Bijau dantistu!!!

Bijau dantistu!!! Žliumbia

siaubas siaubas siaubas!!!Jau nieko taip nebijau kaip dantistu!!!
Man tesiog baisu pasidaro kai leidzia swirksta arba grezia!!! Liūdnas
o jus ju bijote? Žliumbia

Tai dabar jau nebe tie laikai, kai net ishsiziot nenori, nes zinai, kad labai skaudes… Dabar atsidare nemazai privaciu kliniku, kurios gan gerai taiso dantis. Cha cha Ash tai Ju nebijau, nes nzn kodel tureciau Ne

nemalonu Ne Veee

labiausiai pasaulyje bijau dantistoo ApakęsApakęsApakęsApakęs

Nea nebijau Liežuvis cia juk tox pats daktaras kaip ir kitiNekaltasTaip

pasiimk kokia drauge ir paprashyk kad uz rankytes palikytu TaipDrovus pades gal Nekaltas

hmmmz… nebijokit, jej ramiai pasedesit pas dantista taj mamyte duos saldajniuCha chaCha chaCha cha ir vel reieks ten lankytisMirkt

ash irgi abai bijau Liūdnas bet nors tokia paguoda, kad nebera taip skaudzhiai kaip su senaja technika (uoj atsimenu pradinese klasese mokykloje …Liūdnas )

Bijot taj nebijaw,bet kazhkajp nors ir zhinaw ,kad neskawdes,nemalonu man eit pas dantista…NeVeeeBaisu

siaubas!!!as irgi bijau dantistu,tik nezinau kodelCha cha

Nu ble nekenciu kaij graztus kisa Cha cha

Niu geda, aisku, prisipazint, bet truputuka bijauNekaltasTaip
Taciau sveikata juk brangiausias turtasMirkt

nebijau nes kai suleidzia vaistus as dazniausiai uzmiegu Juokiasi

as irig bijauŽliumbia

man atrodo kad jūs nežinot kas yra dantistas(-ė), dantistas(-ė)- tai, tas žmogus kuris(-i) ima ant dančiausLaimingas , o stomotologas(-ė)-tai, žmogus kuris(-i) taiso dantis Laimingas Tūsas

siaubas!!!O ash kita sawaite pradesiu taisytis sawo skyles…Žliumbia poto breketus des Liūdnas

Ash nelabai bijau bet kartais tos dantistes nelebai shvelniai elgiasi KandaPiktas

Ne as saunuole Cha cha

seniau as irgi bijodavau.buvau ne viena akrta pabegus Cha cha bet dabar jau "atejau i prota" Šypsena