bet tai kai gerumo!

Robiau, nu mano isitikinimu, uz telefona moketi 500£ ar daugiau - tiesiog kvaila. Netgi 300£ uz telefona yra DAUG. Aisku, kai iseis passport gal mano filosofija pasikeis Juokiasi

yessuz Gerai, ziuri objektyviai. Kiti nesupranta, kad net ir milijona gaudamas tu sugebi ivertint kiek daiktas kainuoja, nesvarbu, kad simta tokiu galetum is metines algos isigyt be jokiu problemu. Is cia ir gimsta tokie kvaili pasakymai kaip “negali ipirkti ipuono, todel stumi” ar panasiai, kai cia galejimas ipirkti niekuo detas, o yra tiesiog ivertinimas ar vertas kainos ar ne.

nu tai cia tas pats, kai pasiemiau 2006 mazda 6. nu ble, galejau ir 2014 as ta mazda 6 imt. bet as i diena - max 20 myliu pravaziuoju. o cia jau - absurdas butu isleisti tokius pinigus uz tai. telefonas yra eilinis toolsas… kuris uz metu-dvieju jau bus “senstelejes” man juokingiau yra, kai jama naujausia iphone ar beleka kita uz 2000+ bet pasiraso sutarti 3 metams. nu bl, kur protas? as pvz visus telefonus perku be sutarties, moku is karto. bet jei nepatinka - belekada pakeiciu operatoriu issaugodamas numeri.

ir aš be sutarties perku. Tai ko myži, kad afigenas daiktas, kaip zjbs, bet vat vpadlų babkes prasileist. Suvalkietis ???

Tai tipo visi tie milijonai kur perka naujausius iphone ar kitus flagmanus, durniai?

mindosai, is principo - taip. nu tu paimk palygink: kas yra tokio iphone 5s ko nera iphone 5? bet jei perka - tai ju reikalas. as tai nematau tame logikos. robi - nu tai jei tarkim kaina butu 300 svaru - imciau uzsimerkes. jei 500+ - reiktu pagalvoti, ar tikrai verta? mano asmenine nuomone, bet kuris mobiliakas iki 1400 lt uz nauja, ok, 1500 - yra nu dar dar. bet moketi 2k+ - soriukas, as vis tik turiu kur kitur pinigus padet nei i turbut greiciausiai senstancia technologija… nu tiesiog nelaikau tai protinga moketi tokius pinigus. ne tai kad gaila - tiesiog neverta. arba dar nemaciau tokio teliono kad butu verta Cha chagal kai paciupinesiu passport, nuleisiu is karto ir sakysiu:cdn.business2community.com/wp-content/uploads/2013/09/shut -up-a nd-take-my-money-9299-2560x16001.jpg

Butu labai neidomu jei visi pirktu pagal tai kas verta, o ne kas patinka.

mindosai, nu cia mano asmeninis kriterijus. vieniems pinigai isleisti uz iphone 5s yra normalu, nu man - absurdas. kaip ir uz passport. nebent jame tikrai bus tai - del ko butu verta. kol kas biski blaskausi. gali buti kad (tikriausiai taip bus) kai iseis i rinka, kaina bus per didele ir palauksiu metus kol nukris, o tada pasijamsiu. kol kas jame is esmes yra absoliuciai viskas ko noretusi: gera os, fiziniai klavisai (su papildomom funkcijom), didelis ekranas, tikrai geri viduriai ir laaabai talpi baterija. jei viskas bus zjbs… tai. gal ir pakeisiu mastyma Cha cha

O gal kitam iphone5s tenkina visus poreikius, juk yra ir zmoniu kur samsungus perka, ko as visiskai nesuprantu, bet durniais ju nevadinu. P.s.moto g nustebino is geros puses, korpusas ziauriai atsparus devejimuisi, nenaudoju nei deklu, nei pleveliu(nors turiu), nei vieno ibrezimo.

mindosai, tai viskas ok. man jis nevertas. realiai, is esanciu rinkoj - mano nuomone, joks telefas nevertas 1500+ lt.

kitam joks telefonas nevertas ir 200lt, kiekvienas renkasi pagal save. as naudoju rageli uz 500lt, o mano zmona uz 1500lt ir jo visai neisnaudoja, bet patinka ir tegul turi Šypsena

akcijos +100%? Apakęsfaceit.lt/2014/07/kompanija-blackberry-iki-2016-m-gali-ir-neisg yventi/

jo, wallstreet klounai Cha cha 2002 prognozavo pzdaka, kai nuo 2002 kainos iki 2008 akcijos ten 100 karto pakilusios buvo Šypsena))google.co.uk/finance?cid=663276paimk 1 metu kursa ir pasiziurek. idomu, kiek ju prognozes tvirtinasi? o siaip tai verciau paskaityk sita: citronresearch.com/blackberry-why-the-shorts-and-analy sts-h ave-it-wrong praejus keliems menesiams po reporto: Citron Raises Target to $20… (NASDAQ:BBRY) Our Best Idea in YEARS! Find out why… The “Internet of Things” is a Bona Fide “Next Big Thing”… and BlackBerry’s Strategic Place in it … viena is minciu: Again, the analyst’s focus here is still on BB10 devices and has yet to manage to realize BlackBerry today is an enterprise software play. Why? It’s because the Citi research analyst covers Communication Equipment rather than Enterprise Software.

citronresearch.com/blackberry-please-change-your-name/va tokius dalykus reiktu paskaityti, o ne sudus is delfio, kurios isverte nixuja nieko nesuprantantis studentas.

na siaip jau, per paskutinius metus nuo 9 doleriu pakilo iki 11,5, tai tikrai ne simtus procentu pakilo. Cha chaAisku jeigu ziureti, kad per tuos metu spejo akcijos nudrbti nuo jau anksciau minetu 9 doleriu iki 5, o po to nuo tu penkiu vel atgal iki 11 tai galima sakyti, kad 100%, bet tada as nesumeluosiu, kad per metus suspejo ne tik pakilti, bet ir nukristi 100% akcijos. Cha cha

sandmanai, paimk tu gruodzio menesi Šypsena nuo gruodzio - 100% up Šypsena ir toliau stabiliai po biski varo as kalbejau apie gruodi, nes ten kazkas kuri bb nuskriaude, pala - interceptorius, taigi imete gruodzio menesio straipsni… Šypsenaten va tame to citronsearch reporte, labai teisingai parasyta. realiai BBRY, tai ne telefonu - o corporate sprendimu kontora. ir telefonai - kaip viena is atskiru saku. o wallstreet’as ir toliau ziuri i tai kaip i telefonu gamintoja. imho sekantis ketvircio reportas (arba tas apie naujaka) bus su break even arba net mazu pliusu. va to ir reikejo tiketis. ir netgi buvo spejimu kad Chen’as per metus apsuks kompanija. ziuresim kaip bus.