"BC Lietuvos rytas": auksinis 2008/09 metų sezonas

gere jis matai alu vokieciu gatvej Juokiasi baxursas matai Juokiasi a ne silainiuose karts gerei devimpenkta kad numalsint skausma?

Aš tai nesuprantu, ko čia svaigstat su tais skaičiais? Nu gerai, mažiau serga už LR, tai negi daba turi visi turi būt tik už daugumą? Man patinka LR ir sergu, ir nesvarbu ar 30% Lietuvos ar 3% palaiko Girtas

o kas tau sake, kad as bare geriau? Cha cha ir isvis ka tu nori pasakyt nesuprantu?Nekaltas issiaiskint kur as buvau ir ka maciau? Cha cha buvau Pranciskonu gatvej, po kasio iskart sedau i taksi ir vaziavau namo i baltupius, specialiai skubejau, nes zinojau, kad susidarys kamstis vokieciovkej, taksitso paprasiau kad praveztu pro ja, praveze, pamaciau tai ka jau parasiau, po 20 minuciu jau buvau namie, isejau i balkona parukyt ir stebejau kaip ant miegacio miesti uzsitrauke gresmingas rukas, net pagalvojau, kad gali buti sugadinta jusu pasitikimo svente ir del ruko lektuvas bus nukreiptas i karmelava Cha cha

Dzux tavo skaiciai yra mizeriu mizeris palyginus su situo "Nelikite abejingi savo miesto komandai, kuri vakar milijonus krepšinio gerbėjų ir vėl privertė su pagarba ištarti Lietuvos vardą! Mirkt

Po 3-4 Juokiasi

Kelintą valandą iš to baro įšėjai, 5 ryto?

jau parsiau del ko diskusija uzsivede ir abejais klausimais irodziau savo tiesa. Gaila, bet niekaip nerandu, kur butu mini kiti skaiciai nei tame delfio straipsnyje ir kurie butu arciau mano pasakytu, bet tikrai zinau, kad ejo sneka ir apie tokius skaicius, bet is esmes tai nieko nekeicia, nebent tai, kad tau moralinis pasitenkinimas sakyti, jog as skaiciu manipuliatorius ar gedingas burbulu putikas Juokiasi

wow ble… idomu cia kam tokiomis nesamones uzsiimineti?
komanda, valdyba, rezultatai GeraiApkabinimas viskas tuom pasakyta… issikalinejimai nepageidaujami, paprasciausiai niekas negali sugadinti tokios euforijos, tik ne siandien Angelas

baikit pavydeti Juokiasi jums patiems nejuokinga. Lietuvos ledo ritulio rinktine greit zais, eikite aptarti rungtyniu, o ne liekit nuoskaudas. sako neidomus Lietuvos rytas dzuxui - tai kokio velnio dabar daugiausia tavo postu siuo metu cia? klounas Juokiasi

p.s. vakar buvau centre, svenciau su visais. simtai zmoniu isejo i gatves svesti Gerai

Be abejo - konkretus nusisvaigimas trigubai, o realiai - ir dar daugiau. Man butu geda del tokiu pigiu manipuliaciju skaiciais meginant ispust burbula, kad tik kiti skaiciai atrodytu kuo mazesni. Vakar centre nebuvau, nezinau, kokius skaicius reiketu pripliusuot prie tu 500. Zinoma, tai vistiek bus daug kartu maziau nei tuomet, kai rinktine 1 veta iskovojio pirma karta po nepriklausomybes atgavimo. Bet tai ir turnyru gal nelyginkim. Siuo atveju tiesiog eilini karta gautas kelialapis viso labo suzaist Eurolygoj. Is tiesu nothing specialŠypsena

nu va ple, visi naglais snukiais irodymu reikalauja, kai pateiki, deda i krumus arba nukreipineja diskusija kita linkme, ech jus…

vat butent Šypsena

geriau alu beveik vokeiciu gatvej ir maciau kas ten daresi, po tris ar 4turis is baru islinde strakalioja jaunimelis, o masinos garbes ratus pasukinejo, papypino tradiciskai ir viskas. Kiek zmoniu, kiek laimes, tiek ir israiskos Mirkt as nemenkinu nei sirgaliu, nei sventimo mastu, diskusija visa prasidejo del to, kad nuo vakar primygtinai bandoma kisti kad svencia VISA Lietuva, todel as pateikiu argumentus kaip atrodo svencianti Lietuva Labas

realybe visgi ne internetas,klonais ispudzio nesudarysit,kad jusu DAUGLiūdnas

Buvai centre, matei kas ten dėjosi? Kaip suprantu - ne. Žliumbia

Visas centras ir aplinkinės gatvės buvo automobilių bei pėsčiųjų užkimštas. Net Algirdo ir Mindaugo gatvės buvo pilnos. Apakęs

Vaikiška yra išvadas daryti tik pagal žmonių skaičių, kurie buvo aerouoste. Gal nors sykį po tokios LR pergalės pats į centrą užvažiuok. Labas

alio, dzigitai vieciniai, ko nieko neberasot, gi pateikiau savo zodzius beveik irodanti straipsni, gi galit prisiknist del tris kart netiksliu skaiciu Cha cha

Pagarba komandai ir fanams. Lietuvos Rytas vienintele ekipa is Lietuvos, kuri dar sugeba garsint Lietuvos krepsini, o ne terst ji gedingais pralaimejimais Gerai

o man px ka tu teigi, as nesiginciju nors ir nesutinku, nes tai utopija, o tu marsieciais tikiCha cha

viskas normaliai, sutikta gerai, atsvesta nakti gerai Gerai nesmirdekit cia zalfaniai Labas

krc, va jum straipsnis gudruciai http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=2855800&categoryID=2807391&
ndate=1063573200

jame puikiai aprasyta kaip Vilniuj kulturingai svenciama pergale buvo, niekas neisdauzyta niekas nesulauzyta (nes tik kaunieciai Kaune musasi ir dauzo viska) Cha cha
sitam straipsni sakoma, kad centre susirinko iki 100K bet gerai atsimenu, kad buvo sitie skaiciai ir iki 300K minimi. Del sventos ramybes galiu prisipazinti, kad anu skaiciu dabar neradau ir galiu pagristi tik tris kart mazesnius, bet ar tai labai ka keicia lyginant juos su 500 siragliu? Cha cha

na su Kaunu tada sumaisiau,kaune 340k ar 450k kazkas,blm seniai besidomejau net geda Šypsena nu tai skelk 600k per puse,manot tiek negalejo but iseje i gatves svest musu religijos vienos is didziausiu pergaliu?