BC Kauno Žalgiris dvi savaitės be pralaimėjimų EL!

Jonai. jis iki sezono galo jau zino, kad nereikalingas, tai visko gali buti Klasta siaip aisku, nieko tragisko, ypac zinant siemetini tragiska sezona.Buvo trumpa atkarpele atsigavimo,puikiu pergaliu, bet po to stojo viskas i savo veziasŠypsena Na reikia tiketis tuoj pasibaigus Eurolygai, bent LKL gal bus lengviauCha cha

Dabartinis Ž be Lekavičiaus ir Ulanovo serijoje su Rytu ar Lietkabeliu, spėju, būtų apie 50-50%. Atkentėti iki galo pasiimant LKLą ir pamiršti šį sezoną kuo greičiau.

Gėdingai čia šiandien viskas atrodė.

Ko jūs tikitės be Lekavičiaus? 0 įžaidėjų. Per visą sezoną nesupratot dar kur bėda? Manot iš gero gyvenimo Ulanovas bando įžaidinėt? Belieka tikėtis, kad Lekavičiui viskas ok bus iki sezono galo. Nes be jo visko gali būt tiek prieš rytą, tiek prieš lietkabelį.

Išvis nesistebėčiau, kad tiek Lukas, tiek Ulanovas norėtų išvažiuot kitam sezonui iš Žalgirio. Neabejoju, kad nerealiai daug *pimp…*ovų emocijų užsilikę bus po tokio sezono, kur ypač Lekavičius buvo paliktas "sušaudymui" kaip vienintelis įžaidėjas.

Gal galit paaiškint logiką, kuria pateisinat 90 praleistų taškų vieno iš blogiausių žaidėjų gynyboje nebuvimu? Akivaizdžiai energijos mažai, ir komandų nusiteikimas skirtingas, bet ir tai nesugeba treneriukas pilnos rotacijos pabandyt išnaudot net LKL’e.

o man atrodo, kad tu čia eilinį kartą stipriai pritempinėji ir tiek. Zdovcas aiškiai žinojo, kad ateina iki sezono pabaigos ir ne ilgiau, nebent sukurs kažką WOW, nu nieko tokio nebuvo sukurta (su tokia sudėtimi tai ir neįmanoma Cha cha). Motiejūno aš neteisinu, beje. Net jeigu ir susitarė, tai turėjo paaiškėti tik po LKL finalų.

Kdl i Giffey, o ne kokio Minioto/Jankuno?

Tiek Zdovco, tiek Kurcio kontraktai buvo iki tu sezonu pabaigos. Zdovcas i klausima apie tai kaip jauciasi sioje situacijoje pasake, Žinote, kaip jaustumėtės, jei būtumėte mano vietoje, bet ką padarysi? Atsakymas nenuteikia tokioms mintims kaip Tomas cia bando isfantazuoti.
Apskritai as manau, kad visiskai normalu is anksto galvoti apie kita sezona ir visi tai daro. Zinoma, geriau, kad tai nenuteketu is anksto. Bet kai nuteka, stebina tokia nevienoda reakcija panasiose situacijose.

Anot Bružo žodinis susitarimas jau su Žukausku iš Permes yra

Tai visaip gali būti. Sakom kas ką galvojam ir kodėl taip galvojam. Gal kada pats PMo papasakos, gal ir ne. Faktas ir tas, kad po eilės blogų sprendimų ir įvykių ir fanai kiek jautresni pasidaro kiekvienam naujam bajeriui. Taip sakant esam tokiam etape Žalgiriuko, kokiam esam. Reik tikėtis, kad jis baigsis ir vėl ant teisingų bėgių važiuos toliau. Potencialo tam yra.

ne, neturiu, tik domiuosi kodėl taip stumiama ant PMO.
Gal PMO pasikalbėjo su Zdovcu, kad sutartis tikrai tik iki sezono galo, kad jau artėja susitarimas su kitu treneriu, bet jis vistiek jaučiasi taip įdomiai, kai žino, kad dirba tik iki sezono galo ir tai suprantama.

P.S. Aš juk parašiau, kad nepritariu elgesiui, kai dar nesibaigus sezonui jau leidžiama suprasti treneriui, kad su juo nebus pratęsta sutartis (nors ir taip tai buvo aišku).

Aš sprendžiu iš jo reakcijos. O tu turi kitos info, kad tavo nuomonė svaresnė būtų šiuo klausimu?

o jūs tikrai žinote, kad tik iš žurnalistų apie tai sužinojo Zdovcas ??? Nekaltas ar čia tokia improvizacija, kad tik ant PMO pastumti? Cha cha

Dalykai nėra visai nesulyginami. Nors trenerių atsisakyta dėl skirtingų priežasčių, bet esmė ta pati: čia yra elementarios pagarbos žmogui, darbuotojui, klausimas. Sužinot iš žurnalistų, kad tu jau turi įpėdinį yra ne tas pats, kas akis į akį sužinot, kad nieks neplanuoja pratęsti sutarties.

Dabar kai kurie pateisina šitą komunikacinį vėmalą dėl to, kad Zdovcas nepakėlė Žalgirio iš apačios lentelės, bet joks treneris nebūtų to padaręs. Už tai ne Zdovcas atsakomybę turi prisiimti. Jis buvo imtas, nes buvo pinigus. Dar gal Šaras pasakė: jo, žinau tokį, kadaise žaidėm. Viskas. Daugiau nebuvo nei vienos priežasties jo samdymui. Tiesiog reikėjo nurašytam sezone atžaist ir tiek. Dėl to jis mažiau žmogus nepasidaro.

Ir aš gal taip negalvočiau, jei Žalgiris metai iš metų nedeklaruotų, kokie jie visi geri ir draugiški, kaip kreipia dėmesį į žmogiškas sąvybes vos ne daugiau, nei profesines ir t.t. ir pan.

Bružas sako, kad Žalgiris beveik susitaręs ar tai jau susitaręs su E.Žukausku kitam sezonui į Giffey vietą. Manau, neblogai turėtų būt. Jei Ulę išlaikom, toks antras SF didelis kūnas, neblogai ginas gal ir nieko, plius nebrangus.

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/carlsberg-skelbia-kad-visiskai-tr
aukiasi-is-rusijos.d?id=89822673
nu va, išsisprendė dilema, o krabui tai sėkmės…

Tai panašu Carlsberg stabdo viską. O su Viči biški kita situacija Liūdnas

Butkevičiau ??? Nekaltas Lygini nesulyginamus dalykus. Ar Kurtinaitis kaip ir Zdovcas buvo imtas tik iki sezono pabaigos, ar nevisai taip ???

P.S. Aš nepritariu tokioms sutartims iš anksto pasirašomoms.

Kai sezonui nesibaigus, pasigirdo zinia, kad Kurtis Ryte nebedirbs, tai dangus griuvo, pats Kurtis viesai demonstravo izeistas ambicijas, o visi stebetojai buvo sokiruoti, kaip sitaip zveriskkai galima buvo su zmogum pasieilgt uz nugaros ir t.t. Kai tai pasikartojo Zalgiryje zdovco/kazio situacijoje, visi tiesiog dalykiskai aptare, kiek vykes ar nevykes sprendimas. Kazkokie pamurmejimai, kad gal cia nelabai grazu Zdovco atzvilgiu, pasigirdo tik po nelaukto pralaimejimo Rytui…

Nieks nesiginčija, kad kaip profesionalas jis turi užbaigt geriausiai kaip galima iš savo pusės. Bet kodėl PMo negalėjo pasielgt žmogiškai ir pašnekėti su treneriu - čia kitas klausimas.