Berniūkštis


Berniūkštis

Labai grazios melynos melynos akys Laimingas

Šypsena

Grazuolis Myliu

eilinis vaikas ir visiskai neidomi foto. Net pasui netinkama, nes neatitinka reikalaujamu proporciju.

aciu LabasZZ, o tu norejai neeilinio vaiko ? Su dviem galvom ar pan ? Juokiasi

buvo diskusija apie foto talpinima, tai pamates eilinius pagyrimus parasiau ka galvoju, t.y. kad nuotrauka niekam tikus. Tokiu siais laikais kiekvieno kompas prikistas. Man asmeniskai atrodo, kad jei dedi viesam svarstymui, tai bent kazkas idomaus nuotraukoj turi but: situacija, poza, emocija, apsvietimas, kompozicija, veiksmas ir pan. O ne plokscias vaizdas. Vien ji tinkamai apkarpius rezultatas butu geresnis.

Kazko idomaus ir originalaus reiketu kreiptis i FV kluba Labas

o tai koks tikslas deti niekam tikusia nuotrauka (ar geresniu nera, ar nemoki padaryt)? kad tavo vaika pagirtu? Dekit savus papus, bus didesnis populiarumas ir daugiau pagyrimu Cha cha

zz, tiesiog…neaiskink Ignoruoju man ir as nesakysiu kur tau eit

ko pyksti? savimeile uzgauta? tokia viesumo kaina Cha cha

zz-manau truputi reiketu tolerancijos ir supratimo.Man foto labai grazi ir jai ji is profesonalios puses neatitinka kazkokiu standartu tai nereiskia kad i seimos foruma negalima det savo grazaus vaiko foto.Paziurek i jo akis i zvilgsni ,argi ne apie tai rasei?tau tai atrodo neidomu o mane tai apstulbyno,nes zvilgsnys sito meilaus berniuko superinis…kokia svajone jo akyse plaukia… taigi manau nebuk teisejas ir taves niekas neteis

Elenele neimk i galva tokiu nepilnavertiskumo komplekso suzalotu zmogeliu repliku Apkabinimas

zvilgsnis tikrai ne kasdieninis Taip

na man nuotrauka neuzkliuva,grazus vaikis,akys ryskios ir sukuosena super tinka jam …

nu tarkim as nesuprantu tokiu hipisku sukuosenu-mergaite man cia ir tiek…vaikas yra vaikas,bet kai vyrai po 25-35metus tokiom sukuosenom,kiti dar ir lankelius uzsideda(pvz zasas “tru sabaka”)…tokius musti reikia,kokie cia vyrai?-kai ju plaukai uz bobu ilgesni-geda butu i gatve eiti asmeniskai man

Paplepėkim

Mirkt