Bijūnėlio žali lapai, raudoni žiedai

Gismeteo jau nuo triju karaliu rodo neblogai http://www.gismeteo.lt/month/4202/
Bet…NežinauUmom Rasiju neponiatCha cha

tikėkimės Taip man svarbiausia kursiu marios, daugiau nieko nereik Drovus

Sulauksi, sausis, vasaris vistiek savo parodysTaip

ne as neisskiriu kažkaip vasaros ir ziemos, nes ir tas ir tas man smagu Taip tik va tokios zvejybos kaip stintų nuo ledo, eserių su velniu mariose paieskos, tai ilgai sukasi mintyse ir vis lauki lauki lauki…

JuokiasiJa ja, kroiksa. Nupirkau nebrangu, vistiek tokiu metu vaikas ji sues kur i sakasTaip

Stoperi, jauciu tu ziema didesni kaifa jauti zvejodamas nei vasara?

st kroiksa?

Apkabinimas Kiek zinau jam zvejot ziema nelabai patinka. Is kur man zinot ka jis pirks.As pries Kaledas irgi dukrai nupirkau spininga ir riteTaip

Tauciui siandien sunku su galvojimu Cha cha eserys ir iesko blanko zieminiam spinigeliui Juokiasi

pimp… suda nieko, varysim in kursmares, rimtesniu eseriu paieskot. TaipKietas

Sena boba, tu, kui znajet kokiais kodiniais nicais jus ten susirasinejatCha cha Ir nakui tau tas blankas tokiu laiku.Pavasari nusipirksi. O tai jauciu greit galesi eit sedet ant ledo ir degtukiniu eseriuku lauktVeeeJuokiasiApkabinimas

kaip visada… TaipCha cha

Gerai pasakyta ner ka ir pridurt Taip

fisk i maistklubi pas soliteri Špyga

tau kaip senai bobai kol dasunta JuokiasiJuokiasiApkabinimas

A,togda jasnaŠypsena

blia reik varyt iki lentvario paziuret zveju pardeje gal reikalinga blanka rasiu meskerelei

nu tai taip tik mes surumpinom ir pavadinom soliteriuJuokiasiJuokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasiUžsispyręsŽliumbiaJuokiasiApkabinimas

Man px kas jis toks, koks yra tegul toks buna, as jo nepazistu. Bet sakau, kad modero ten tokio ner, kazkoks kitoks is S raides, kui znajetNekaltas