Bialystokas yra statomas už "žalius", visa žemę valstiečiams, o fabrikuz darbinykams

Bialystokas yra statomas už “žalius”Pinigai, visa žemę valstiečiams, o fabrikuz darbinykams

Juokiasi

Iš kur žinai Nekaltas, nemanau, kad tiksli iformacija prieinama masėms Klasta.

Baisus

buože buože…sibiran juos visus arba suspardyti Rainių miškelyje ir prie "Lietūkio" garažų…

Netyčia pagalvojau gal nuotaika jau pagerėjo, Ne. Ką darytum be buožių, maž ir pats turi kokią kojinę prikišęs ar Šveicarijos banke užkišęs Klasta ir rėki už tautą, už skurstančius !!!

turiu prisikišęsTaip - dvi pzes pelenų ir kepurę dūmų…

Teiginys - pinigai mėtosi, reik pasistengt ir pasiimt, arba - tau jų nereikia arba esi tinginys Cha cha

Aš esu Lozorius, ka tu išmanai - eik pasišluok lapų…besimėtančių…

"Mūsų bičiulis Lozorius užmigo, bet aš eisiu jo pažadinti" Tuomet Tomas, vadinamas Dvyniu, tarė kitiems mokiniams: "Eikime ir mes numirti su juo"

Angelas

Jap, geriausiai šnekasi pačiam su savim, turiu omeny su protingiausiu žmogum. Taigi šį kart netoli nusiuntei Juokiasi, tai pasišlaviau ir vualia, aš jau čia. Sakykim Lozoriau galite būti ir lodariumi Nekaltas, čia kiap parašysi.

už lapų šlavimą miškas tau padėkos…

Aš ką tik prisipampau, būk žmogus, prisiminus tą reklamą Veee Veee, dar pagalvos kas nors, kas anoreksija turiu Apakęs

…gal sakau paprasčiau būtų eiti nakui?

(ta prasme įprastu maršrutu)

Geras pasirinkimas, ten ir varyk, gero kelio Labas

sam durak

gerbiamas oponente,

noredamas pasivazineti opeliu, t.y. oponuoti, siulau temos pavadima isdestyti sekanciai:
Vermuta parduoti uz litus, o uz gautas babkes ziemkencius sukist i zeme, o lodorius i angarus

paboldintu zodziu isaiskinimas ir susiejimas su keiciamu temos pavadinimu man paciam prasant:
Bialystokas - Baltas Stock - vermutas;
zemdirbiai - ziema ne dirbantys, o kenciantys - ziemkenciai
darbininkai - cia kiekvienam kapitalistui aisku kad jie lodoriai
fabrikas - kinietiskos gamybines irangos prigrustas angaras

p.s. mazu as jau eisiu popiecio posma nusnaust… Pavargęs

…tai tik dar kartą įrodo mano teorijos teisingumą, kad patyrus toksinę kontūziją (t.y. apsinuodijus alkoholio skilimo produktais) atsiveria čakros, prasideda regejimai ir susiliejam su cosmosu…
…katik buvau nulėkęs iki turgaus su opeliu prigriebiau bulbių ir gėlių…

Kita kart pasiulyk darbininkams rurytisBe be be

… o karštą vandenį - radiatoriams Laimingas!