beetle klaipeda

Tom4s , taip visi kurie sako AYCM yra kvailiai Cha cha paauglei,ypač gerai, natūraliai gali pasistoti papas nx pirkti silkę,jei galima bemwą? Cha cha Neišgali ar dar kokios psichologinės problemos kamuoja autistus?

Mą tai lipo tas aycm- kuo durniau, tuo Gerai Juokiasi Iš kitos kontoros, kai kažkada prigydžiau, kad a200 20vt yr zylai- po šiai dienai audistai ant visos LT naudoja kaip pagrindą Cha cha

Teisybė, kad 200 20vt garsas kaip zilo, todėl ir pavadinai zylu? Cha cha ar čia šiaip ant durniaus sugalvojai ir prilipo? Cha cha

nu ką? rapolas laivų fiestą stebi? klaipėda plaukia…

mieste lietus kazkaip gruzas, mane va pajury pagavo siandjen, ir px toliau varau. bbz kiek nurepliojes buvau nuo kaimuko, nu y ka- zynaj ka nebus kitaip, ir px nx, vapsie jokio gruzo. lietus vapsie net zajabys yra kur miske, ar laukuos, ar prie juros.

Pats posakis aycm man kliuna tik del zodzio “yra”. Nu kas kalba taip, pvz: Rytas yra grazus, vasara yra salta ir yra lietinga. Baisu Cha chaYra nesamone.

Tomai, ta soske flirtOjO su tavim Taip o tu dvieju vaiku tevs jau chvatke praradęs Cha cha turejai sakyt, kad tipo nori pavezinsiu ir jai galimai ne 12 Cha cha

Vabalz, ten buvo pzdavonės su quattre, kad zylas tai su tom rankenom, a man zylas tai toks archaiškas zylas, tas toks liaudy kažkada vadintas krokodilu, kur nosis ilga ir matars lyg v8 kažkoks buvo, ty analogija su atsikišusiais stalčiais buferiais ir galingas, kad daaaug bulvių pavežtų, nu kažkaip ten, nebepamenu Cha cha

baba jaga tas zilas vadinosi su ilga nosim

images.app.goo.gl/bcJtCRtYK4bCur7v7 Šitas Cha cha

tai šitas ir vadinosi baba jaga. dar vadinosi krokodilas.

A kodėl krokodilas vadinos baba jaga? Tokio užvadinimo negirdėjau, čia gal labiau vlniaus kraštas Paplepėkim

boka, eik į Peru su Kostu kartu Cha cha Labas Nėra ta Q7 taip blogai Ne Ilgose kelionėse pneuma yra afigienas dalykas. Norint ardytis Kačerginėje ji tikrai nėra variantas, bet man tai to nereikia ir nereikėjo Ne O ir kiekvieną auto rinktis pagal tai kaip ji elgtųsi Kačerginėje turi būti dalb.a.j.o.bas Taipdr, dydį bėjau aš ant tų nepilnamečių. Jos draugės dar klausė ką AYCM reiškia, tai ji paaiškino Taip

aš į sodą nuvariau, tai pabuvom pusvalanduką ir pradėjo tokiais ledais daužyt mano mazda cx5 Juokiasi blecha net išsigandau, galvoju gal kuo apklot kad nesudaužytų japoniškos silpnos skardos - bet ačiū dievui viskas ok KietasGalvoju kokį stresą turėjo jausti tų vabalų savininkai, kai jų vabalus daužo ledai iš dangaus krentantys Girtasp.s. visas didžiausias klaipėdos balas pravažiavau su cx5 iškėlęs galvą specialiai Cha cha visi minivenai - zafiros, sharanai užgaudę vandens sėdi pelkėse Juokiasi mazda iškėlusi galvą Apkabinimas pas mane oro paėmimas praktiškai ties ten kur kapotas užsidaro, tai nuo žemės iki ten koks 1,2 gal net Geraibanginio žiedas Juokiasifacebook.com/Klaipedaassutavim/photos/pcb.828870304159372/ 828869774159425/?type=3&theater

nu afyget, kaip gražiai nulijo. Girtas net gražu žiūrėt. ubaks, dar girdėjau, kad tą zylą ir fantamasu vadino. krč, perestroikos laikų išsigimėlis.

Ant tu vabalu stogu plytas gali metyt Cha cha

Passat b7, Rida 110 tkm. Kazkas barska galineje dalyje. Kelios servisuose buvau, sako vaziuok is cia, pakaba kaip nauja. Kas dar gali but? Vaziuojant per nelygumus ir stabdant garsas dingsta. Gal kokiu ideju?

dr, ne vienas manau pyrstelėjo vabalytas Šypsenaifoto.delfi.lt/show_display.php?id=8648774&width=300& amp;height=30 0&mode=-1

Passat? Barška gale? Hm. Pas B9 tai čia ok dar iš gamyklos Cha cha

Normalus guzikai is dangaus Paplepėkim