Berlin Blue II


Berlin Blue II

Nugi dailiai, labai dailiai…

Traukia aki Gerai

[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1487523-=(526851231](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1487523-=(526851231)dar truputelis… Labaso siaip tai kritika pageidaujama… Drovus

hehe, kandagi pas mane monitorius, be mano valios paisymo, rodo lb šviesiai, tai matosi, kur su Photoshop’u biški nedadirbta Cha cha Man viena detalė labai įstrigo - ten, kur ji liečia savo dešineje ranka savo plaukus, atrodo, kad ji tuos plaukus kaip priedą laikytų… Na, ta prasme, kad visai ten kiti plaukai. Toks vaizdas susidarė dėl to, kad ta sruoga biški skiriasi nuo visų kitų savo spalva. Tas taškiukas ant jos veido ir gerai ir ne. Bet čia jau visiška smulkmena. Jeigu tai būtų mano foto, aš šešėlius nedaryčiau mėlinus ant jos, o palikčiau juodus. Apibendrinant, kaip neprofesionalas, sakau tiesiog gerai

Is visu, kurias maciau dienorastyje, sita graziausia ir labiausiai verta demesio.

jo jo, nes ten, kur dienoraštyje, tai tokios banaliai manipuliuotos ir dar kažin kaip sudarkytos Cha cha

Labai.Labai.Labai. Gerai

na,pas mane tai monitorius pakankamai tamsiai rodo,tai negaliu matyti kur nedadirbta… beje,ja buvau ir pasviesinusi,bet nieko tokio nepastebejau… :> Del musytes,tai ji visada ten buna,tai nematau prasmes jos nutrinti… ,o del “dirbtinos” sruogos,tai Pavargęs… Kadangi prisikabinot tik prie tokiu smulkmenu,tai galiu save pasiglostyti… ŠypsenaTurbut kazkas labai nemegsta PS… Be be beAciu uz kritika Nekaltas

De_Valua, visų pirma, tai ten tik ant dešinio skruosto tas taškiukas narulaus, o kitą kaip suprantu PS pagalba įmaklevai. Man photoshop’as patinka, todėl nelabai tinka tavo komentaras apie jo nemėgimą. Šiaip nors dažnai prikibti prie detalių nėra taktiška, bet dažniausiai it’s all in the details O tai, kad tau pasišviesinus monitorių nesimato prie pakaušio esantys balti plėmukai, tai man nerūpi… aš juos matau ir konstatuoju Liežuvis Tik nepradėk nieko taisyti, nes vis viena čia tik vienetinis atvejus - pas kitus viskas normaliai matosi. Last_Breath, ar žinojai, kad tu neturi teisės dėti rėk’us? Tu darai didelę klaidą sukeldamas kažkokias viltis žmogui.

Gerai

viskas gerai Gerai man patinka. Idomu kaip atrodytu atspausdinta popieriuje Šypsena

REK p.s. niekada gyvenime apgamiukų netrink… p.s.2. a tu labai graži mergytė… Gėlė

Matosi kelios PS kalideles. bet… REK

Prajuokinai… Cha cha Mentos,tai yra mano nuotrauka,tai kaip noriu,taip ir darau,kiek noriu,tiek ir dedu ir t.t. LiežuvisTai tiek… Aciu uz gerus atsiliepimus… Drovus

gera fotke.!

REK , uz si salta grozi :}

rek

Emmmm… gepard, nežinau ar tu žinai, bet kai esi 4-tojo RĖK’o “dėjikas”, tai reiktų pranešti vienam iš moderų į privatą, kad MES TURIME DAR VIENĄ DARBĄ, KURIS ĮEIS Į ŠIO FORUMO ISTORIJĄ Mirkt

Angelas