"BC Lietuvos rytas": auksinis 2008/09 metų sezonas

po nustojimo remti zalgiri baigesi straipsniukai is LR puses. Gal pagaliau snoras suprato ka reikia remti ? Cha cha

nepirks. gi rytas rase apie snoro kiosku grobima. labai negrazu is ju puses.

Lukauskio bet kuri sprendima sveikinsiu…
…jei ne i Zalgiri eisŠypsena

P.S. Snoras investuos i ziniasklaida
http://www.lrytas.lt/-12441006861243868591-snoras-investuos-%C4%AF-%C5
%BEiniasklaid%C4%85.htm

Pirks LrytaNekaltasCha cha ?

rio, o tu bandei skaiciuot kiek kaunieciu atstovauja kauno zalgiriui?Šypsena ir visom kauno zalgirio jaunimo komandom eurolygos turnyruse?Šypsena

Nu ka, ryt eilinis el clasicoMirkt
Siandien atrodem pakankamai prastaiNustebęs Zinoma, po pirmos puses jau norejosi viska kuo greiciau tik uzbaigt, o latviai dar parode charakteri, ir teko zaistŠypsena Tiesa, lyderiai vistiek zaide maziau uz Zalgirio pagrindinius, bet cia dar neaisku, ar is to yra kokios naudos. Tikekimes, Eidsonui nepritruks motyvacijosNekaltas

mano nuomone perlaikytas Petravicius buvo, galejo daugiau leist jam atsipustNekaltas

be eilinio fleimo niekaip negali?

butu gerai jei atkreiptum demesi i tiesos ieskotoja, pavyduoli dzux, kuris cia siauteja

as tau zmogau jau buvau daves ispejima, ar ne?
Raminkis su savo issireiskimais

Manau, kad cia kalbama apie tarptautini konteksta, ir tie milijonai yra visai vietoj.

Dieve mano, visa Lietuva nuo pat Zemaitijos iki Suvalkijos svencia, visi masineje euforijoje, niekas nedirba, gatveje masinos pypsi, visi su trispalvem veliavelem ant masinu, merginos tautiniais drabuziais gatvese,o as cia turiu sedeti darbe ir aiskintis supistus farmacijos istatymusLiūdnas

o taip gali,pvz kruva jusu miestelenu.Šypsena
Suprantu ka norima pasakyt,nors ir perdetai(bet kas galetu paneigt ane?).

o jei rimciau,tai ir as esu tarp tu “milijonu”.Mirkt

Cia tas, kuris serga uz abi Lietuvos komandas, ne taip kaip kaikurie

o cia kas toks?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

sitas ne SK probelma, o SK moderuNekaltas

nu as irgi nesuprantu nx gincytis del to, ko nera, bet vat yra klube keletas veikeju, kuriu antras vardas demagogijaCha cha

o tavo pozicija 100%Gerai

ziurejo 2 milijonai - viskas normaliai. gerai, kad tiek daug zmoniu nemato kaip zalgiris eurolygoje daro geda Lietuvai kasmet Gerai

o kas sake kad cia milijonai lietuviu??? kodel negali but rusas kuris su pagarba pasake litva??

Nematau nieko juokingo NekaltasKvankt?

na nebunant skrupulingam ir nesistengiant labai kabinetis, tai galima teisybes delei pasakyt, kad jevrosportas 2 translaivo graju, tai per visa jevropa gal ir buvo pora lemu ziurovuNekaltas bet cia ne rytas.tv, jie neskelbia auditorijos savireklamos tikslais Cha cha