLaimingas