berniukai/vaikinai/vyrai/seniai

berniukai/vaikinai/vyrai/seniai Cha cha

Tai va cia toks klausimas. Siaip identiska tema buvau sukurusi kai tik pradejau lankyti sitoj susiktoj bangoj.Bet tai buvo seniai ir kitam klube.Taip kad px Cha chaO klausimas skamba taip.Jeigu tarkim.Reikia rinktis viena is dvieju. 600lt atlyginimas ir 25cm kelnese, ar 6cm kelnese ir 25mln banke? Cha cha Nekaltasp.s. temos turinys nieko bendro neturi su autores isgyvenimais ar jos morale Juokiasi

imk bapkes

as ir taip sakau.su 25 galima ir skrandi pradurt Nustebęs

ble konkreciai suveliai Blogainx tau babkes ir kotai,ne bablo esme ir ne kote.

vel su savim snekasi.boze moi.tu tik issirink viena is dvieju ir uzteks man Juokiasi

Imciau bakes, ne ilgije esme, be to - uz didelius penegus galima ir dideli “drauga” pasidaryt. Nekaltas

25 cm? :open_mouth: tai cia beveik iki kelienu Juokiasi

Imciau bakes, ne ilgije esme, be to - uz didelius penegus galima ir dideli “drauga” pasidaryt. Nekaltas

Imciau bakes, ne ilgije esme, be to - uz didelius penegus galima ir dideli “drauga” pasidaryt. Nekaltas

uz tuos milijonus gali nusisamdyt zigolo arba tam bicui bibi prailgint

cure ,nebeskanduok Šypsena

tai prailgint tai prailgins.bet kad pro prailginimo nejautrus buna.

turedamas 25cm. man atrodo labai greit tuos 25mil. uzdirbciau Kietas Juokiasi,tik reiketu dazniau MansFactory suktis Nekaltasnors pala Apakęs,broliai kurmiai pamatuojam Apakęs,o lia lia…ka as chia veikiu namie Apakęs,reik eit milijonu uzdirbinet Juokiasi Juokiasi

klausyk lakudra,tau akyse vaidenas,uzsidek lindzes. jai tau toks klausimas pasistojo,atvieta parasiau.

berasydama sita tema galvojau apie tave.ir iskart zinojau koki komentara parasysi Juokiasi Juokiasi

Babkes valdo Girtas Cha cha

tai as tau ble pimpala primenu Piktas

linZes reik isidet o ne uzsidet.ir siaip.talk to the hand Juokiasi

tai kiek kainuoji?