Bia defiaktu

gal pasiklausom klaptono geriau

apipisai dalivi, o dalivis daliviui kaip brolis broliui. VON is formumjuko Kanda Piktas

opai.imgur.com/19209Gb.gif

cia isvis nesuprantu kaip galima pikrti lietuvoje naudota darbine masina ir tiketis kad bus be diafiaktu??? Juokiasi dabar pas mane kelis variantus pardavineja tai sakyciau oi oi oi nepirkit nekazka Juokiasi

nu nx, niekad niekam nieko čia nebandysiu parduot Juokiasi

Man tai px as nenubiednesiu labai jau del to.bet pats taip niekad nedaryciau. Kanda

Garderobas,nu jo as bijojau jau tokio isvis modelio kai tikrinau viena pries tavo Pavargęs Bet Garderobas nemelagis Gerai Cha cha

Pries 100metu esu banginiui Vectra pardaves. Zmogus uzsienyje buvo tai net nepazurejo gyvai, pervede avansa. Poto jo pazystamas atvaziavo paimti ir sumokejo likuti. Jokio melo ir apgaules, negrazu su banginiais taip. Esu ir pirkes pora masinu,viskas ciki. Jei nezinau del bukles, pats siulau i servisa kartu varyt, kad tokiu nesamoniu nebutu

tai ir parasyta sanaudos 6l/100km… tasolo.

Aj Corolla Verso irgi forumieciui pardaviau. Po poros men generatorius numiro, bet sito nenuspesi. Visa kit ledas, maciau su priekaba net laksto ir mocus vezioja Cha cha

Pardodu berlingo be defektu Gerai galutine kaina 2700eur Gerai tikrint i servisa vezt neleidziu Ne

kaip aš tau galiu garantuot? šitą mašiną žinau ~2-3 metus, visada su ja viskas buvo gerai. o kad koks variklis jobins vieną dieną ar babina pradės per kardaną mušti aš nesu vanga. sakau, nėra mano asmeninė mašina. iš savo kišenės aš nesiruošiu nieko mokėt. ar tu čia galvoji jog aš uždirbau? ir nereikia čia *bliamba* gasdint jog vaikščiot turėčiau atsargiai. dabar plyta man ant galvos nukris ir jau žinos visi kieno darbas

Trulikas uzmete Taip

Tai kam skiest kad gera masina?! Niekas ir nesitikejo kad bus ledine bukle jos,bet apie tarpine galejai kazka pasakyt.cia jau grynai yra *gėjus*tiskas melas.aj tiesa dar buna daznai starteris gliucina ir uzsikuria is 5-7karto bet tau turbut irgi taip nera buve?cia tik as nusipirkau ir pabiro per 100km kelione

Buna ir nenoredamas zmogu apgauni, nes ne visa info turi, ar paciam kazkas ne taip pasake, tada ir gaunasi tokie dalykai, visada reikia tirkrinti auto kai perki, nes man buna zmones skundziasi dazniausiai, kai masina jau savo pamato is USA ir fraze “o foto tai nesimate”, nu ir ka as galiu del to pasakyti? Nesimate, tai nesimate, as juk tik veziau, o lieku prie kaltuju Nekaltas

Vyriausias, o išsakai pirkėjui prieš perkant, kad tokia rizika yra?

Tai jis pats sake su ja siaip vazinejas ir viskas ok Cha cha nu tikrai daug sutapimu kai pagalvoji.ir paskui kad pasakytu kai zmogus kad ■■■■■■ ir nieko tu negausi nes apipisau tave tai ne buna atsakymai-pala as persuksiu tau ryt,poryt.pervesiu pinigu kazka ar dar bbz ka.grynai sakau 100 centinio viro braizas

Pabiro per 100km Juokiasi Juokiasi

aš tau pasakiau tai kas buvo matoma/girdima. guolis, suvedimas, valytuvai. tarpines nustatinėt aš ne spycylystas Mirkt 11m bangoj ir tu čia galvoji jog aš varkes kažkokias suku dėl kelių šimtų eurų? Cha cha

Principe man patinka tie, kurie DE žiūri patys vietoje, ko tau reikia, vertina patys, viska nusako, sumoka patys, veža patys. Jei atveža tai, ką nusakė - perki. Aišku, kainuoja nuo 1000 EUR paslauga.