Bia defiaktu

Tai vat nezinau tuo labiau kaip firmai man isvis butu geda del tu keliu simtu euru taip daryt…

Cha chada nu nx saviems, pazystamiems pardavinet… as kokiam realiam, ne virtualiam kai pardavineju, sakau imk masina dviem dienom, pasivazinek jei limpa - pirk. Dar nei vienos nenupirko taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Auri, as kur zmonem vezu pastoviai (perekupai) bedu neturiu, tada buna zmogui vezi auto uz sutarta biudzeta tarkim uz 50t litu, sutari del auto jau paruostos, tai jei kazkas islenda, jau brauki nuo pelno, nes galine suma sutarta ir pats imi rizika perkant, bet buna kai sutari tik parvezti, uzsimeti ten simbolikai 150-200$ masina gryzta ir prasideda gincai del kiekvieno ibrezimo, nusiskundimai del kazko ko nesimate ir panasiai ir realiai labiausiai uzknisa, kur uzdarbis niekinis, o verkima reikia klausyti, nos visada sakau: siusk emailu nuoroda ir kaina ka statai, as tik parvezima paskau kiek bus, nes ka perka tai ne mano reikalas tikrinti, kai tik tiek lieka.

Speju paskutines 5 auto pardaviau draugui klasiokui ar draugo draugui… Visi patenkinti… Tik uosvis pabumbedavo… Nuperki… sutvarkai ir parduodi ŠypsenaP.s. tokia raudona toi toi piknik turejau . Klasioka maciau praita savaite dar vazineja… jau kokie 6 metai Apakęs

Bl sakau labiausiai ir pikta kad garantuoja uz gera o paskui kai paskambinau pasakiau kas per beda tai tipo nustebo baisiai Vau! atsidarai bagazine o ten jau du tusti bakeliai antifrizo…xujakt sedyne atsilosiau atgal airbag uzsidege.pist uzkurt tai starteris gliucina dar.bet apie tai nei zodzio!viskas buvo zjbs kol tik as neatsisedau ir nepradejau jos lauzyt specialiai Juokiasi nebuk juokingas toks…

as irgi bumbeciau uz viska sumokejes

Juokiasi

škipi, škipi… taip masina per 100 km suest Kanda talentas Vau! as tau net iki pardes pavaziuot neduociau JuokiasiP.S. pardavinesu zefa, bet banginiams nerekomenduoju, nors jei kam bus idomu, pasakysiu kas ne taip Cha cha

Ir tempia guma paskui…tai tu varyk taisyk vistiek KAZKA sugalvosim Drovus nu ok.sutaisiau.prisiskbint tai turbut obamai lengviau butu,o jei prisiskambini tai vel atsakymai ryt poryt siom dienom kazka isspresim tikrai.tai va jau 3 savaite turbut kai financininkas viras sprendzia ka cia daryt Juokiasi

Vazinejant su masina ir nepastebet tokiu dalyku tai tikrai stebina Gerai

O gal shkiperi tu i kauna su juo ****i dugnais salia autostrados per laukus?? Cha cha

Nu bet jei tarnybinė mašina, tai tuo labiau apie ją px žinot kas yra Cha cha

Jo ir atbuliniu dar kad tarpine greiciau degtu

Leninis a tu ka nesivezioji antifryzo tuahchiu bachioku bogazinej? Cha cha

Nu ne Juokiasi

Butu bent antifrizo bakelius ismetes, dar galetu vartytis Cha cha

KaiP sako nenajebios neprazivios, negalec but perekupu. Nemoku as meluot, kad pats tuo tikeciau. Masina pardavineju. Skambina ir klausia nu tai ledas ? Sakau yr garsas priek vaziuokleje bus martizas ar atraminis nes buvau nuvares patikrint tai stabiliz. Sarnyrai vairo angaliai ok. Ten daugiau ner kam bildet vaziuokle paprasta tai mazdaug nx suda parduodi. Tai ka man sakyt apie ta masina ? Pst prota kaip soprano ir susitikus gyvai debilu apsimest oj as bandeles kepu ir apie masinas nesuprantu ? Tai tu bled ka uz vairo veiki claptona klausaisi ir nepastevi kas dedasi su tuo sudu ? Nebegydik nesamoniu

Futbolinis kažkoks kaip per pilnatį pastarosiomis dienomis.

pas obama sekretorė yra, pas mane ne Juokiasiaš tau daviau numerį kam skambint. man sakė tau pasiūlė atpirkt tą, tai kame problemos? ar tu galvoji čia mum buvo metų įvykis jog dienom apie tą citroeną kalbam?

Atpirkti su pelnu ar be? Cha cha