bet tai kai gerumo!

aik tu amigracyjes kalakuc Juokiasiman tai su BB viskas daug aiskiau nei su Androidu. ir kaip bebutu, kai ne kurias BB10 funkcijas mielu noru kopijuoja tiek androidas, tiek ios Mirkt bet tai ka jau cia Mirktir jo, telionas ne tau. nes nei tu isnaudosi jo visas galimybes, nei tau ju reikia, nei ka.

nu jo…tikrai nenaudosiu telefona,kad uz batona atsiskaityt Juokiasi o siaip tai jo…todel ir eina pavesin bB,kad daro juos ajiezusam Taipo ne masem…

O tai šitas artistas per brūkšnį elektrikas, energetikas, ekonomistas, ITišnikas ir visų galų meistras, išnaudos šito aparato galimybes? Juokiasi Juokiasi Nes nu tipo su išmaniuoju telefonu miaumiau negalėtų parašyti el. laiško Juokiasi Juokiasi Su tokiu img.diytrade.com/cdimg/508128/4717330/0/1195459511/ELECTRO NIC_C ALCULATOR.jpg vaikščiot paC tas Cha cha man primena tą veikėją su matine bmw ir salotinėm grotelėm, nes nu jeigu tau nepatinka tai esi lox ir nieko nesupranti Juokiasi

Nemanau, kad kainuos 2k LT, manau bus konkurencinga kaina apie 500$

O mano meile pasirode. Kaip sekasi? Ziuriu meile begaline. Visur lopas sekioja. As tau kartoju dar karta: man moterys patinka, atstok tu nuo manes. Dr, o su tuo ejimu pavesin: Bb10, budama pusantru metu senumo, deda androida I pavesi. Sukasi belenkaip geriau. Ir vis tobuleja. Ir tada androidas ir ios,nutie lyderiai, pradea kopijuoti tas BB10 funkcijas. Nors ka tau cia aiskint, tu tos BB10 kad ir ant Z10 net is arti nesi mates, o aiskini apie pavesius ŠypsenaNiekas nesako kad OS be trukumu. Nu bet ne tavo vis tiek.

Tik taip tesugalvojai aCikirst? Apgailėtinas tu. Niekas tavęs nesekioja, gal tau jau kokia šizofrenija vystosi? Man irgi moterys patinka, net nežinau kodėl galėjai taip pagalvot, gal pasąmonėje tu koks *gėjus*? TūsasKą reiškia sukasi “belenkaip geriau”? Tokiom abstrakčiom frazėm galėtum švaistytis nebent kokiam žmonių su protine negalia susirinkime. Gal išversi tai į žmonių kalbą? Kas būtent sukasi? Meniu, animacija? O gal el. laiškai ar sms rašosi/skaitosi kelis kartus greičiau? Juokiasi Juokiasi Būna taip, nusiperki kažką ir nieko aplink nebematai, jaučiu čia liga kažkokia JuokiasiBūklė tavo ryškiai suprastėjo po emigracijos, gal Anglijos blogas oras veikia? Cha cha Žinai, mažai saulės, mažai vitamino D Cha cha

sukasi belenkaip geriau - paklausk CU. paasikinks gal? siaip, pries pisdamas prota, isbandytum, tada zinai, turetum bent kazkuo, o ne savo sugalvotais kliedesiais, paremta nuomone. vienok, jei jau taip klausi, tai gal idomu, tai atsakau: taip, ir emailas lengviau pasiraso, ir meniu, ir animacija geriau/greiciau veikia, ir nelagina, ir multitaskingas geresnis, ir telefono perkrauti kas pora dienu nereik, ir nestabdo niekas, neluzineja, notification centrui iki HUB’o - sudais dar pora metu plaukt. ir apskritai “user experience” geresnis. maziau gal visokiu fintikliuskiu ir, o dieve - ne, lietuviu kalbos nera. laimingas?

ninjinas> pas mus lyg ne doleriai. Jei JAV 500 doleriu tai LT 2000Lt tikrai. JAv visada pigiau. O siaip 500 baksu kainuos nebent q20, o sitas maziausiai 600 baksu jav kainomis. Gal net 700. ps: tikisi q20 kainos gerbejai mazesnes nei q10, nes tipo gamins pas kinus. O passport gamins ne pas kinus, todel jis bus zenkliai brangesnis ne tik, kad aukstesnes klases, bet dar ir kad ne kinuose gamintas bus. pps: net ir dabar jau nenaujas modelis Q10 oficialiam shop kainuoja 480 SVARU (ne doleriu). Tai Q20 kai bus NAUJAS modelis neturetu maziau kainuot, taigio dolieriais dar daugiau nei 500… Zodziu net Q20 nebus toks pigus kaip 500 baksu, ka kalbet apie passport.

ps: kas ten per stebuklas tas hub? Visi apie ji kalba, net idomu kas ten tokio israsta gali but nematyto… juk tiesiog sumesti visi dalykai i viena vieta ir tiek… ka ten super beisrasi? Šypsena

new_era - butent, genealumas paprastume. bet tai ne tik kad tiesiog viskas sumesta i viena. bet ir tuo paciu, appsai suintegruoti i ta pati huba. twitter, email, bbm, fb, linkedin, fs, whatsapp - kad perskaityti zinute - nebutina paleisti appsa. tiesiog viskas suintegruota i hub’a.youtube.com/watch?v=F8IAMoaLaqocia pvz dar ir to pacio pinch zoom nera parodyto youtube.com/watch?v=OuM-5p493Zgo pats hubas ant 10.3 jis netgi patobulintas - daugiau greitai pasiekiamu funkciju. trumpai tariant - karta panaudojes hub’a, be hubo paskui jau niekaip Cha chapamirsk tu ta Q20. ner tokio. yra classic ir passport. passport yra tai kas turetu buti vietoj Q30. tipo. bet nu niekas nezino. apie q20/q30 niekas nesneka. classic bus gaminamas speju foxcon’o passport - manau irgi. bet kaina europoj bus, speju nuo 600£ bet cia jau pereboras. per daug Liūdnastiesa, orientuotas jis yra i enterprise, o ne eilini vartotoja, tai ka zinau.

slant.investorplace.com/2013/12/bbry-stock-blackberry-earnings/didieji inovatoriai

Interceptor, kas nors negerai?google.com/finance?q=NASDAQ:BBRY&sa=X&ei=90nAU-yEEseiO_zNg agK&ved=0CBYQowETau ziuriu vis kazkuo uzkliuna. Kad noes nuskriaude? Nuo gruodzio menesio akcijos up 100%

Net mano motorola uz 100svaru nestrigineja, nelagina, sukasi akujienai, nereikia perkraudinet, rado stebukla Juokiasi vienintelis z10 konkurencingas, aisku del kainos.

Ką bandyt? Šitą gaidį sąsiuvinio dydžio? Kam? Supranti, “sukasi geriau” tai toks subtilus ir slidus reikalas,be skaičių tai nieko nereiškia, bet nu tebūnie. Visgi androido aplikacijos java rašytos. Bet aišku aš tik kliedesius rašau, o tavo faktai, kad reikia perkrauti telefoną kas antrą dieną ar, kad kažkas lūžta - tai šventa tiesa Apkabinimas Juokiasi Pirmą kartą neišvadinai debilais, darai pažangą Gerai

Q20 ir yra classic. Pavadinima pakeite eigoje tiesiog.

bebenciuxm tu nors Z10 rankose paturek Šypsena

įkišiu ir aš savo trigrašį. taip, man bb pradėjo patikti labiau, kai realiai apsičiupinėjau. prieš tai buvau lb skeptiškas. taip, sukasi tikrai geriau, turiu z10 ir n5, n5 nėra pavėsyje, bb tiesiog patogiau. ypač mane veža atrakinimas, 8! aktyvūs apsai vienu metu (man tas aktualu, nes reikia pastoviai meilo, browserio, kalendoriaus ir dialerio. androidas, kad kiek gb ramo turėtų, vistiek lagina Blogai. apie apple visai patyliu. be gražių ikonų tenia nieko nematau Ne) ir žinoma hub’as. kaip jėzus ir minėjo, visi notificationai, meilai, sms ir pan - vienoje vietoje. labiausiai mane erzina tas pats meilo rašymas, nes nėra lt kalbos. prieš tai gėdingai šveplavau, dabar žaidžiu analinį žaidimą, copy/paste tarp dviejų appsų ir tupas dialeris, kurį pakeisčiau pirmu reisu, jei tik bb leistų tai padaryti Šypsenakaip ir minėjau, bb dabar mano daily driveris, androidas guli mašinoje kaip rezervas, kai numiršta bb. į temą. man pasportas atrodo kaip feilas, jeigu ir man reikėtų tokio daikto, tai tikrai be keybordo, o full toucho. man z30 per didelis, tai šitas visai ne Neo classic paliktas savieigai. jaučiu bb tikisi labai didelių šio daikto pardavimų, o clasikas bus tik šiaip, tikriems konservams.

Tie pailgi telefonai, kada reikia kažką rašyti, man asmeniškai nepatogūs. Vienaip pavertus, ekranas per siauras, kitaip pavertus - per mažo aukščio. Toks ekranas pats tas darbui, na arba užkietėjusiems blogeriams Cha cha

Paemiau ir pamatavau. Realiai puse cm siauresnis ir beveik cm zemesnis nei tas naujos laidos, raudonas, LR pasas

yessuz, a ko tu ***i dėl kainos gaudamas britišką ir dar ne minimalią algą ???