beetle klaipeda

Gal kas bagazines dugne barska Šypsena

Rafi, o kam tu ant kaires rankos tokiu nagus uzsiauginai ? Apakęs

Kairiarankis ir groja gitara Taip

Ubags, o aš jau kelis sykius per daug metų esu girdėjęs, kad zylas tai dėl garso, kaip pas zilą Cha cha matyt kiekvienas savaip bando paskui jau tą pavadinimą iššifruot. Bet tokio vrianto arba bent į tą pusę, kaip kad aprašei, dar negirdėjau Cha chaAi, o dėl to zilo ilgo, niekur jo nevadino šimtakoju? Pamenu iš vaikystės, kad su tėvu varėm pas kažkokį žmogų, taisyt jo zilo šimtakojo. Lyg toks buvo

kaladėlės suportuose barška.

Esmė ta, kad aš to autorius, jei tai svarbu, o toliau… nu taip ir kuriamos legendos apie nieką Cha cha koks skirtumas aplamai, svarbu lipo ir prilipo nuo ten kažkur 05-06m Cha cha Šimtakojis, berods, buvo tas karinis/gaosrininkinis zilas, kur į uralą panašus

Kostai, jau tik bl nereikia apie vairuotojus kai pats stabdyti kitus auto pasitelki vietoje stabdžio pedalo paspaudimo Cha cha

seip ant laisvu pagazavus jau garsas labiau i kamazo panasus Špyga

manda neobjektyvus

Kaip turėčiau objektyvas būt pagal bidla? Paplepėkim

dzyyn dzzzyyyyyn Cha cha

Asilų pilna už visų auto vairų Taip BMW tikrai ne mažiau Špyga

Siaip kas del vago produkcijos, jei konkreciau - aycm - tai ar ne vag koncernas daugiausiai auto parduoda? Na paimkim pbz vag koncerno viena klase pvz kad ir audi a4,a5, passtat, passat cc, octavia. Kiek per visas sias auto yra parduodama daugiau, nei pvz mb c arba bmw 3? O dabar nebutu sunku suprasti kad kuo daugiau kuri, gamini, parduodi tuo savikaina mazesne. Taigi, logiskai mastant vag koncernui pigiausia yra padaryt kazkoki inzinerini isradima, ir savikaina auto maziausia turetu buti, is ko isplauktu kad auto pigiau pagamint nei bmw ar mb, del ko galima jas daryti kokybiskesnes arba pigesnes nei konkurentu.

kokį inžinierinį išradimą? viskas jau senai sugalvota ir po truputį traukiama iš stalčių.

Octavia yr golfo, o ne aycm4 klasė. Susirask kas kam kiek priklauso markių pats, visa ta trijulė gigantai, semiantys belekiek šaibų ir nesukantys pautų dėl ala kokybės. Baigės tie laikai, kai moki babkes ir gauni kokybę ilgametę. Dabar gis yr paklausa- bus pasiūla, penki metai ir nu kaip gi tu be naujo modelio Ufff Dėl to ypač man juokingos tos maikių plėšymo kovos durnelių apie nieką Katė

bled kaij shita visa tokia ir panasi xyune imguh.com/image/JCbiN pabrangus, seneu gi kapeikas kainuodavo. pamentam shito prilakes pasidariau taikini kieme, ir pyskinau, bet uz taikinio kaimynai saslykus kepe. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kostai, man tai cia juokingiau15min.lt/m/id/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vilniuje-vair uotojas-nesuvalde-automobilio-rezesi-i-kitus-59-1146866

Nu i maladiec, kad nesuvalde, kita karta suvaldys Cha cha

Kostai, man tai juokingi tavo ar boka pastoviai neadekvatūs pasamprotavimai susiję su Audi Gerai

man tai nejuokingi puspročių ,samprotavimai’’. bet ką padarysi, telieka juos tik užjaust…