baznycios dress kodas :D


baznycios dress kodas :smiley:

pasirodo i baznycia negalima eit su dzynsais. busi isvarytas kaip muzikas Cha cha. pamaciau per vienas vestuves sita plakata net nusifotkinau. Stovejau ir zvengiau apsirenges dzinsais Cha cha

man vienodai, neinu ten

Alaus bokalas is rankos neiskrito, kai baznycioj pamatei sita plakata? Nekaltas

pabludo tie sektantai jau visai…

as buvau su alaus skarba i baznycia nukeliaves Cha cha bet buvau isprasytas, tai prie vartu pageriau Gerai

Gerai

nesuprantu as tos baznycios, dresuoja kaip kokius sunis. stot, klauptis, sestis. duok pinigu, rek, kad esi kaltas. nx Kvankt?

Man tai idomu, kas ta baznycia isvis yra? ka jinai atstovauja, ir kas jos uzsakovas? nu, suprantu, zmones tiki, bet prie ko cia baznycia? Nekaltas

ar tik ne rudiskiu baznycioj buvo, kad surinko pinigus kunigas stogui ir sjobu dejo Cha cha dabar vel is kiekvienos seimos reikalauja po kazkiek ten. nx neduociau nei vieno cento

Helix tarpininkas, tarp ano ir šito. O tarpininkams priklauso atkata mokėti Cha cha

Buvo ten toks bajeris. paskui vienas turtingas svedas mecenavo baznycios remonta. beje, tas svedas is miestelio, kuriam gyvenau as.

kaip gali reikalauti duoti, jei tai nėra privaloma… Buvo aną dieną atėjusi juočkė senė su kažkokiu kitu ir norėjo apie dievą pakalbėti, sakiau nesidomiu Cha cha

bet rudiskes atsigauna Gerai idomu kada stadiona sutvarkys, varysiu zaist Cha cha

Pavasari stadiona sutvarkys, jei amerikostanas nenusigrochnins nutempdamas paskui save viska…